nevaru ielogoties ubuntu TTY1-6

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD nevaru ielogoties ubuntu TTY1-6

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149323
    richX
    Participant

    Ubuntu un linux lietošanā esmu galigs iesācējs, tomēr vēlējos kko aī apgūt. Neliela priekšvēsture… vēlējos veikt jaunāku GeForce draivera instalēšanu. Lai to instalētu, ir jāatslēdz X serveris, bet, cik sapratu, lai to izdarītu, jābūt zemākā līmenī. Tā nu ar kombināciju Ctrl-Alt-F1 ielīdu tty1, Un te nu ir arī pati problēma… Vajag ielogoties, bet tas man neizdodas, saka ka incorrect login… Kāds tad īsti login ir jāizmanto?.. vai arī problēma slēpjas kaut kur citur? Esmu neziņā… arī google neko nepalīdzēja, jo it kā citiem līdzīgu ķibeļu nav bijis

    #207654
    Genādijs
    Participant

    su

    #207655
    samurajs
    Participant

    Nevajadzētu likt visjaunākos draiverus, kas vēl nav repozitorijā, resp. kas nav pārbaudīti. Nokārsi tik Xserveri.

    Pilnīgi pietiks ar 173. sērijas draivera automātisko instalāciju ko piedāvā envy.

    #207656
    Mad182
    Participant

    Raksti tur savu lietotājvārdu un paroli. Ja tu ar to vari ielogoties grafiskajā vidē, tad loģiski jāvar arī tā pat.

    #207657
    samurajs
    Participant

    Ja esi jau nokāvis Xserveri, tad ielogojies mellajā ekrānā un izpildi komandu

    Code:

    sudo dpkg-reconfigure xserver-xorg


    un tanī no videodraiveru listes paņem vesa vai nv. Pēc tam atkal būs grafiskā vide un vari čakarēt tālāk 🙂

    #207658
    richX
    Participant

    Samuraj: biku jautājumu nesaprati 😀 pats laikam esmu vien vainigs, nevajadzēja tik gari to jautājumu uzdot…

    Mad182: Gribi joku? Grafiskajā vidē ar savu lietotājvārdu un paroli ielogojos bez problēmām, bet tty1 mans logins šķiet nepareizs… Tieši par to arī ir tā mana neziņa, ar videokarte draiveriem tiku galā, bet zemākos līmeņos joprojām nevaru ielādēties. Ubuntu no viņu mājas lapas tā pasenāk vilkts…

    #207659
    richX
    Participant

    bļāviens… es esmu cirvis…

    izrādās, ka viss ir ok, tikai ar galvu vajadzēja man sākt domāt 😀

    problēma slēpās faktā, ka grafiskajā vidē klaviaturas kalkulatora daļa strādā, a tajos zemākajos līmeņos nē…

    paldies tiem, kas patiesi vēlējās palīdzēt….

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā