Nets, P500

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154691
    Nau4a
    Participant

    Sveiki,

    ir kautkāda veidā iespējams no PC uz LG P500 dabūt netu? vienkārši, tagad nekur nav pieejams WiFi un nav rutera, bet ir modems.

    #274038
    msh
    Participant

    Protams. Ielej no datora spainī netu un pēc tam ar spaini to ielej tajā savā latvijas gāzītē 😀

    Ja tev nav nekāds USB wlan puļķis, tad gluži loģisku iemeslu dēļ nekādīgi.

    #274039
    Nau4a
    Participant

    nuja, tad nevarēs,

    man tik tāds USB, kas nāca līdz.

    #274040
    migors
    Participant

    es arī nobrīnijos ka androīdi neabalsta tādu lietu, bet nu nevar. AgrākTreo 650 un treo 650 tāda fīča bija.

    Un neņem galvā tos gudrīšus, viņiem ši vietne ir lai izlietu savu naidu uz citiem cilvēkiem.

    #274041
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja? Ko tad ņemt vērā?

    Tu piemēram saprati kas tas tāds pa “USB” kas viņam “nāca līdz”? USB sunītis?

    Ja nevar normāli paskaidrot kas ir pieejams un kas ir mēģināts, tad kādu padomu lai dod? Tu saprati kāds viņam tas PC? Moš tas ir laptops ar bezvadnieci, a moš ne. Tev nešķiet, ka tādi “nesvarīgi sīkumi” būtu jāpiemin?

    #274042
    msh
    Participant

    migor ja tu domā neta piekļuvi caur USB kabeli, tad nav jau tālu jādomā, kāpēc nav – kāpēc lai būtu? Tu atrodies metru no datora ar internetu bet sērfosi ar trubu, kura tam datoram piedevām ar kabeli ir piesieta?? Tas tāpat kā fukāt gumijas sievieti, lai arī tajā pašā gultā guļ arī īsta 😀 😀

    #274043
    Nau4a
    Participant

    kā tu domā kads tad varētu nākt līdz? kkāds ūber krutais? kāda šķirba kāds PC? ja tas ko prasīju ir iespējams, tad ir, ja nav, tad nav.

    #274044
    BERILS
    Participant

    labprāt kompi uztaisītu par hoc bet nav iespēju..

    Reāli ja tas būtu iespējams ka caur kabeli pumpē netu uz p500 , būtu mazliet priecīgs ^^.

    Tomēr marketa softus tu nedabūsi visur , un spēlītes kas jaspēlē caur wifi tu arī neuzspēlēsi datorā !

    Apdeiti utt.

    #274045
    msh
    Participant

    Varētu padomāt ka ar trubu var normāli spēles paspēlēt… Spēlē ar datoru normālas spēles, trubā esošās ir ar ko nosost laiku kaut kur kaut ko sēžot gaidot 😀

    #274046
    Nau4a
    Participant

    nuja, spēle ar trubu īsti patīkami nav kapāt, bet ir dažas labas. man, piemēram, ja nav pieejams Wi-Fi un vajag Android appstorā tikt, tad tāpēc būtu labi ja var no PC netu tā dabūt.

    #274047
    migors
    Participant

    Nu ļoti vienkārši, kad es tiko nopirku P500 es arī dauz eksmperementēju, ladēju softus, dzēsu ārā. Un man wifi mājās nav. Vienīgais veids kā uzinstalēt – paeksperimentēt ar aplikācijām ir vilkt izmantojot LNT netu. Tā es savus 200 mb iztērēju dažās dienās.

    Nemaz nerunājot kādas galvessāpes radija ielādēt vajadzīgās kartes. Tjā laikā biju velokurjers un braucu uz MC donaldu sildīties un izmantot wifi. Ja būtu iespēja paņemt tīklu no pc tad nebūtu nekur jāskrien. Vajadzības var būt dažādas, kaut vai updeitot aplikācijas, un tāds updeits var svērt līdz pat 30 mb.

    Tagad kad sen viss ir izmēģināts un saprast ka androīd ir parasta bērnu spēļmantiņa es izmantoju tikai epastu, kalendāru, swedbank, un vēl dažus sīkumus ar 100 mb pietiek visu mēnesi atliektiem galiem.

    #274048
    BERILS
    Participant

    Un jā, esmu viens no tiem, kam patīk ieurbties dziļāk, nekā standarta nokia jūzerim. Tieši tā, testi , citi romi utt.[cenšos izspiest no tehnikas cik vien var 😉 ;)] tai skaitā appi , un ne visus var dabūt no četrisharedpunktskom .

    Baigi cepī spēlīte drag racer , un tiešsaitē, tā tiešām ir spēcīga spēle :D:D

    Cik žēl , ka nav usb tethering p500 , tiešām nav . Jo esmu diezgan daudz laika veltijis usb tetheringa meklējumos , bez rezultātiem !

    #274049
    Nau4a
    Participant

    kā jums ar WiFi uz P500, tiem kam ir? viss iet labi?

    #274050
    BERILS
    Participant

    tagad garantijā , bet kad bija , āja uz urā !

    Vienīgais dažreiz vietās kur katru dienu gandrīz apmeklēju nedēļā reizi viņš obtaino adresi , savienojas ,tad atkal dc , atkal obtaino , un tā uz apli… nekas nelīdzēja , nācās meklēt citu punktu 🙂

    #274051
    Nau4a
    Participant

    hmm, man gan, mēģinot piekonektēties pie kāda WiFi (atvērtā) rāda ka connectējas, tad rādās “atvienots” un tad atkal connectējas, tad atkal.. tā vislaik.

    kas varētu būt par problēmu? lasīju netā, ka citiem arī tā ir ar P500.

    #274052
    migors
    Participant

    Problēmām nevajadzētu būt. Darbā pie wifi konektējas labi. Citreiz kad tīkls ir švaks tad saka ka konektējas mūžīgi.

    #274053
    Nau4a
    Participant

    varbūt kāds zin?

    #274054
    BOFH
    Participant

    Jā, es zinu. Telefona upgrade ar resetu, jo tu viņu esi sačakarējis tur ākstoties.

    #274055
    Nau4a
    Participant

    Acīmredzot nezini. Tas viss man jau ir izdarīts, neko arī neesu sačakarējis.

    #274056
    BERILS
    Participant

    sačakarēt kā ? :D:D:D:D Ä€kstoties , tu esi ļauns klauns !

    Jap disconect , connect , un taa kaut vai visu dienu…. bet ne katru 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā