nevar atvert exe failus

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais nevar atvert exe failus

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150767
    Ilze
    Participant

    Pēc Trojan iekļūšanas, atklāšanas un tā izdzēšanas vairs nevaru atvērt nevienu programmu. Tiek jautats ar kādu prorgammu vēlos atvērt šo programmu…..:) tiešam nezinu ko atbildēt ar ko vinam atvērt Notepad vai Photoshop 🙂 Bet programmas varu atvērt izmantojot “run as administrator”, protams ka daudziem exe šī opcija ar labo taustiņu nav. Izmēgināju caur DOS regit.exe un regid.com izmaiņas pēc dažiem turtoriāliem, bet nepalīdz…….

    man ir Vista.

    ļoti ludzu padomu !!! un man nav arī sistemas un draiveru pārinstalācijas diski 🙁

    #230301
    drono
    Participant

    https://yy.lv/download.php?f=112726

    Ielādē šo failu un atver ar dubultklikšķi. Vajadzētu līdzēt.

    #230302
    Ilze
    Participant

    paldies, Drono. bet tas nelidz…….. ielādēju, tas veiksmigi tika ieregistrēts, pat pārstartēju datoru. pat divreiz 😉 bet nekādas izmaiņas. exe failus neparko neatver, tikkai ka “run as administrator” vai vispar nee.

    piemeram , exeli atvert nevar bet ja panem .xls failu un pasaka open with exel tad viss ok…..

    #230303
    samurajs
    Participant

    Nu atliek vien mēģināt dažādus variantus pēc Googles. A tev iekš System restore nav kāds saglabāts punkts no laikiem, kad tas vīruss vēl nebija?

    #230304
    aoma
    Participant

    Nezinu, vai tas šoreiz līdzēs, bet vienreiz saskāros ar līdzīgu lietu – nedarbojās IE, WMP un vēl pāris exe, humora pēc paņēmu nokopēju tos no cita, līdzīga datora, aizvietoju esošos un slimās programmas sāka darboties normāli 🙂

    #230305
    drono
    Participant

    Nu vienk kāds, kam ir Vista (bez vīrusiem), paņem atver Regedit un noeksportē šādas reģistra atslēgas:

    HKEY_CLASSES_ROOT.exe

    HKEY_CLASSES_ROOTexefile

    Un ieliek šeit attiecīgos REG failus, un tad visam vajadzētu strādāt.

    Man pašam nav Vista, un neesmu drošs, ka Vistai ir viss tāpat, kā XP, tāpēc to savu REG failu, veidoju pēc Googles, bet tur nav visi tie ieraksti pilnībā, tikai svarīgākie.

    #230306
    samurajs
    Participant

    Vēl būtu labi zināt, kas tas par Trojas lopu konkrēti bija (AV logfailos jābūt).

    #230307
    Ilze
    Participant

    Liels paldies.

    Tas viruss bija man neko neizsakosh Tojan Crptic Q. Tagad esmu iztirijusi gan ar AVG, gan Avira, gan vel daziem skanetajiem un domaju ka nekadu virusu te vairs nav. Tūlit kersos klaat Google, lai dod man padomus Vistai pie Broken EXE Association 🙂

    #230308
    Ilze
    Participant

    yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Google atradu https://filext.com/faq/broken_exe_association.php un pēc tam

    https://www.winhelponline.com/articles/105/1/File-association-fixes-for-Windows-Vista.html .

    Neticēju ka varēšu to izdarīt, bet nu viss ir ok!

    Liels paldies Drono, Samurajs, Aoma !!!

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā