Nevaru atvērt ārzemju adreses

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Nevaru atvērt ārzemju adreses

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147440
    linx
    Participant

    Ir viena problēma – man kopš vakardienas never vaļā ārzemju adreses, bet latviešu ver vaļā tā kā parasti.. kur varētu būt problēma?

    #184618
    linx
    Participant

    Precīzāk – rāda connecting, bet pēc 15 sec rāda, ka nevar atvērt lapu.. tas nav tikai uz firefox, bet arī uz IE..

    #184619
    Loading
    Participant

    Kāds ir interneta pakalpojuma sniedzējs?

    #184620
    linx
    Participant

    Nezinu īsti, bet fakts tāds, ka tepat istabiņā vēl 2 datori pie viena sviča pieslēgti.. viņiem normāli ver vaļā visu, man arī vēra, līdz vakardienai.

    #184621
    Loading
    Participant

    Neverās lapas ar konkrētām beigām? Piemēram *.com? Vai šo adresi tev atver https://www.kaunas.lt/

    #184622
    linx
    Participant

    Never.. ver cik esmu sapratis tikai tās lapas, kuras hostējās latvijā, jo miljons.com ver ļoti labi vaļā

    #184623
    Loading
    Participant

    Ä€rpus manu zināšanu robežas tava problēma… Pamēģini ar kādu Live CD, ja tad iet, tad vainīga tava OS.

    #184624
    samurajs
    Participant

    Loading wrote:

    Ä€rpus manu zināšanu robežas tava problēma… Pamēģini ar kādu Live CD, ja tad iet, tad vainīga tava OS.


    Kā tā stulbā OS zin, kurā valstī kas hostējas??? Tā parasti ir provaidera problēma un saucas “nav ārzemju trafika”. Bet kā pie switch pieslēgtie pārējie PC var atvērt tās lapas – to arī es nesaprotu…

    #184625
    memorex
    Participant

    Iztīri browseru cache, atver command prompt, ipconfig release, tad ipconfig renew.

    Ja nepalīdz pamēģini kabeli pa taisno iespraust datorā (bez switcha), ja iet, tad vari mēģināt izskenēt datoru no tārpukiem, repair XP/Vista, reinstall….

    #184626
    linx
    Participant

    Problēma atrisināta – palīdzēja jauna lietotāja konta uztaisīšana

    #184627
    Loading
    Participant

    samurajs. Tieši tāpēc, ka citi pie switch pieslēgtie lietotāji tiek ārzemju internetā, teicu, ka vainīga ir OS. Lūk, precizāk lietotāja konta uzstādījumi bija vainīgi 🙂

    #184628
    samurajs
    Participant

    Hm. Iespējams, ka kāds tur mēģinājis ko čakarēt ar permisijām vai IP bloķēšanu. Nav dzirdēts, ka OS pati no sevis ko varētu bloķēt ārzemju trafikā… :hmz: Vēl var būt ka kāds tārpelis uzdarbojies. Citādi nav loģikas…..

    #184629
    memorex
    Participant

    Nav pirmoreiz tāds gļuks…

    #184630
    shady
    Participant

    Nu iespējams tas ir, ja bloķē attiecīgos domēnus. ja jau pats neesi neko čakarējis ne iekš host faila, ne ar kaut kādiem pluginiem/prg, tad iespējams, ka to paveica kāda draza, kura darbojas uz attiecīgo jūzera akountu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā