Neta apiesana!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Neta apiesana!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146785
    karnaiss
    Participant

    Tatad man ir nets, bet tam ir uzlikti limiti, daudziem sita neta lietotajiem ir viena IP, bet tur pie neta iestatijumiem ir javada cita, jo savadak nets nestrada, un ja izvelas AUTO tad izlec logs, ka nevar, jo tur esto limiti, un atrums ari ir kriminals 1/4 no megabita, tapec es jautaju vai nav softa, kas var apiet un uzlaust to medemu, lai vismaz butu max atrums un varetu kko ari novilkt. No mana skatijuma, tas nebutu nekads parkapums, jo provaideris ir LOHS un melo par atruma mainu.Ja varetu to LAN apiet lai patiesu var pieklut netam, tad butu labi. Es laikam nesaprotami uzrakstiju, bet ceru, ka sapratat.

    #178110
    drunk_lizard
    Participant

    muah

    teiktu, ka peec rakstiibas, izklaasmes stila un sapraata liimenja taads paziistams kadrs….

    beerninj, tas, ka tevi nobanoja ieksj boot un datuves par stulbumu, nebuut nepadara tevi gudraaku, mhhhh

    #178111
    quizzical
    Participant

    Š eit laikam vienīgā izeja būs vairāk maksāt provaiderim un lai pieslēdz tev bik ātrāku netu. ar softiem nekas nesanaaks

    #178112
    karnaiss
    Participant

    Nu nee, es gribu visu apstastit tad man ari ta nesakarigi sanak, aa un man jau ir pats dargakais ko piedava tas LOHS provaiders, un datuve man tagad nav bana

    #178113
    quizzical
    Participant

    nu mekle citu provaideri. Lattelecom, tagad piedaavaa arii laukos laikam pa 6,90 Ls bija 2Mb/s, ja atminja nevilj.

    #178114
    karnaiss
    Participant

    Ja nu uz vasaru ari bus lattelekom 10 mb/s, bet noteikti reali kadi 9 vai 8

    #178115
    quizzical
    Participant

    Nu reali, jau ganjau ka bus mazak, kgan citreiz gadās ka reāli ir vairāk neka sola. 8 vai 9, manuprat, ir atliektiem galiem.

    #178116
    memorex
    Participant

    vari izmantot proxy, bet palielināt ātrumu gan nevar

    #178117
    karnaiss
    Participant

    aj nu nevajag man vairs atbildi, da tas pox, ka nets sudigs, vasara bus norm un galvenais, ka esu dzivs ;. proxy man nevajag, man ir

    #178118
    marr
    Participant

    varu apstiprināt, ka šim kadram datuvē šobrīd nav bana 😀

    kas attiecas uz LTK, tad 10 Mbit truba ir tikai down, protams, ka ne konstanti. Vidēji ārzemju nets nāk ar 5-6 Mbit, LV zona ~8-9. Kas attiecas uz up trubas izmēru, tas ir ap (zem) 1 Mbit…

    #178119
    Anonīms
    Neaktīvs

    man ir IME pluss ( ogree) , maksaju 12 , 50 un man down ( faktiskais ) ir 14-15mb un up (faktiskais) ap 3-4 mb 😛 viss atkarigs no provaidera nevis cenas! 😛

    #178120
    karnaiss
    Participant

    nez kaa ir ar LTK pazusanu, vins medz mistiski pazust un atkal paradities?

    #178121
    marr
    Participant

    jā, mēdz (tiesa tikai mistiski pazust, parādīšanās parasti nav mistiska :D)

    #178122
    jurciks99
    Participant

    Puis Tev gadījumā nav “Kopidejas” internets?

    #178123
    karnaiss
    Participant

    nee, man ir drazainais Qwerty, vins reali iesukaa vismaz mana galaa, otra pilsetas gala tas pats nets ir ar jaunam sistemam un tur atrums ir lidz 7mb(pa tadu cenu ka man) a man lidz 256kb, bet parcietisu driz bus LTK 10 un tad gan es busu Downloaderis kamer visu novilksu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā