Nesanāk uztadīt ajax chat uz PHP_BB.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Nesanāk uztadīt ajax chat uz PHP_BB.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151596
    Miks-11
    Participant

    Sveiki!

    Man nesanāca uztādīt Ajax čatu uz PHP_BB.

    Jāsaka, ka es vissu dariju pēc instrukcijas un jau agrāk es esmu ko tādu darijis un sanācis ir! 🙂

    Izmantoju byethost un automātisko skripta istalāciju…

    Uztādīju PHP_BB-3..

    Līdz tam viss ok konfigurēju un viss aizgāja 🙂

    Tālāk vissu izdariju un, kad mēģināju palaist 4ata instalācijas adresi mani aizmeta uz citu lapu!

    KPC tā ?

    ( Es paņēmu atbilstoši PHP_BB-3 4ata failu. 4ats ir tāds pats kā šajā majas lapā.. )

    #240517
    root
    Participant

    Visdrīzāk problēma ir Byethostā, t.i viņiem atslēgtas daudzas vitālas PHP funkcijas kā arī serveru konfigurācija iekabina, pašam bija konts tur gadus atpakaļ. Izmēģini to pašu procedūru uz localhost vai ja vajag hostu, ej uz lit.lv

    #240518
    Foxsk8
    Participant

    Un ja vajag hostu, tad labāk uz terehost.lv vai serveris.lv

    #240519
    root
    Participant

    Abi ir maksas. Es piedāvāju arī bezmaksas. Antireklāma failed. Bet tu jau kā PHPBB eksperts varēji ieteikt risinājumu vai vismaz pateikt, kur ir problēma… Bet… Ak vai… Tu taču pats nezini 😀

    #240520
    Foxsk8
    Participant

    TavaMaate: Ja vēlies ko reklamēt, ir spec sadaļa, reklāma, taka zinām, ka tu iekš tā lit darbojies, tad arī iemetu citus piedāvājumus, jo vairāk, jo labāk. Kas attiecās uz phpbb, tu jau arī visu izstāstīji, kādā jēga man atkārtoties? Ja viņam pēc ieteikumu veikšanas, uz localhost arī nedarbojās, tad varam skatīt tālāk.

    Taka savus kārtējos uzbraucienus paturi pie sevis.

    #240521
    root
    Participant

    Nu okei okei. Gribēju tikai piebilst, ka es iekš lit nedarbojos 😀 man lit pieder.

    +15cm

    #240522
    Miks-11
    Participant

    Paldies! 🙂

    Es atceros, ka es taisiju mājas lapu un saliku caur File menegeri failus 😀

    Taču uzrādija, ka lapa nav atrasta un nepastāv.

    Sājā reizē es pats saliku htaccess un vēl šo un to.

    Bet ne par to šoreiz, tas tāds knifs..

    Es izmēģināju uztādīt vnk ajax citu čatu, uzlikās ar bez problēmām palaida install..

    Tad jau skaidrs, ka vaina ir tur.. Es gan vairāk cenšos sameklet ko bezmaksas, bet ņemšu vērā.

    Š ķiet, ka jautājumu vairs nava. 🙂

    Quote:

    Edit: Pirms kāda gada apmērām nebija šādas problēmas, taču pašlaik ir..

    Liekas, ka tiešām jāņem cits hostings.. Es esmu mēģinājis ne to vien uzlikt,

    piedzīvojis vilšanos.

    .

    #240523
    root
    Participant

    Nu es taču tev piedāvāju bezmaksas. Protams ja projekts ir nopietns un nepametīsi pēc 2 dienām.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā