Netīšām nopludina informāciju par IE9 UI

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Netīšām nopludina informāciju par IE9 UI

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152028
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ie9b_1.jpg[/imgl]Microsoft Krievijas pārstāvniecība bez Redmondas saimnieku atļaujas savā preses blogā Ms4press.ru ievietoja topošā pārlūka Internet Explorer 9 ekrānattēlu. Pēc dažām stundām tas pazuda, bet internets ir tā vieta, kur bez pēdām nekas pazust nevar. Tāpēc radusies iespēja sniegt pirmo ieskatu MS “superpārlūka” lietotāja saskarnē.

    Uzreiz var pamanīt spēcīgu Google Chrome ietekmi – IE9 nav nekā lieka.

    Duras acīs palielināta poga “Back”, lai atgrieztos iepriekšējā lapā. Izskatās, ka arī adreses lauks pēc Chrome parauga apvienots ar Bing meklētāju. Lai gan oriģinālraksts ātri pazuda, pēc saglabātās kopijas izriet, ka IE9 atbalstīs noplēšamos tabus, ar kuriem varēs operēt tāpat kā ar atsevišķiem pārlūka logiem. Tāpat pieminēta funkcija Aero Snap, kas ļaus atvērt vienlaicīgi divas lapas.

    Vairāk informācijas būs pieejams 15. septembrī, kad Microsoft prezentēs Internet Explorer 9 publisko beta versiju.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ie9ui_1.png[/img]

    Avots

    #246073
    Wuu
    Participant

    Pēdējā laikā MS, pilnīgi viss netīšām noplūst…

    #246074
    Obsid’
    Participant

    Kā cilvēks, kuram 10-20 atvērti tabi ir normāla, iekdienišķa parādība, teikšu – why this UI is soo wrong??

    #246075
    Stat1CX
    Participant

    Tabi blakus adreses joslai, nevis virs vai zem adreses joslas. Interesanti, interesanti.

    #246076
    lilmoder
    Participant


    #246077
    zivs
    Participant

    Nu, paga, tas ir pārlūks ikdienišķajām-pelēkajām masām, kam nav parasti atvērti padsmit tabi …

    Lai nu kā, prieks, ka IE attīstās – vismaz pelēkie-parastie būs pēc noklusējuma aprīkoti ar puslīdz ciešamu pārlūku ..

    #246078
    eelektro
    Participant

    totaals chrome :/ nezinu vai vares bet man ta skiet ka vares pabidit to tabu vietu uz leju 😕

    #246079
    bezolaam
    Participant

    so fail

    #246080
    linx
    Participant

    Diez kā tas pārlūks izskatīsies pie normāla skaita atvērtu tabu..

    #246081
    _Mo3_
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Tabi blakus adreses joslai, nevis virs vai zem adreses joslas. Interesanti, interesanti.

    varu saderēt, ka līdz fināla versijai noteikti būs tā, ka adreses josla atradīsies vai nu zem adreses lauka vai virs adreses lauka, jo šitāds izkārtojums nu tiešām ir nepraktisks

    #246082
    m_janis
    Participant

    Tiešām izskatās, ka visu pārlūku programmētāji zāli pārpīpējušies. Nepietiek, ka Google uztaisīja parodiju par pārlūku, tagad tik pat nelietojamu interfeisu veido gan Mozilla, gan M$. Nožēlojami.

    Nu ko, paliek tikai Maxthon, vai Safari.

    #246083
    malinens
    Participant

    varbuut nabaga netbuuk lietotaajiem ir tik ljoti jaataupa vieta augshaa, bet lielaakai daljai tas ir nepraktiski.

    Lai gan man ir 16:9 monitors, es uz firefox 3 nevaru iztikt bez menu bar un bookmarks bar. Kad iznaaks firefox 4, tad gan jau tur buus kaut kas liidziigs operas speed dial, kas daljeeji samazinaas nepiecieshamiibu peec bookmark bar…

    #246084
    grisha
    Participant

    KAd IE buus uz Linux?

    A ja nopietnaak, Blakus adreshu laukam nav jaabuut tabiem. Nez cik platu dispeju tad vajag? Man ar dazhreiz ir diezgan daudz tabi atveerti. Chrome man ar neiepatikaas, bet taa jau gaumes lieta. Lietoju Firefox.

    Nu ja Firefox arii saaks skriet pakalj googlei, mosh jau skrien, Naaksies lietot Konqueror, kurs ar ir diezgan attiistiijies.

    #246085
    malinens
    Participant

    laikam tabi automaatiski palien zem adreses lauka, kad sarodas paaraak daudz tabu, bet taa ir tikai mana taada iedoma un ir jaagaida gala produkts un tad jau uzzinaasim…

    #246086
    Jaunzems
    Participant

    m_janka, izskatās, ka tev neviens vairs nederēs –

    [img]https://www.blogcdn.com/www.downloadsquad.com/media/2010/04/maxthon-asdf.jpg[/img]

    Maxthon 3 beta

    #246087
    shady
    Participant

    Quote:

    Nu, paga, tas ir pārlūks ikdienišķajām-pelēkajām masām, kam nav parasti atvērti padsmit tabi …

    Nav jābūt īpašām interesēm vai spec profesijai, lai būtu atvērti daudzi tabi. Pietiek atvērt savus ikdienas tabus + pameklēt par ko informāciju, kad ir jau stabili padsmit tabi vaļā. Un ja meklē dažādu profila informāciju? Un ja datoru lieto ne tikai tu, bet sieva un citi ģimenes locekļi? Man personiski uz datora tiek citreiz lietoti pat 3 pārlūki, kur uz katru ir sakrāmēti kaudze ar tabiem, lai visi kopā neapjuktu tajā putrā un netraucētu viems otra darbiem.

    #246088
    malinens
    Participant

    interesanti, kaapeec google chrome glabaa 500MB informācijas, lai gan es chrome gandriiz nelietoju. firefox glabaa tikai kaadus 100MB….

    #246089
    Kon
    Participant

    Jaunzems wrote:

    m_janka, izskatās, ka tev neviens vairs nederēs –

    Maxthon 3 beta

    ownd 😀

    #246090
    usins
    Participant

    No pieredzes var teikt- vai tas chrome vai firefox vai opera, bet nezinišiem ir 10 logi atvērti, nevis 10 tabi. Daudzi pat nesaprot, kas ir tabs…

    Bet dizains jau interesants. Nevar zināt, kapēc nopludinaja bildi. Var būt tagad īpaša komanda pa netu lasa komentārus, kritiku par ekrānšāviņu un mierigi zīme jaunu dizainu, kas apmierinās pēc iespējas vairāk lietotāju.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā