neskaidriba par video..

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio neskaidriba par video..

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152063
    maris2912
    Participant

    Sveiki… Es jau labu laiku nevaru tikt skaidriba par Intel processoriem kuros ir iGPU… cik liela atmina viniem ir.. un vai ir verts tadu iegadaties, un vai ar tadu vares ari kadu speli uzspelet 🙂 ..

    Tad bija ari otrs jautajums.. piem. man ir divas radeon videokartes kuras atbalsta crossfire x, bet manai mates platei noradits tikai crossfire.. vai es varu likt sis videokartes ieksa? un vai vinas stradas..

    #246527
    ob1
    Participant

    Intel neražo videokartes. Varbūt videoadapterus… par spēlēm var pat nedomāt.

    Par crossfire – nav ko zīlēt kafijas biezumos (sevišķi, ja nenorādi mātes numuru un videokaršu numurus). Vienkārši pamēģini.

    #246528
    nevertell
    Participant

    CrossfireX ir vienkārši jaunāks brends crossfire. Tehnika abos ir viena un tā pati. Paņem tik cf bridžu un saspraud tās kartes.

    Šªn intel iGPU der tikai, emmmm, datora “lietošanai”, ja gribi ko vairāk par teksta brauzēšanu (nevar pat video “akselerēt”), pērc spraužamo karti klāt.

    #246529
    Evers
    Participant

    nevertell, nesaki, FullHD filmas smuki atskaņojās uz tāda. Bet nu jā, vairāk nekam.

    #246530
    nevertell
    Participant

    Atskaņoties ta atskaņojas. Bet ne jau dēļ igpu, bet gan dēļ cpu. Protams, varbūt tur kautko ar akselerē, bet NETICU es tam, ka tas gp-arodija-u spētu pats atkodēt 1080p strīmu r/t.

    #246531
    Evers
    Participant

    ā nu par akselerāciju tev taisnība, samisējos

    #246532
    maris2912
    Participant

    paldies… iGPU kads gudrs cilveks man reiz gribeja iesmeret… sakot ka esot nereali kruts tas iGPU, reka ka ta nemaz nav… 😀

    #246533
    Snorx
    Participant

    nu taču- paņem nopietnu MB un liec savus abus radeonus tiltā un miers… Vienīgais izvēlies MB, kurai iet x16 uz abiem slotiem. žēl, ka tādas ir maz- X series tikai, un attiecīgi cena 🙁

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā