Nevar uzinstalēt Windows 7: “A required CD/DVD drive device driver is missing”

Sākumlapa Forumi Software Windows Nevar uzinstalēt Windows 7: “A required CD/DVD drive device driver is missing”

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156186
    Arcis
    Participant

    Sveicināti!

    Š oreiz esmu saskāries ar tādu problēmu, ka vakar iegādājos portatīvo datoru HP Probook 4530s modeli. Datoru iegādājos bez windows OS. Pārnākot mājās un ieslēdzot datoru, tas sāka uzreiz instalēt SUSE LINUX OS.

    Tad nu mēģināju uzinstalēt Windows 7 Ultimate 64 bitu. Saliku biosā visus boot setupus, lai lasa no DVD lasītāja un mēģināju uzsākt instalāciju. Nokļuvu līdz vietai kur saliek visus valodas ievades iestatījumus un sākt instalāciju.

    Taču tā vietā lai piedāvātu diska partīcijas kurās instalēt OS vai tās izveidot man paziņoja sekojošu kļūdu:

    “Load Driver A required CD/DVD drive device driver is missing. If you have a driver floppy disk, CD, DVD, or USB flash drive, please insert it now. Note: If the Windows installation media is in the CD/DVD drive, you can safely remove it for this step.”

    Mēgināju instalēt OS no flash atmiņas caur USB, taču rezultāts bija tāds pats…

    Mēģināju priekš sava datora pameklēt iekš HP kaut kādus draiverus, kas varētu līdzēt, taču nesanāca neko prātīgu atrast.

    Cik paskatījos forumos bija ieteikts pamēģināt nomainīt biosā SATA uz AHCI, restartēt datoru un mēģināt no jauna, bet atkal bez rezultātiem…

    Varbūt kāds no lietotājiem jau ir saskāries ar šo problēmu un varētu ieteikt kādu risinājumu?

    Jau iepriekš pateicos jums par atsaucību!

    #283635
    aoma
    Participant

    Iebūto no kāda Live diska vai fleškas un ar kādu partīciju tūli nones visu nost pa tīro, tad sāc no jauna.

    #283636
    McB
    Participant

    1kārt HP, 2kārt Vistu instalētājs. Tātad nekādas vēlmes iedziļināties.

    Bet nu pēc errora skaidrs ka tev nav nekāda sajēga kā pareizi instalēt. Pirmoreiz nāksies samaksāt kādam kas prot, pēc tam varbūt pats pratīsi.

    #283637
    Arcis
    Participant

    Pirmkārt instalēju 7 windowsu nevis vistu un otrkārt ne pirmo reizi esmu instalējis datoru!

    #283638
    Arcis
    Participant

    Š o 64 bitu diska instalāciju dabuju tagad, bet iepriekš jau man bija aizķēries disks ar 32 bitu instalāciju. Pamēģināju instalēt šo 32 bitu sistēmu un viss pagaidām aizgāja un instalējās bez iepriekš pieminētās kļūdas.

    Tagad domāju iespējams varētu būt pie vainas tas, ka pašā 64 bitu diskā varētu trūkt kādi draiveri….

    #283639
    Nonmod
    Participant

    Problēma ir SATA draiveri. Ja vari, izslēdz biosā SATA, ieinstalē w7, tad slēdz atpakaļ.

    #283640
    McB
    Participant

    Redz, tu pat nezini, ka Vista un 7 ir viens un tas pats.

    Reizes nav svarīgas, svarīgi ir saprast kas notiek.

    #283641
    traxis
    Participant

    Iespējams, ka esi novilcis kādu nepārāk veiksmīgu W7 ultimate versiju vai laidienu, es pamēģinātu novilkt to kaut kur citur… protams pec tam nopirkt licenzi 😀

    #283642
    m_janis
    Participant

    Kopš kura laika W7 vajag SATA draiverus ??? Vispār šāda problēma ir sastapta, tiesa, eksperimentāli instalējot W7 beta versiju uz aizvēsturiska P4, arī spītīgi lamājās par CD-ROM draiveri, bet ar oriģinālu W7 64 bit uz normālas kastes nav gadījies (bet instalēts visai daudz).

    Varbūt šī info noder?

    https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_vista-hardware/a-required-cddvd-device-driver-is-missing-if-you/7e5317a1-f4e7-45b9-b056-cde47855d028

    Kaut gan – ja 32 bit uzlikās, bet 64 met erroru – kuros torrentos tad “pirki” ? Ja reiz 4GB ram – 64 bit W7 (vai kāds 64 bit Linux) tomēr būtu jāliek.

    #283643
    darklight
    Participant

    Tak kārtējā torentos pirktā “aktivizētā” instalācija. Tur arī visa vaina.

    #283644
    Arcis
    Participant

    Instalāciju dabuju šai adresē.

    32 bitu instalācija noritēja veiksmīgi. Mēģināju ielikt to pašu 64 bit disku, bet šis bļauj, ka lai pārliecinos vai dators var pavilkt šo arhitektūru.

    Datora parametri ja kas ir šeit: https://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/hp_probook_4530s/6129370/

    Man šķiet ka tas nebūtu īstais iemesls, jo ātri paskatījos googlē vai procesors atbalsta 64bitus…

    #283645
    Arcis
    Participant

    Instalācija kuru es novilku ir Untouched un tā nav krekota. Tā ir bez aktivizācijas.

    #283646
    samurajs
    Participant

    Man ir bijuši tādi gadījumi – palīdzēja aoma ieteiktais variants nonest no HDD visas partīcijas un sākt no nulles.

    #283647
    Arcis
    Participant

    1) Paņēmu nondzēsu 34bitu uzinstalēto win 7 versiju tikko;

    2) Noformatēju un nodzēsu esošās partīcijas;

    3) Novilku citā vietā pa jaunu Win 7 64bitu instalāciju un mēģināju caur flashu uzinstalēt un problēma paliek tā pati.

    #283648
    McB
    Participant

    Nu patrollējiet vel, man patīk palasīt šitos tupuma apliecinājumus 🙂

    #283649
    Imhoteps
    Participant

    Kā jau sensejs teica – nahrenizē visas partīcijas no kāda laivcēdē un instalē no šejienes [spoil]https://forums.mydigitallife.info/threads/7126-The-Official-Windows-7-Repository[/spoil]

    Ceru, ka mani neizbanos pēc šitā (lai gan ikvienam vindoffam ir triāls. Tas, ko dara vai nedara lietotājs pēc 30 diennaktīm, ir paša atbildība.).

    P.S. WZOR-am bija tīra, sterila vinda ar integrētu servispaku.

    #283650
    usins
    Participant

    blē- torentos rakstīt var daudz ko. arī fišing vēstulēs neraksta, ka šis ir spams, un ka gribam jūsu datus. bet raksta, gribam ums palīdzēt bla bla bla

    Fakti liecina, ka x64bit dvd ir nekorekti ierakstīts, bojāts vai truli būvēts (build)

    Meklē citu iso dvd

    #283651
    grisha
    Participant

    NaV KREKOTA UN IR BEZ AKTIVIZAACIJAS. pats nespeej aizdomaaties par izcelsmi?

    Jau momentaa bija skaidrs ka kaut kas kreiss ir novilkts.. .

    #283652
    Kon
    Participant

    Es jau no laiku galiem uzticos BIE relīžu grupai + TL xp apgraizītā versija

    Un autoram ir probuks vai tad tai sērijai arī kaut kādas bēdas ir? @mcb

    #283653
    Arcis
    Participant

    Tu vispār kādam kādreiz arī kaut ko jēdzīgu esi ieteicis, jeb cik redzu, ka vienmēr tikai mēģini izcelties ar savu tavuprāt lielo asprātību? Piedod, bet ja neko pa tēmu nevari pateikt, tad vari mierīgi netērēt savu dārgo laiku un “nebraukt” uzreiz augumā.

    Spriežot pēc tā kā vienmēr mēdz visos komentāros izteikties, liekas ka tev škiet ka esi visu zinoš un pārējie visi ir muļķi un jampampiņi kas nekad neko nejēdz. Bet esmu pārliecināts, ka gan ir kāda joma, kurā tu varētu būt ne tik zinošs un būtu nepieciešams padoms un tad varētu atrasties mainītās lomās.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā