Nevaru piekļūt skype. (Forbidden)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Nevaru piekļūt skype. (Forbidden)

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152952
    Rustyscrew
    Participant

    Sveiki…

    Atnācu uz biroju un skatos, ka skype nav ieslēgts, taču mēģina savienoties ar serveri, pārbaudīju internetu un ar to vis kārtībā, izliedzu skype ārā un ieslēdzu pa jaunu iekšā.

    Tas neko nedeva, taču mēģināju ieejiet ar pareizu paroli un lietotāja vārdu, neaizdevās, skype lādējās nepārtraukti un nedod nekādu rezultātu..

    Mēģināju atjaunot savu paroli, taču bez panākumiem, tai vietā, lai es varētu atjaunot paroli, mani aizmeta uz lapu, kas visiem būtu apskatāma, taču man uzmeta:

    Code:

    Forbidden
    You don’t have permission to access /account/password-reset-request on this server.

    (Uzspiedu uz aizmirsāt savu paroli ? – Skype programma).

    Mēģināju arī programmas skype mājas lapā uzspiest uz konts, taču lapa uzmeta kārtējo kļūdu..

    Code:

    **** Could not connect to remote server*****

    Tas nav pārāk patīkami, ja nevaram sniegt nekādu atbalstu caur programmu skype, cilvēkiem sanāk gaidīt un meklēt citas iespējas, kā sazināties ar mums….

    #256405
    Kon
    Participant

    Rakstot tekstu, cenšoties mainīt paroli utt. zaudēji vairāk laika nekā, ja būtu pameklējis infu kauč gūglē. Te pat topiks par skaipu https://notepad.lv/8616/skype-palaidnibas/

    #256406
    izredzētais
    Participant

    daudziem pašlaik skaips neiet..

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā