Neuzrādas HDD

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Neuzrādas HDD

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153295
    shadowmen
    Participant

    Sveiciens visiem,ir problēma…Pārinstalējot kompi(personalo) brīdī,kad jāizvēlas uz kura diska likt windows neparādās nekas(mēģinaju load drive,refresh utt)…Situācija-viens cietais disks,Sata 160gb,dotajā bridi(kopš pedējās instalācijas)sadalīts divas daļās,dators startējas viss ir oki,bootojas,bet tieši brīdi,kad būtu jāizvēlas uz kuras no daļām likt windows, neradas nekas,tukšums…kas par vainu?Vadi sasprausti pareizi.Disk managment arī neuzrādās,izmēģināju dažādas instalācijas,nekā…Varbūt Sata driveris?(ja jā,tad kur viņu izraut)./Paldies,ticu,ka problēma ir vienkārša un kāds zinās atrisinājumu…

    #260762
    drono
    Participant

    Ko instalē? XP?

    Apskaties, vai BIOSā nevar pārslēgt Sata režīmu no AHCI uz IDE.

    #260763
    shadowmen
    Participant

    Windows 7 Ultimate (pirms tam ari bija/ir tas pats)..

    Precizak,kur varu atrast lai parslegtos?

    Un dotaja bridi liekas,ka kaut kas sarga to cieto disku(augstaks speks 😀 ),jo vinjs nelauj ar sevi darit neko,formatet nelava(meginaju otro dalu formatet neka,windows unable utt…)

    #260764
    drunk_lizard
    Participant

    kaarteejais instelleetaajs un formateetaajs no windows vides…

    serviss.

    #260765
    shadowmen
    Participant

    tiesham pec tavas atbildes netikoju….kads serviss?cietais darbojas,uz vinja uzliktais windows darbojas,kads vel serviss?

    kartejais Kirzaks no uzmanibas trukstoshas vides….

    #260766
    Stat1CX
    Participant

    Būtu vismaz pateicis kādā veidā mēģini instalēt no windows vides (jā, tādi kadri arī gadās) vai kā tas pienākas iebootojoties no setup diska, kā arī norādījis dzelžu parametrus, mātesplates nosaukumu utt. Sen jau būtu saņēmis savu atbildi, pašlaik tas pasākums ir tāda zīlēšana ar kristāla bumbu.

    Tiesa gan šis te ”meginaju otro dalu formatet neka,windows unable utt…” liek domāt ka tev vēlreiz jāizlasa ko rakstīja ķirzaks un jādodas izmantot dator servisa pakalpojumus, lai tev to kasti sainstalē.

    #260767
    shadowmen
    Participant

    Pirmkart meginaju instalet iebootojoties,meginaju ari no windows vides,neviena no variantiem bridi,kad jaizvelas uz kuras no dalam likt windows neparadas cietais disks…

    otrkart,kas seit ir tik drausmigs,ja cietais ir sadalits divas dalas un es meginu noformatet vienu dalu?protams saprotu,ka visticamak tas nepalidzetu,bet kada starpiba(2 dalas-1.windows,2.Dati,kapec lai gan es nedrikstetu formatet 2.dalu Dati?)..formateshana varbut tagad kaut kads asinsgreks? 😀

    Un par pateikshanu staticx-butu jautajis butu pateicis…kaa lai nojaushu ko nju katrs grib zinat,centos izklastit informaciju,ko pec saviem uzskatiem uzskatiju par vajadzibu zinat…

    Dotaja bridi windows ir virsu un viss darbojas,tikai gribejas uzlikt tiraku instalaciju un tas ari viss…un neiepatikas,ka cietais nelauj to darit…kada jega nest uz servisu-personalais kompis,visticamak cietaja ir kads gluks vai problema,ja nobruks tad nobruks,senchu kompis,faili visi ir nokopeti,reali tiek izmantots netam.taa kaa nesaskatu jegu nest uz servisu,saprotu,ka daudziem seit liekas,ka tikai vinji spej ko izdarit un visi citi ir lohi,bet nez kapec ne no viena kipa pargudra nekad neesmu sanemis pareizu vai noderigu atbildi(oki neskaitot samuraju 🙂 tapec ja nevari normali uzjautat vai kaa *** kirzaka uzd* un pasaka nes uz servisu,kada jega no tadas atbildes?palidzeja?es saprotu,ka ikdiena ir daudz psihologiskas problemas,bet tici man kadreiz nospragsi un jutisies brivs…***…(kirzak opim)

    Paldies par palidzibu drono,no tris ”gudrajiem”,tu biji vienigais ,kas kaut ko normalu pateica…

    #260768
    Stat1CX
    Participant

    Būtu norādījis mātesplates nosaukumu, sen būtu iedoti sata draiveri un viss būtu uzinstalēts. 7 komentāri un joprojām nekas nav norādīts – zīlējam tālāk.

    #260769
    KristoZ
    Participant

    shadowmen wrote:

    Disk managment arī neuzrādās,izmēģināju dažādas instalācijas,nekā…


    Kā Tu to domā – kas neuzrādās? Datu partīcija? Kādas instalācijas mēģināji? Vai pats pirms tam formatēji un instalēji Windows? Vari nopublicēt ekrānšāviņu no tā Disk Management?

    Ja tik ļoti gribas “uzlikt tīrāku instalāciju un viss” – ieraksti kādu Live CD un no turienes varēsi visas partīcijas nodzēst…

    #260770
    shadowmen
    Participant

    Staticx dotaja bridi neesmu vairs pie taa kompja,pirmdien apskatishos,kas pa mates plati.paldies

    KristoZ-jap neuzradas diska particijas,meginaju vairakas windows 7 instalacijas,pirms tam,kads cits bija instalejis windows7 taa kaa nav ne nojausmas,ko pirms tam kads sadarijis,ielikshu ekransavinjus pirmdien…izmeginashu pirmdien ar live cd…paldies

    #260771
    drunk_lizard
    Participant

    viss liecina par totaali nederiigu bliivi.

    un veel…

    shadowmen wrote:

    tapec ja nevari normali uzjautat vai kaa *** kirzaka uzd* un pasaka nes uz servisu,kada jega no tadas atbildes?palidzeja?es saprotu,ka ikdiena ir daudz psihologiskas problemas,bet tici man kadreiz nospragsi un jutisies brivs…***…(kirzak opim)

    kaada velna peec izcilaa administraacija manos postos aizvieto pilniigi literaaro un nevainiigo vaardu”pajols” ar savaam kluinajaam zvaigzniiteem, blokjee akkauntu, bet sjitaa *** spreegaa un nekas?!.

    izcili!

    #260772
    shadowmen
    Participant

    Ko tu gaidiji?uzbrauci,uzbrauksu atpakal…neraudi…

    Netaisos iesligt off topic ar tevi…nevelos no tevis sanemt nekada veida palidzibu(ja to var nosaukt par palidzibu),vienkarsi nekomente,jo viss ko tu saki mani neinterese,nekad nav interesejis,atsujies,seit tiesam ir daudz cilveki,kas var palidzet,nevajag man tavu ”padomu” 😀

    #260773
    KristoZ
    Participant

    shadowmen wrote:

    Ko tu gaidiji?uzbrauci,uzbrauksu atpakal…

    Nē, nē, nē, tā nu gan te nebūs – šāda rīcība (kašķēšanās un lamāšanās) te netiek atbalstīta.

    Pirmkārt, drunk_lizard neizteica kaut ko aizskarošu – vienkārši īsi izteica savu viedokli, uz ko katram, normas robežās, ir savas tiesības; tāpat kā katram ir brīva izvēle – piekrist, nepiekrist vai to ignorēt.

    Kā arī, ja viņš būtu izteicis kādu aizskarošu rupjību, tad tā būtu tikai viņa un daļēji – administrācijas atbildība – atbilstoši rīkoties; bet ne tava – atbildēt pretī ar rupjībām. Par to arī tev, shadowmen, publiski izsaku brīdinājumu.

    Citādi – tomēr iesaku arī pārdomāt šādas pārinstalēšanas nepieciešamību – vai tiešām vajadzīgs labot to, kas nav salūzis?

    #260774
    shadowmen
    Participant

    KristoZ sada riciba seit notiek regulari,neesmu pirmo dienu,un man liekas,ka jebkura temu kur iesaistas kirzaka nonak lidz sadam rezultatam…

    viens izsaka isi savu uzbraucoso piezimi(piemerm ”kaarteejais instelleetaajs un formateetaajs no windows vides… ”vai ”viss liecina par totaali nederiigu bliivi.

    ”),cits ir spejigs un velas izteikt daudz garak un pamatotak.

    Un es uzskatu,ka savas lietas ar kirzaku speju atrisinat pats(ja mani kads nosauc par pajolu,es nekluseshu),uzskatu,ka atbildeju normas robezas,par robezam nemot kirzakas iedomu robezas(lai gan neizskatas,ka vinam tadas butu,vai ari kads tadas baigi vinjam uzliktu).Un jaa ta ir administracijas atbildiba,bet ko tad katru reizi,ka kads kadam uzbrauks administracijai,kaut kas jalabo vai jaiejaucas?tik pat labi,ja kads izveido administracijai nepatikamu komentaru(tikai neaizmirsisim,ka ne mani ,ne kirzakas komentari uz administraciju netiek versti),tad varbut uzreiz jadzes ara?varam jau visi mili runat,bet kada no ta jega?

    Un par bridinajumu-tu man izsaki publisku bridinajumu?vai bridinajums tiek izteikts ari kirzakam?(ticu,ka vinjam tadi 50 jau konta 😀 ) Un,vai visi vecakie lietotaji tagad var katram izteikt publisku bridinajumu(esmu pamanijis,ka seit netrukst vecako lietotaju)???Un vai kaut kadi publiskie bridinajumi tiek izteikti tikai registretiem(parastiem mirstigajiem)lietotajiem???(kaut ka nevienu publisku bridinajumu neesmu seit manijis)

    Un vispar si tema ir aizgajusi totala offtopica(paldies kirzak,tavs standartinjs,palidzeji 😀 ) temu var slegt,jo neesmu no tiem,kas iesligst off topic,kad vajag atbildi uz jautajumu…(kauns pasham par sevi,ka tereju savu laiku stridoties ar… )

    Un paldies kristoz par publisko bridinajumu(neviens mani tagad necienis un nievas 😀 )

    Un ja mani teksti ir par garu,tad varbut jamaina atlautais rakstzimju skaits…

    Un tomer(neesmu lops) paldies par tavu ieteikumu,taa ari darishu atstasu kompi miera,kamer cietais atdos galus(musdienas,tak par kapeikam var nopirkt lietotus cietos,kur uzmest windows:D ),mans laiks ir dargaks par sadu chakaresanos(visvairak esmu izterejis laiku,pedejas dienas iesligstot garas nevajadzigas diskusijas)

    Paldies tiem,kas palidzeja.

    Un starpcitu cik saprotu tavs registreshanas datums ”Pievienojies: 17 Novembris 2008” ,kipa vecakie lietotaji ir visi,kas gadu pec notepad atversanas ir pieregistrejusies?moska visi esam vecakie lietotaji,vai ari so statusu izsniedz par ipashiem nopelniem?(negribu zinat kadiem)…taa kaa tavs publiskais bridinajums man….

    #260775
    KristoZ
    Participant

    Atļaušos tagad neatbildēt uz visiem taviem jautājumiem – esi laipni lūgts kontaktēties ar mani vai kādu no administratoriem personīgi (PM);

    Bet atbildēšu par publisko brīdinājumu – tā būtība ir, lai ne tikai lietotājs, kam izteikts brīdinājums turpmāk būtu uzmanīgāks, bet, lai arī pārējie portāla lietotāji var no tā mācīties un vismaz aptuveni secināt – kāda rīcība šeit netiek atbalstīta – un ņemt to arī turpmāk vērā.

    Un, jā, vecākie lietotāji arī drīkst izteikt brīdinājumus, jo tiem ir arī ļauts banot portāla lietotājus – pārkāpējus. Bet statusu “Vecākais lietotājs” vari drīzāk uztvert kā “Moderators”, kas tiek pieņemts, portāla administratoriem, individuāli izskatot katru pieteikumu. (Bet arī šajā ziņā paredzētas izmaiņas, kad tiks ieviesta V3 portāla versija.) Ar lieotāja fizisko vecumu vai portāla lietošanas ilgumu tam nav sakara.

    Pēc tēmas autora lūguma – tēmu slēdzu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Tēma ‘Neuzrādas HDD’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā