Netfinity 5000

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Netfinity 5000

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147696
    Wuu
    Participant

    [img]https://www.evanshomepage.com/ibm/side_open_all_large.jpg[/img]

    Mana ipasuma ir ienacis IBM Netfinity 5000 :wtf:

    Pac esmu loti priecigs par ieguvumu ,tatad ka man vinu sakartot! Esmu dzirdejis par kaut kadu “raid” ,vel tur ir divas milzigas kartes par kuram man nav nemazakas domas kam tas domatas… Virsu bus Ubuntu serveris 🙂

    p.s. Jociga karta visas detalas spid un laistas itka nemuzam nebutu lietots ,neviena puteklisa… Tas bilde nav mans 😀

    #186686
    drono
    Participant

    Quote:

    vel tur ir divas milzigas kartes par kuram man nav nemazakas domas kam tas domatas

    Un tagad visiem ir jāmin, par kurām 2 kartēm ir runa? 😀

    Quote:

    Tas bilde nav mans

    Tad kāpēc tā bilde tur ir vajadzīga?

    #186687
    Wuu
    Participant

    Nu man tads pats tik tirs un spidigs 😀

    Tiko pamaniju ka leja bilde iet kabelis ,man tas kabelis ir iesprausts matesplate ,samaj tani garaj karte wtf 😀 Man tada karte ari ir ,bet kas tur sledzas klat es nezinu pirmo rezi redzu tadu verki 😀

    #186688
    deivs001
    Participant

    Nu redzi, ja tāds ir pirmo reizi redzēts, tad pirmais ko vajag izdarīt ir atrast kādu lietotāju instrukciju. Nevis mēģināt garināt krānu!

    Un uzdot konkrētu jautājumus!

    #186689
    Wuu
    Participant

    Tur jau ta lieta es nezinu ko ar to darit! Tapec jau rakstu… Par to garinasanu ,tas gan sen tadu rotalietu gribeju! Esot no miskastes ,vai no cela savakts Vacija 😀

    Nu man doma ir tada!

    1. Updaitot biosu (Tur jau kaut kada mini ose stav ,varbut DOS man ar tadam lietam nav bijis saskarsmes)

    2. Kaut kas esot jadara ar RAID draiveriem ,bet kad to darit pec OS uztadisanas vai pirms?

    3. Varbut Ubuntu Server nemaz nav tik labs tada tipa serverim?

    4. Iesakiet!

    Un vel jautajums kapec vinam aizmugure divi barosanas vadi ,bet itka strada ari uz viena!

    #186690
    deivs001
    Participant

    Lietotāja manuālis

    Un ja jau gribeji tādu rotaļlietu, tad zini kādēļ. Sāc kaut ko bakstīties, piemēram, uzlikt to pašu Ubuntu server edition.

    #186691
    samurajs
    Participant

    Mmmmmm… vai Vācijas grāvjos daudz tādu mētājas? Ka tīrs – nebrīnies. Pedantiskie vācieši pirms ārāmešanas iztīra putekļus! 😀

    #186692
    Wuu
    Participant

    Hmm… Neizskatās ka tas vispār ir lietots ,vai kāda slēgta telpa turēts.

    Samurai vai tad tādi veci krami ir vajadzīgi vel kādam? Divi 3 pentiumi pa 500ghz ,512 rams 100 mhz, divi cietni pa 9gb 10000 rpm un vel čupa detaļu kuru nozīme man nav zināma… Vai tad kāds parasts 1.6ghz athlons nau jaudīgāks par šo kasti? Un tie ventilatori vispār fascinē vienkārši milzīgi ,skan ari labi 🙂 itkā google sitam cena ap 300$ ,bet tas galīgi nav ticami… Gribas zināt vai tas kam vel der varbūt jānes bus vien uz miskasti…

    #186693
    deivs001
    Participant

    Tas tak ir stutēts kā serveris. Tātad arī detaļām vajadzētu būt ar servera stabilitāti. Mazam, personīgam serverim radīta kaste.

    #186694
    Wuu
    Participant

    deivs ,bet pentium 3 500mhz un rams 100mhz nav pārāk lēns?

    p.s. Izgāju DOS iebūvētu pārbaudi ,programma saka ka viss čiki niekā

    #186695
    samurajs
    Participant

    Serverītim pašā laikā, drošs būs!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā