Nevar uzmest windows 7!

Sākumlapa Forumi Software Windows Nevar uzmest windows 7!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157836
    decis
    Participant

    Sveiki!

    Vēcāki nopirka sev portatīvo Samsung ultrabook 5 series 1.7ghz core i5, ram 4gb un protams kopā ar windows 8 install x64bit.

    Windows 8 nepatika, vēlējas w7 atpakaļ.

    wintoflash w7 pro x64 bit un flasha lieku, first boot hdd hitachi, second boot manger, usb ar w7.

    Instelēju viss ok, bet nākamo logu nedod registrācijas username logu, bet met uz sākumu kā new install. Bios hdd ir first boot device, lieku usb atkal install un neļauj uzmest tālāk, mainu vietām usb first, second hdd, tas pats. Secure boot ir disable. CSM OS ir. AHCI mode auto.

    USB pārmetu velreiz w7 un tālāk netieku. Install ir ok, bet reģistrācijas logu nedod.

    Kad ņēmu nost windows 8, protams pārtīcija bija GPT format. Un hdd izņēmu no notebook un format uz ntfs. Lai varētu clean install ar w7, jo sākumā neļāva.

    HELP! 🙂

    #294458
    ruukjis
    Participant

    1.Pamēģini instalējot izdzēst visas partīcijas, pēc tam izveido no jauna ar Windas tooli, ja viss pareizi viņam vajadzētu uztaisīt 2vas partīcijas vienu sistēmas 100MB un otru cik nu tev atliks.

    2.Kas notiek, ja pēc pēdējā restarta izrauj flešku ārā? Tobiš neļauj viņam bootot no Flash, teorētiski Windows setups varētu turpināties, bet ne no paša sākuma.

    #294459
    decis
    Participant

    Jau mēģināju, rezultāta nekāda. 🙁

    2012/13. gada modeļus saistībā ar to w8 visu sarežģī. Biosā jāmaina uzstādījumi, lai vispār w7 un xp atpazītu un varētu instalēt.

    Noobiem tas būtu pa sarežģītu. Ehh… jādzīvo vien pa forumiem būs.

    #294460
    Nettwerk
    Participant

    Emm, kārtējais i****s. Kas nepatīk Windows 8 vidē? Kas ir tas ko nevar izdarīt Windows 8 ka vajag Windows 7?

    Start menu ir tik daudz alternatīvas, ka zils gar acīm griežas. Sākot ar Classic Start whatever kā saucas un beidzot ar Start8. Windows 8 darbojas daudz labāk un māk pareizāk pielietot dzelžu spējas un prot labi ekonomēt bateriju. Kā arī uzlabota darbība ar SSD diskiem. Nav nepieciešams tweakot lai SSD labāk darbotos. Muah.

    jautājums tev Bios iestādīts kā UEFI vai legacy? Un nodzēs Windows Boot Manager. Jo pēc EFI windows instalācijas paliek šis ielādes menedžeris. Un EFI Windows Boot Manager ierakstās EFI NVRAM. Muah…

    #294461
    ruukjis
    Participant

    Atdziesti fanboy. Win 8 vēl ne tuvu nav tādā līmenī, lai to varētu saukt par stabilu un labi pārdomātu OS. Ir kaudze tizlu bugu jau “out-of-the box” kā, piemēram, Windows Stores bugi, kad nevar aplikācijas uzinstalēt, nestrādājošas “flīzes”, pat esmu pamanījies dabūt BSOD un tas uz svaigi instalētas OS.

    Win8 nenoliedzami ir daudz bonusi un patīkamu lietu, bet kamēr nebūs tāds kārtīgs SP, šī OS ir lietojama, lai tizlotos pa mājām, uz darba kompja es viņu neriskētu likt.

    #294462
    Nettwerk
    Participant

    BSOD vienkāršākais veids kā dabūt uztaisīt Live kontam blakus Local Computer Account un buus tev, pēc restart, ka vairs neko nevarēs izdarīt. Otrkārt dēļ līkiem draiveriem, vai dzelžu problēmām lec BSOD. Dzīvās flīzes nestrādā, vairums gadījumos dēļ kāda no trešo pušu antivīrusiem, ugunsmūriem. Applikācijas nevar uzstādīt ja uz to brīdi tiek uzlabots, labots Marketplace. Kas vēl nav skaidrs?

    #294463
    Crow
    Participant

    Nav skaidrs tas, kāpēc jāpacieš tādas ģeķības, ja Sivēnam, pieņemot, ka izdodas uzlikt, nav neviena no šīm problēmām.

    #294464
    MopsisLV
    Participant

    Vai tad sivēns nav Windows XP, dēļ vārda ХРюша?

    #294465
    Crow
    Participant

    Brālīgās republikas forumos tikai garāmejot, tāpēc tā subkultūra man ir pasveša.

    Š ai gadienā sivēns man veidojas no tā, ka iepriekšējais bija Vista, un no “seven”.

    #294466
    iKey
    Participant

    man zināmie krievi XP dēvē par “экспышка” “ХРющёв

    #294467
    Aldis
    Participant

    Noteikti BIOSā ieslēgta UEFI mode priekš cietajiem. Principā paskaties tur un to noslēdz nost. Ar šo čakars jau sanācis. 🙂

    #294468
    Aldis
    Participant

    Nu ne jau stulbi cilvēki neliek sev virsū to Windows 8 un cenšas no viņa izvairīties.

    Modei pakaļ skrējēji gan liek virsū un priecājas par jaunradītiem kvadrātiņiem, un tie kas skrien pakaļ visam jaunajiem izstrādājumiem (Kuri nemaz tik labi nav) no attiecīga izstrādātāja var nosaukt par tik pat dumiem kā ticīgos kas tic vienam dievam.

    Ej.. ka tu ar savu reliģiju.. 😀

    #294469
    web33
    Participant

    Ja win8 varētu oriģināli atslēgt metro un oriģināli pievienot start pogu es viņu lietotu ,bet ne caur kkādiem **** .

    #294470
    usins
    Participant

    KO?? Windows kā tādam kernelis nav main’jies vairāk kā 30 gadus. To smuki pastāstīja un parādīja paši cilvēki kuri darbojas ap šo kerneli. Windows 8 ir tas pats Windows 7 ar nedaudz modificētām fīčām, noņemtu start, uzlabotu task mananger salīdzinot ar vecajiem. Un vēl šādas tādas fīčas. Bet nekas traģiski jauns. Nu paskaties, vai bios nav ielikts tikai EFI boot ar sertifikātu, kas diez vai, un nah zagt, ja ir legāls softs?

    Un vēl, mēģini ar šo tūli taisīt bootable USB https://ej.uz/nackera formatē, kad piedāvā un izlasi pamācībā kas nu jā jādar, ja kaut kas nesanāk 🙂

    #294471
    usins
    Participant

    Reāli, ja esi profesionālis un ir jāsniedz atalsts klientiem, tad nekas cits neatliek. Jo bieži ir jāstāsta telefoniski klientam, kas ku atrodas, kad šamējam PC ir oflainā, un nevari pieslēgties. Tad labi ir tas, ka jau atceries, kur kas atrodas. UN neizskaties pēc mudaka, kurš visu laiku sarunas laikā teiks “eee aaaa laikam tur bija poga mmm aaa, kā tur bija…. mmm iegūglēšu emzz… aaa nu jāa… tūliņpārzvanīšu….” ta ni naf… labāk būt sagatavotam, jo daudzi klienti uz šitādu supportu neskatās ar lielu uzticību….

    Windows gadījumā lēcieni nav tik bieži, vismaz pagaidām… protams, nav katru reizi jāmaina savs darba dators, liels čakars, bet nu eksperimentēt kā minimums virtuālajā vidē vajag. bez tā nekādīgi. Lietojot atrodas daudzi niķi un stiķi sistēmai…

    #294472
    atlans
    Participant

    visas idejas sākot ar win 7 ir pilnīgi debilas. windows 8 redzēju uzinstelēju xammp otraiz atledza internetu tiklidz filezilla startējas no win xp. windows 8 atmeta nederīgs sertifikāts man faili kas glabājas gadiem ilgi un sen jaun mani paštaisīts nosaukums. Brīdinu jokus netaisīt uz win 8 tas ir debils no sākuma lidz galam . task menedzeris rada tikai palaistos processus tur un metro jeb flizes pašas stulbākas . long live win xp

    #294473
    Nettwerk
    Participant

    Tu pats saprati ko samurgoji. Vai vienkarsi gribeeji pateikt, ka Windows 8 ir suuds jo visi taa blauj. Seedi vien ar savu xp. Laikam tev dzelzhi neko jaunaaku par Windows XP neatbalsta, taapeec taada nostaaja.

    #294474
    ruukjis
    Participant

    Wow… es pat, triecot seju klavierē, rakstu sakarīgāk. Tavā gadījumā Windows nebūs pie vainas, esmu par to pārliecināts…

    #294475
    Aldis
    Participant

    +1 rūķim…

    Dažs labs neko vairāk par Desktop, MetroUI, Office vairāk nelieto… 😀 Tāpēc arī nesaprot cilvēkus ar specifiskākām vajadzībām, kas tomēr gribot/negribot sēž uz vecāka produkta, kas funkcionalitātes ziņā ir labāks kā jaunais. 🙂

    #294476
    Aldis
    Participant

    Manā skatījumā profesionālis ir cilvēks kas pa telefonu ātri un elementāri māk izskaidrot arī sistēmas ar kurām nav iepazinies dzīvē, un trāpīt pareizi – tīri intuitīvi. 🙂 Ar to pašu Windows 8, pats esmu paspēlējies un dodu padomus citiem. 🙂 Agrāk bij forši ka tie termini Win9x, 2000, xp laikā nemainījās, bet tagad ja salīdzina, izvietojums control panelī ir mainījies katrā no jaunākajām versijām – Vistā, un 7 vēl kaut cik līdzīgi, un 8 atkal nomainījušies nosaukumu, kaut vai kā piemērs “Add/Remove Programs” un “Programs and Features” (Kaut gan pilda to apšu [Costomize, Repair, uninstall] funkciju). 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā