nevaru noformulēt jālasa tēmas apraksts -lai gan varbūt vīrusa medības

Sākumlapa Forumi Software Windows nevaru noformulēt jālasa tēmas apraksts -lai gan varbūt vīrusa medības

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157195
    vitaalijs
    Participant

    Lieta tāda, nesen ievēroju interesantu parādību kad kompis kādu laiku ir idle sāk cietais grabināties ļoti minimāli ar pārtraukumiem (tādēļ arī pamanīju) un procis arī kautko rēķina spriežot pēc tasku menedžera [img]https://content8-foto.inbox.lv/albums/c/chau987/task/task-man.jpg[/img]

    un kā pakustinu piem peli tā atkal ir miers tipa bildē redzams kad procis kautko ir rēkinājis un tad es pakustināju peli – beidzās idle. Kompis skenēts ar vairākiem vīrusu apkarotājiem gan no safe modes gan no livecd – viss smuki. Tātad kā es varētu redzēt lautkādā log failā vai kā savādāk ar ko viņš nodarbojas kamēr neviens viņu neaiztiek?

    #290532
    WordPad
    Participant

    Man savulaik bija līdzīgi uz w98, kaut kāds mso indekseris, kas indeksē failus kad idlē, atslēdzu un bija miers.

    Nofočē procesu tabu kārtojot pēc cpu, ne usage grafiku. Vēl procesu medībām ir labs Process Explorer.

    #290533
    vitaalijs
    Participant

    Nu redzi atslēgt man liekas diezgan grūti – jo nav nojausmas – ko. cik saprotu ka iziet no idles tā task manegr arī pazūd – izslēdzas. ja būtu log”s tad varētu salīdzināt un atslēgt. Vēl kas mani tramīgu dara neko pēdējā laikā instalējis neesmu updeiti ir diseibloti sēžu uz user acount un šitāds parādās…..

    #290534
    vitaalijs
    Participant

    😀 paldies derēja padoma par to procesu sakārtošanu pēc cpu noslodzes uzreiz gan neizdevās pamanīt to vainīgo – ātri ļoti pazuda, bet ar 3 reizi apmēram pirmos 2 burtus sazīmēju–

    The problem with Cisvc.exe is that while it’s supposed to help memory hogging situations, it sometimes does the opposite and hogs resources itself. If you’ve ever taken a closer look at the CPU usage of Cisvc.exe, you’d see that it can sometimes use as much as 90 to 100 percent of your systems resources. The irony is that a program designed to help rid your system of resource-intensive applications and processes, hogs your resources while it’s working, which in turn slows your computer down considerably.

    #290535
    vitaalijs
    Participant

    un šis vairs tik nevainīgi neizklausās:

    The “Cisvc.exe” program that you see operating on your system may also be a malicious spyware program associated with a “Key Logger” program and process combination. This is spyware that does a variety of things in the background of your system, and uses a lot of resources while doing so.

    #290536
    samurajs
    Participant

    Nesaprotu, kur problēma? Sistēma dzīvo savu dzīvi, un loģiski, ka norisinās sistēmas procesi.

    Quote:

    cisvc.exe is a process that belongs to the Microsoft Windows Operating System. It is used to monitor the memory usage in CIDAEMON.exe and prevent low memory problems. This is an essential system process and should not be removed.

    #290537
    vitaalijs
    Participant

    Nē tā nu gan nebija normāla situācija – ja idle tad idle nevis kā tagad bija ka kompis kautko gruzās visulaiku un plus kā nolikvidēju šamo tā kompis krietni atsaucīgāks (pieņemsim par procentiem 10) un tā kā man pie add/remove win components nav indexing services tad es pat varētu piekrist tam otrajam avotam ko atradu ka tas varētu pat būt kāds keylogeris vai kas tāds pat… Tā ka šis sistēmas process, kas norisinājās, maigi izsakoties, nepavisam nebija vēlams

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā