Nevar ienākt Add ot Remove Program… | WIN XP |

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Nevar ienākt Add ot Remove Program… | WIN XP |

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153063
    Rustyscrew
    Participant

    Sveiki…

    Nevar ienākt Add ot Remove Programs ne caur CP, ne caur manu pc…

    Ko šajā gadijumā var darīt ?

    Nav gan mēģināta RUN komanda, taču tā diezvai līdzēs…

    Mēģināts ir ienākt dažādos veidos, taču nevar vaļā ne par ko…

    P.S.

    Windows XP

    #257868
    Taurs
    Participant

    vīrusi tā dara. Palaid Cureit.

    #257869
    Evers
    Participant

    Jāsāk ar mošķu tīrīšanu.

    Dr Web Cure It iekš Safe Mode un tad tālāk varēs skatīties.

    P.S. ob1 pasteidzās 😀

    #257870
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja ir tik piedirsts Windows, tad kāda jēga čakarēties? Reinstals, pareizā variantā, aizņem zem stundas + tas laiks cik softus salikt

    #257871
    root
    Participant

    Macbetona kungs, Jūs pārinstalāciju rekomendējat vienmēr, kad Jūsu kompetence ir par īsu, lai salabotu datoru normālā kārtībā? 🙂

    #257872
    Andron MacBeton
    Participant

    Tikai absolūts daunis var pisties visu dienu ar kompi, vienalga to neatgriežot pilnā funkcionalitātē.

    Gudri cilvēki risina problēmu stundiņu vai divas un turpina strādāt.

    #257873
    root
    Participant

    Tikai ļoti nekompetents cilvēks var visu dienu labot sistēmu un gala beigās to neatgriez normālā stāvoklī.

    #257874
    Rustyscrew
    Participant

    Code:

    Labojums Nr.: 00007-1

    Robert, tu vismaz esi normāls un zinosh šajās lietās, taču pc nepieder man, bet problēmu vajadzētu atrisināt pēc iespējas ātrāk – Līdz rītam…

    Savā ziņā vīrusu īpaši nav tam pcm, taču cilvēks, kam pieder tas pc ieminējās, ka kaut kas vīruss varētu vrb būt…

    Es ieteicu, lai pamēģina RUN komandu: appwiz.cpl

    Vai: %SYSTEMROOT%SYSTEM32appwiz.cpl

    Nākamais ieteikums man bija tāds, lai atslēdz Antivirussu uz laiku, un tad pamēģina RUN komandu vai savādāk apskatīt…

    Ja šie ieteikumi nestrādās, tad jau skatīsimies, kas par lietu…

    Tas pc bieži tiek tīrīts no vīrusiem, taču viņiem esot Kasperskijs..

    #257875
    elvisburdajs
    Participant

    Bērnudārzs..

    Rustyscrew, Pasaki lai tas cilvēks novelk malwarebytes, iztaisa quick scan un es domāju ka lieta darīta! 🙂

    Pārinstalācija der galējā gadījumā, ja pats esi blakus ar xp disku rokās..

    #257876
    Crow
    Participant

    Viņiem esot Kaspers… nu skaidrs. Vēl viena rekomendācija par labu CureIt. :lala:

    Un par pārinstalēšanu… hmm, manai sistēmai pārinstalācija aizņemtu vismaz visu pilnu dienu kā minimums. Jāuzliek jaunāki draiveri, jāpārliek vairums programmu, jāpielāgo tās, jāpielāgo darba vide. Tas viss prasa ne tikai laiku kā tādu, bet arī klāt sēdēšanu.

    #257877
    Rustyscrew
    Participant

    Mēs vēlētos veikt dažus labojumus šajā foruma ierakstā, dokomentā..

    Labojums Nr.: 00007-1 | Par aizkarošu vārdu izteikšanu pret Notepad.lv lietotāju: Macbeton.

    Dokomenta Nr.: 000007-1

    Mēs, M13 projekts, atvainojamies par to, ja tika izskarts vai apvainots, no mūsu puses nav nekādu apvainojumu, tikai pamata izteiktais.

    Paldies!:)

    #257878
    root
    Participant

    Firefokšelis ir atgriezies.

    Ja nu gadījumā kļūdos, tad visdrīzāk pats netiksi galā. Diagnostika 10-15LS, tālāk 15LS stundā atjaunošana.

    #257879
    Rustyscrew
    Participant

    Robert, parunā ar daGrevis par šo jautājumu, dabūsi atbildi.

    Un beidz vienreiz slinkot, sāc STRÄ€DÄ€T un atbildēt uz vēstulēm, beidz ignorēt..

    ….«Man jau tā pat vienalga..« – Tā tu laikam izturies pret saviem klientiem.. 🙂

    Paldies visiem.

    Artis.

    #257880
    root
    Participant

    Rustyscrew wrote:

    Robert, parunā ar daGrevis par šo jautājumu, dabūsi atbildi.

    Un beidz vienreiz slinkot, sāc STRÄ€DÄ€T un atbildēt uz vēstulēm, beidz ignorēt..

    ….«Man jau tā pat vienalga..« – Tā tu laikam izturies pret saviem klientiem.. 🙂

    Paldies visiem.

    Artis.


    Kā lūdzu? Tu būtu mans klients? Klienta numuru studijā. No “Rustyscrew” nevienu epasta vēstuli arī neesmu saņēmis. No visa klientu loka vārdā Artis zinu tikai vienu personu, tikai viņš prot rakstīt kaut cik korekti. Bet parasti viņš man zvana.

    Tātad, kāds bija klienta numurs?

    #257881
    Rustyscrew
    Participant

    Piedod, ja es nedaudz aiziešu bez tēmā…

    Vispār es LIT biju raxtijis, arī LIR, mēs jau iepriekš runājām par kādu projektu, tu apvainojies, es nolēmu pārtraukt šo projektu, par vēsturi un svētkiem, paskaidrojumu, kāpēc tā darīju, aizūtiju uz LIT, taču no LIT nesaņēmu nekādu atbildi pretī, biju ieminējies pat kādu citu projektu, kas būtu tiešām uzskatāms par ko īpašu un interesantu, tā vairs nebūtu nekāda spēlīte ar internetā atrodamu info…

    Tas, kas attiecās uz tevi, par to klienta numuru, tas nav saistībā ar tevi, ar ko citu…

    Padomā un izmanto izdevību, ja vēlies, var jau piemaksāt un īstenot to, kas nav atrodams nevienā arhīvā Latvijā..

    Piedo par to, ka esmu tik nejauks pret tevi.

    #257882
    Crow
    Participant
    #257883
    root
    Participant

    WTF? Tagad sapratu, kas esi, bet ziņas no tevi neesmu saņēmis since god knows when. No kāda maila sūtīji?

    #257884
    Element
    Participant

    Skaties sheit: https://www.1227.com/

    Teemu sleedzu, savstarpeejaas attieciibas varat risinaat ar PM starpnieciibu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Tēma ‘Nevar ienākt Add ot Remove Program… | WIN XP |’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā