Nevar uzmest windows 7!

Sākumlapa Forumi Software Windows Nevar uzmest windows 7!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #294477
    Nettwerk
    Participant

    Iisti vechi seezh uz Windows NT 4.0. Atsaldeetie seezh uz XP. Tas taa atgaadinaajumam.

    #294478
    Aldis
    Participant

    Nē, uz NT 4.0 īsti veči spēlējas, līdzīgi kā biezie ar žigulīsiem amatieru rallijos. 🙂

    Vēl īsti veči kuri neseko katram jaunam spīdīgam grabulītim līdzi, lieto to kas viņiem ir ērtāk.

    Un jā, ir vēl nodrošinājušies… ja nu!

    [img]https://www.bildites.lv/images/cp274dguqp2au5xystz.jpg[/img]

    #294479
    aoma
    Participant

    Pašam man vēl windows 8 nav, spēlējos uz virtuālās mašīnas un paziņām, kas nopērk jaunu lapsi, palīdzu tikt pie ierastās vides.

    Ja nemaldos, ir vismaz 10 gan maksas gan bezmaksas utilītas, kas to paveic, ja tad vēl rodas problēmas (pieņemot, ka pirms tam cirvis ir lietojis, kādu no iepriekšējām logu versijām), vaina ir meklējama pilnīgā loģikas/smadzeņu trūkumā.

    Out of box variantā, te ir sasniegta pagaidām augstākā virsotne – jūzerim priekš jūtubes, draugu tipa vietām un citiem čipendeiķiem, kā tagad lepni dēvē mūziķus, vairāk arī nevajaga.

    P.S. Man liekas, ka autoram šis bezsakars sen vairs neinteresē 🙂

    #294480
    Nettwerk
    Participant

    Par trūkumu nesūdzos, ar XP nesen atpakaļ paspēlējos, pārbaudīt cik spējīgs dzelziski ir darboties dators ar virtuālajām mašīnām. Bet kamdēļ lietot 10 gadus vecu, novecojušu sistēmu? Tikai tāpēc ka daži indiviīdi uzskata, ka nekas labāks nav par XP, muah. Tad labāk sēžu uz Windows 2000.

    [img]https://notepad.lv/userpix/2219_windows_xp_1.jpg[/img]

    #294481
    Willis
    Participant

    Biju pamēģinājis Windows 8 uz portatīvā, ne patika, ne nepatika, pēc Windows 7 nepierasti, domāju tas ir laika jautājums un ne tikai priekš manis, agrāk vai vēlāk visi uz to pāries .

    Daudzi noteikti pasteidzas ar vērtējumu, tāpēc ka negrib vai ir paslinki apgūt ko jaunu .:) Pašam labāk patīk Windows 7

    #294482
    decis
    Participant

    nopirku external dvd/rw samsung lasītāju un pārmetu windows 7. Viss okey un verās labāk nekā tas w8, jo pirkts tika jauns portatīvais samsung 5 series ar w8 pro versiju(svežakam taču vajadzētu vērties, BET NĒ), TAS LAGOJA. Vienkārši lagoja flīzes un viss pārējais, pat explorers, tapēc man tas mēsls man piespieda 18ls izmest vel par external dvd, jo SAMSUNG portatīviem ir čp ar encrypting caur usb.

    Biosā viss bija noņemts tas win8 sertifikāts un efi boot. CSM OS ierubīt vajag un aidā.

    #294483
    Nettwerk
    Participant

    kaadaa zinaa lagoja? Man’s domaat ka tur ir probleema starp kreeslu un monitoru vairaak. Kaadi dzelzhi, vai arii tu ko lej.

    #294484
    Andron MacBeton
    Participant

    Mazāk vāvuļo un vairāk mācies!

    Pēc taviem tekstiem ir redzams ka tu neko nejēdz, un tikai tukši dirs. Būtu labāk samaksājios tos 18LS kādam kas teu uzinctalē to sūdu.

    #294485
    Aldis
    Participant

    @decis – kopš Windows 7 parādīšanās nav problēma izveidot boot flešku ar Microsoft officiālo tūli.. 😀 Bet nē, tu speciāli pirki DVD matricu, tajā drukāji iekšā Windows 7, tad vēl pirki external dvd, un instalēji.. 😀

    Nekas Tev tur nav kriptēts uz USB, muļķības.. Pats jau būšu vairākus jaunā tipa EFI bios-us iebūtojis no fleškas un sainstalējis. Ja nāk līdzi Win instalācijas disks, pat neķepājos ja nav dvd-rom, instalēju no fleškas. :]

    Piekrītu Nettwerk, ka nekam Windows 8 tam piemērotā/pielāgotā dzelzī nevajadzētu lagot, un uz vājākiem dzelžiem ir pat otrādāk, Windows 8 ir nedaudz ātrāks par Windows 7. Sākumā iedomājos ka šo topiku veidoji, ka tiešām nepieciešamība spiež mainīt Windu, bet tagad šķiet ka līkas rokas WIN!

    Jap, un klausi macbeton.

    #294486
    ruukjis
    Participant

    Un? Kādēļ tu to stāsti man?

    #294487
    linx
    Participant

    Win8 nav ne vainas, bet ir viena dikti kaitinoša lieta – ja nopirkt jaunu portatīvo ar preinstalētu Win8, tad diezgan bieži ir problēmas ar JS darboties (ne)spēju iekš IE10, tādēļ gļuki ar Skype (atverās programmas logs, bet ielogošanās lauku vietā ir redzams tikai zilais fons ar mākoņiem) un citām programmām ir nereta parādība un tad vēl katru reizi šo pašu problēmu jārisina savādāk .

    Vienvārdsakot – manuprāt, Win8 nav ne vainas, bet IE10 ir viens liels sūds, ne programma un man joprojām labāk patīk desktops, tā klasiskajā izpratnē un start menu esamība, bet nu katram savs..

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā