Nevar uzinstalēt Windows 7: “A required CD/DVD drive device driver is missing”

Sākumlapa Forumi Software Windows Nevar uzinstalēt Windows 7: “A required CD/DVD drive device driver is missing”

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #283654
    traxis
    Participant

    Es vēl pamēģinātu šo W7 instalāciju uzinstalēt uz citas kastes, vai uz virtuālo PC lai būtu drošs, ka ar instalāciju vis ir Oki

    #283655
    McB
    Participant

    Probook brāķi ir koncentrēti, 3 brāķi 1 modelī.

    Arci, kapēc tu nodarbojies ar lietām kuras neizproti? Un kapēc uzmet lūpu kad teu par to uzjautā? Tā vietā būtu labāk sapelnijis ar tām lietām ko proti un samaksājis kādam kas pamāca.

    #283656
    traxis
    Participant

    Es gan domāju, ka tas nav slikti, ka cilvēks domā, mācās, meklē risinājumus un mēģina tikt ar problēmām galā paša spēkiem un ja kaut kas nesanāk tad forumi ir tā vieta kur pajautāt palīdzību, pats arī bieži esmu to darījis. Domāju, ka arī tu no dzimšanas nemācēji uzlikt windu 😀

    #283657
    Arcis
    Participant

    Nav jau tā ka tas uzreiz mani kaut kādā veidā aizvainotu, bet pieredze rāda, ka tev pēdējā laikā cik zinu kā lietotāju ļoti bieži mēdz rakstīt komentāros tādas lietas kurās tieši vai netieši mēdz uzreiz noniecināt autorus un to ko viņi raksta. Nedomāju ka pilnīibā no tā neko neizprotu, vienkārši šāds gadījums ir atgadījies pirmo reizi un mēģinu rast risinājumu kā to pats varētu atrisināt. Nezinu vai tev pašam ir kaut vai automašīna, bet ja ir tad domāju, ka arī pats sākumā skaties vai uzreiz skriet uz servisu labot, vai tomēr to pašu lampiņu vari nomainīt pats…

    Cik ir bijusi nepieciešamība esmu mācījies pašmācības ceļā tās lietas un arī skolā ir šādi tādi pamati mācīti, taču nedomāju ka visu uzreiz var tā iemācīties. Tiem kas ar datoriem darbojās ikdienā tās zināšana nāk ikdienā ar to strādājot. Bet tā kā ikdienā nestrādāju ar to, tāpēc tik perfekti visu apgūt domāju nav iespējams, lai zinātu kā katru situāciju risināt.

    Tāpēc saskaroties ar konkrēto problēmu meklēju risinājumu, lai to atrisinātu un tad arī uz priekšu kaut ko iemācoties.

    Lai gan nezinu tevi personīgi un nevaru pateikt kas esi pēc profesijas, bet pieņemsim ka tev ir labas zināšanas datoru jomā. Gribi teikt ka tās ieguvu arī nemeklējot risinājumus un uzdodot jautājumus citiem, kas uz to brīdi iespējams bija zinošāki?

    Pavisam noteikti arī pašam sākumā bija lietas, kuras uzreiz neizprati…

    #283658
    BERILS
    Participant

    McB , IN YOUR FACE !

    Arcis , neņem galvā betona kungu , jo argumentēt savas trakās frāzes, šim jauneklim izdodas diezgan švaki… kā vairumam sieviešu….

    [spoil][img]https://static.themetapicture.com/media/funny-Chris-Rock-quote-joke.jpg[/img][/spoil]

    #283659
    McB
    Participant

    Pajolciems gatavais. Salīdzina OS instalu ar mašīnas mazgāšanu 😀

    Un nekapēc jums ir tās problēmas nevis man 😀

    Argumentētāji lielie, jūs argumentu pat spogulī neredzētu, āksti.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā