Nexus One – pirmais Googles viedtālrunis (video)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nexus One – pirmais Googles viedtālrunis (video)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150291
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_nexus1_1.jpg[/imgl]Sagaidāms, ka 5. janvārī izstādē “Consumer Electronics Show 2010” Google prezentēs pasaulei savu pirmo paša ražoto viedtālruni “Google Nexus One”. Ierīce darbojas Android vidē, apgādāta ar 1 GHz CPU, un 3D testos spēj parādīt visai pieklājīgus rezultātus. Pirmajā video redzam ātrumu gandrīz 27 kadri sekundē.

    Salīdzinājumā ar līdzīgas klases tālruni “Motorola Droid” “Google Nexus One” esot plānāks, ātrāks un ekspluatācijā ērtāks – tā izsakās Gizmodo.com, kuram bija iespēja notestēt šo ierīci.

    Viedtālrunis apgādāts ar 3,7″ sensoru displeju un 5 MPix kameru ar autofokusu un zibspuldzi. Paredzamā cena bez abonēšanas līguma – 529 USD.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hvzxZ8tOBcQ[/youtube]

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vHGpTucczSo[/youtube]

    #223408
    Jaunzems
    Participant

    cmux!

    #223409
    guitarman
    Participant

    Kā jau visiem jaunajiem telefoniem – līdzi nāk pamatīga iphone smarža (ne smaka).

    #223410
    daGrevis
    Participant

    Nu tāds angļ-spāniskais video miks. 😀

    P.S. Un, protams, atkal ar iPhone salīdzina. 🙂

    #223411
    Valodja
    Participant

    Es domāju, ka konkrētu mobilo ierīci vajag pirkt tikai tad, ja tā ir nepieciešama, nevis tāpēc, ka tāda ir katram 2. cilvēkam. Ar iPhone man asocieējas tieši 2. gadījums. 😉 Š aubos, ka vairāk par pusi no iTāruņa lietotājiem aktīvi izmano visas piedāvātās iespējas. 😀 Turklāt tie visi programmatūras ierobežojumi no Apple puses… Kaut kāds murgs. Cerams, ka Google ierīcē būs viss visvajadzīgākais un ikviens geek’s nebūs ierobežots un bez uzlaušanām varēs instalēt tajā ko grib.

    #223412
    Wuu
    Participant

    ***iphons… :devil:

    Paņem veco 33 noķeli un dzīvo laimīgs 🙂

    Piestrādā pie valodas. Brīdinu! /dG/

    #223413
    Kon
    Participant

    Katrā rakstā par mobilajiem telefoniem latviešu portālos komentāros kāds sāk spamot par to cik iphone labs/slikts 🙁

    #223414
    Jaunzems
    Participant

    Wuu, aizver muti!!!!!!!!!!

    1)3300 vairs netiek ražots

    2)Tu esii amplis

    #223415
    Kefīrs
    Participant

    Gribu! Android sāk arvien vairāk iepatikties.

    #223416
    nevertell
    Participant

    Maksā gan kā itālijas nepiesaistītais aifons.

    #223417
    ehex
    Participant

    Iespaidīgi!

    #223418
    Evers
    Participant

    neatteiktos no tāda 🙂

    guitarman wrote:

    Kā jau visiem jaunajiem telefoniem – līdzi nāk pamatīga iphone smarža (ne smaka).

    haha, iPhone nebija pirmais touch telefons :>

    #223419
    daGrevis
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Wuu, aizver muti!!!!!!!!!!

    1)3300 vairs netiek ražots

    2)Tu esii amplis

    ++ :lala:

    #223420
    iReinis
    Participant

    Telefons kā telefons, bet laikam jau bez zvanīšanas funkcijas, bet tas vairs neesot svarīgi mūsdienās. 😀 Ja visas tehnoloģijas un viss pārējais turpmākos 4gadus pastāvētu uz vietas, tad es viņā ieguldītu 529 USD, bet nevis tādos apstākļos, ka pēc pāris mēnešiem viņš būs jau tik vecs, kā kalkulators. Tāpēc vien labāk esmu apmierināts ar normālu mūsdienīgu telefonu pa kādu simtu. Bet var ar piekrist >Niideejs< tagad LV ir viens parametrs iphone, kurš tiek slavināts, vai nīsts.

    #223421
    Gonzoo
    Participant

    Pilnigs sviests tad video otrais, chalks ir ta fascinejies un uztraucies, ka pilnigi gribas domat ka,

    tas ir kautkads Indus/pakitis viesnicas darbinieks, kursh izdomajis uztaisiit review kamer aparatu patiesais saimnieks sezh vanna 😉

    #223422
    Evers
    Participant

    iReini, vai nu tu smagi pārspīlē vai arī esi telefonu entuziasts, kam galīgi zaļš ir moderns un pāris mēnešu vecs jau skaitās novecojis. Es uz pāris gadiem būtu pilnīgi mierā ar šādu telefonu. 🙂

    #223423
    Creep
    Participant

    Sviests, ko jūs te murgojat par to iphone. Tad jau varētu arī pateikt, ka visi ražotāji klonē asus izstrādāto eee pc (kaut arī OLPC projekti jau arī pirmstam pietika).

    P.S. es labprāt paņemtu kādu jaunu 33. nokiju vai arī 6310i. Tādi varen sakarīgi telefoni bija, diemžēl mūsdienās neko tamlīdzīgu neražo. Un par to, ka E52 var locīt kā lineālu vispār neizrunāšos…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā