Nevaru lejuplādēt mazās, kustīgās bildes mobilajam

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Nevaru lejuplādēt mazās, kustīgās bildes mobilajam

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148209
    agyy
    Participant

    Gribētu uzzināt kas jādara,lai nolādējot kustīgās bildes,kā piemēram no (mobile9),it kā nolādējās,bet nevaru atvērt,laikam jau nederīgs formāts vai kas tamlīdzīgs,vai saistībā ar to GIF..?! Visu laiku varēja,bet kā pārinstelēja tā nevar:o

    Varbūt kāds varētu palīdzēt ko un kā man izdariities!? 🙂

    #191801
    drono
    Participant

    Ja nevar atvērt, tad jau vajag meklēt risinājumu, nevis uzreiz nolādēt. Mēs taču dzīvojam civilizētā sabiedrībā 😀

    Ar kādu programmu mēģini atvērt? Ar Windows iebūvēto image viewer?

    #191802
    schinder
    Participant

    Jā,nolādēt kādu tas nav labi.

    #191803
    samurajs
    Participant

    Tad jau draudziņš laikam būs nolādējis .swf kustīgās bildītes? Pārmet krustu un uzinstalē sev kādu flash pleijeri, piem. swiff player.

    #191804
    agyy
    Participant

    man nevajag nekādu swiff player :shake: vienkārši nolādējot bildi un atverot to ikoniņu man raada – No preview available :duno:

    pat nekustiigaas bildes neraada` :devil:

    kažoku kodes sakodušas

    :suck:

    #191805
    drono
    Participant

    Varbūt, ja iespējams, tad ieliec šeit kādu konkrētu adresi bildītei, kuru tev nerāda. T.i. labā poga uz bildes –> properties un tur nokopē pilno adresi.

    Dažreiz ir redzētas tādas bildes, kurām Image vieweris rāda “No prewiew”, bet ne jau katrai.

    Kādu operētājsistēmu tu šobrīd izmanto? XP? Vistu?

    Vēl jau var bilžu apskatīšanai izmantot kādu citu programmu, piemēram, Irfanview un taml.

    #191806
    samurajs
    Participant

    Ko tad tu īsti neredzi? Tikai un vienīgi tās bildes ko velc no mobile9.com? Vai nevienu bildi kas ir uz PC nevari atvērt ne ar ko? Dajoš informāciju, te nav zīlēšanas salons, kur nolādē… [img]https://www.bildites.lv/images/26z1clmbe3nxnufkzg9f.gif[/img]

    #191807
    krisis32
    Participant

    paskaties kas pa formātu tai bildei!

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā