Neredzama "plēve" uz desktopa

Sākumlapa Forumi Software Windows Neredzama "plēve" uz desktopa

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154857
    ruukjis
    Participant

    Problēma gaužām jokaina, tuklāt padara mani traku:

    Kad kompis svaigi uzstartējies es varu, piemēram, atvērt My computer vai jebko citu, kaut FireFox, BET iekš atvērtā loga es vairs nevaru darīt neko – tas paliek neaktīvs (pelēks) un es varu klikšķināt traks palicis uz tā loga, nekas nemainās. Tāda sajūta, ka atvērtajiem logiem pavirsu uzliekas neredzams logs. Nospiežot Alt+Tab problēma pazūd kā nebijusi un līdz nākamajam restartam neparādās, tiklīdz kompis tiek restartēts – šaize ir atpakaļ.

    OS: WinXP SP3

    Svaigi instalēta kaste, vīrusu nav, kompis tīklu vēl nav redzējis, turklāt no šī diska ir instalēti tūkstošiem citi kompji un tādi gļuki nav novēroti. Vienīgais kas nāk prātā ir Intel draiveri.

    Bet varbūt kādam ir spožāka doma?

    #275172
    usins
    Participant

    Draiveri, Softs, Virusi, startup.

    Pamēģini ar sekojošu metodi. Start-Run raksti msconfig, spied enter un pie startup selection izvēlies diagnostic startup

    pēc restarta skaties vai ir prblēma palikusi. ja nav, tad startups čakarē, un tajā pašā msconfigā pa vienam itemam slēdz iekšā….kamēr prolēma parādās, un zināsi kas ir vainīgs

    #275173
    ruukjis
    Participant

    Msconfig nepalīdzēja, bet tikko novērojo vēl vieu interesantu lietu, ja kompi izslēdz, tad pēc ieslēgšanas tas gļuks nav – tobiš, šī problēma parādās tikai pēc restartiem.

    #275174
    Afrohead
    Participant

    Uztaisi CHKDSK cietnim, varbūt palīdz..

    #275175
    ruukjis
    Participant

    Problēma atrisināta: sūda BTC klaviere, kurai ir speciāla poga, kas strādā kā Alt+Tab, acīmredzot kaut kas ar to pogu nebija riktīgi – pieslēdzot citu klavieri viss bumbās.

    Paldies par idejām, topiku var slēgt.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Tēma ‘Neredzama "plēve" uz desktopa’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā