nestarteejas debian kaa vaidzeetu..

Sākumlapa Forumi Software Debian Linux atbalsts nestarteejas debian kaa vaidzeetu..

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147412
    akiims
    Participant

    Gribēju izmēģināt debian uz portatiivaa – Intel Core Duo 2.2Ghz un ati radeon HD 2400

    Novilku https://cdimage.debian.org/debian-cd/4.0_r4a/amd64/iso-cd/debian-40r4a-amd64-netinst.iso (jo cik saprotu ja man ir dual tad jaiet 64-bitu versijai)

    uzinstalēju bet startējoties vienā brīdī apstājas pie teksta ” eth1:no Ipv6 routers present”

    un palaizot single user mode itkā aiziet(paprasot tikai root paroli) bet palaizot grafisko vidi sākuma parāda šitadus errorus: https://img.lejup.lv/images/1223668305.png

    Tātad:

    1.Vai vispar esmu uzlicis iisto versiju?!

    2.Kā lai tiek no tiem erroriem valja un kadelj tieku tikai “single user mode”?

    3.Kā lai uzliek Ati draiverus?

    #184380
    sir_irius
    Participant

    1. Tu AMD liec uz Inteļa? kheh…

    2. Izdari tā, kā liek Power Manager Error

    3. Ar debian īsti nezin. Defaultā iekšā dažiem vajadzetu but.

    #184381
    akiims
    Participant

    Nu bet kaadu tad versiju vilkt?

    cik lasiiju citos forumos tad itka bija rakstiit kad ja ir Intel dual core tad var likt to amd64

    ja es uzlikshu to i386 nevar gadiities kad vinja stradas lenak kaa 64 bitu versija 😕

    es diezgan maz sajeedzu tajaas arhitektuuru lietaas tapec luudzu apskaidrojat mani 🙂

    #184382
    samurajs
    Participant

    Vispār tas 64-bit Linux vēl tik sāk attīstīties… tev vajag i386 un tur nav ko daudz domāt. ATI videodraiveri varēsi uzlikt ar Envy.

    #184383
    azazul
    Participant

    Esmu nonāci krēslas zonā.

    Cilvēkiem kas nerubī kas notiek:

    AMD64 attiecas gan uz amd gan intel 64bit procesoriem. Tas it arhitektūras nosaukums.

    Linux bija viena no pirmajām OS, kas jau 2002ajā gadā atbalstīja 64bit arhitektūru. Tas pats attiecas arī uz lielāko daļu programmatūras un draiveriem ( piem , pirmie 64bit nvidia draiveri arī parādījās uz linux )

    #184384
    samurajs
    Participant

    azazul: kaut kas ar 64-bit Linukšiem nav īsti kārtībā, pats esu reiz testējis to AMD64 (man AMD X2 2-kodolnieks). Negāja. Tad paņēmu i386 un viss čikiniekā.

    Vajadzēs vēl patestēt ar kādu no jaunākiem… teorija viena lieta, bet prakse – kas cits 😉

    #184385
    memorex
    Participant

    Ubuntu server x64 bez problēmām gāja, bet nav daudz x64 aplikāciju ko lietot.

    #184386
    samurajs
    Participant

    memorex wrote:

    Ubuntu server x64 bez problēmām gāja, bet nav daudz x64 aplikāciju ko lietot.

    Tas jau galvenais iemesls, kālab x64 nav populārs…

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā