NewOutlaw.org ielūgums

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais NewOutlaw.org ielūgums

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149413
    daGrevis
    Participant

    Sveiki! Vai kāds varētu atsūtīt ielūgumu vecajam, labajam Grevim’? 😀 Mans epasts: [email protected]! :p

    #209542
    normis_161
    Participant

    Citēju:

    Quote:

    Ielūgumi pagaidām nestrādā! Bet reģistrācija ir brīvi atvērta jebkuram lietotājam! Tāpēc tavs draugs var brīvi pats reģistrēties šajā portālā 🙂

    #209543
    richX
    Participant

    labi ka es paspēju ielūgumu dabūt neilgi pirms tam kā pārtrauca tos dalīt…

    nja, var brīvi reģistrēties, taču tas maksaa 2 Ls… šamie laikam ne tik pēkšņi to salabos, kā nekā nopelna uz reģistrācijas rēķina arī tā tīri neko…

    #209544
    normis_161
    Participant

    It kā pie reģistrācijas loga, es neredzēju, ka būtu jāmaksā 2 Ls par to.

    #209545
    FireFoxsitis
    Participant

    normis_161 – tur ir jāizveido e-pasta acc kaut kādā lapā, kur tas maksā 2Ls. Viltīgi no viņu puses. 🙂

    #209546
    samurajs
    Participant

    2 Ls par reģistrāciju? Š ā trekera dienas tātad ir skaitītas, poličiem ļoti patīk, kad pelnās uz piratēriju… Ilgi nebūs jāgaida, līdz kāds nostučīs…

    #209547
    ehex
    Participant

    Pag, man bija veseli divi acc tur. Pie viena es kādu laiku netiku klāt. Jāskatās, kas tagad, kas ar viņu ir. Varbūt ja varēs tikt klāt, tad varu atdot. Ja nemaldos, tad ar visu Power user man bija.

    Edit: Nesanāks. Aizrakstīju viņiem par to acc un saņēmu atpakaļ:

    Quote:

    ne tāds lietotājvārds, ne epasts nav atrasts, tāpēc neko palīdzēt nevar..

    #209548
    richX
    Participant

    Samuraj: Nu nez… šādi viņi pelnās jau gaužām ilgi, Pat laikā, kad darbojās ielūgumu sistēma, paralēli par 2 Ls varēja pieregistrēties bez ielūguma, tikai tad šo iespēju neviens neizmantoja… loģisku apsvērumu dēļ…

    Nu būtu žēl šī servera bojāejas, diezgan sakarīgs viņiem torrentu krājums…

    #209549
    Kefīrs
    Participant

    Labprāt nosūtītu vienu no 99 ielūgumiem 😀 Bet nevar 🙁

    #209550
    feiks
    Participant

    goto: btjunkie.com

    #209551
    daGrevis
    Participant

    Nekas, man kontu aizdeva LDz… 😀 paldies par atsaucību… 🙂

    #209552
    ehex
    Participant

    Paceļu tēmu augšā. Š odien atnāca e-pasts.

    Quote:

    Newoutlaw.ORG Signup Open https://newoutlaw.org Bittorent Tracker

    Reģistrācija atkal atvērta bez maksas. Reģistrējaties, kamēr vēl varat! 🙂

    #209553
    aoma
    Participant

    Kopš man ir vairs tikai mobilais nets, esmu apsvēris domu labam cilvēkam 😀 atdāvināt savus pāri par 20 akountus dažnedažādos trekeros, (ratio nevienā nav zemāks par 1:1, dažos pat 1:50 un vairāk) bet negribu, ka kāds lunis manam nikam labo slavu izblamē 😀

    #209554
    Evers
    Participant

    pataupi takš, ganjau noderēs, citādi vēlāk būs jānožēlo. 🙂

    #209555
    Anonīms
    Neaktīvs

    aoma wrote:

    Kopš man ir vairs tikai mobilais nets, esmu apsvēris domu labam cilvēkam 😀 atdāvināt savus pāri par 20 akountus dažnedažādos trekeros, (ratio nevienā nav zemāks par 1:1, dažos pat 1:50 un vairāk) bet negribu, ka kāds lunis manam nikam labo slavu izblamē 😀

    Ja gribi, vari man atdot. :p Nnekas nebūs pretī. 🙂

    #209556
    aoma
    Participant

    L_Dž. Tu jau nu būtu pēdējais šai forumā. Daudzos esmu ilggadējs lietotājs un pret mani izturas ar cieņu. Varbūt labāk paklausīšu Everam un pagaidām noparkošu.

    #209557
    gangstalv
    Participant

    Ai šitie tirliņi, man 3 mēnēšus solīja banot par pārāk zemu ratio, kad to izdarīja bij rakstits ka mana IP ar banota, bet izrādās ka vienkārši tukši dirš, jo atkal pieregojos 😀

    #209558
    grisha
    Participant

    tur kaut kas deriigs arii ir? Vai tikai masveida produkts kaa draugiem.lv? LV trakeri vispaar ir idiotisms. Neraudaashu ja vinjus izniicinaas, kaut gan vinjus izniiinaat vienkaarshi nevar. Reku D++ saliidzinoshi ir vispaar miris, maziem beerniem tik vinjsh intresee veel.

    Jejkji smuki sabojaaja Kazza, Ofiiaali nespeeja tikt galaa, tad paarpludinaaja Kazza tiiklu ar viirusiem. Visi vinju pameta, jo nebija jegas vairs. itaadu variantu jau arii nav no legaalo iestaazhu puses, vienu aizsleegs, naakoshais buus valjaa.

    #209559
    daGrevis
    Participant

    Jā, grisha, tā ir, neko tur nepadarīs. Pirātisms internetā būs tik ilgi, kamēr internets būs. 🙂

    #209560
    Kon
    Participant

    DC++ ideāls mūzikas pirkšanai . Un parastam lietotājam pilnībā pietiks ar lv trakeriem , nenositīsies pret sienu jau , ja savu seriāla sēriju saņems dienu vēlāk .

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā