No CD-ROM par CD atskaņotÄ￾ju

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti No CD-ROM par CD atskaņotÄ￾ju

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #259154
    Evers
    Participant

    AKMS47, spraust jau varētu, bet nekas nestrādātu. Baroklis nemaz tāds muļķis nav.

    #259155
    Foxsk8
    Participant

    Ja nemaldos, es pa šo pašu biju kaut kad šeit notepadā minējis, pirms pāris gadiem, kad tas bija kaut cik vēl saistoši un nebija vēl tāda mp3 uzplauksme kāda tā ir tagad.

    #259156
    ruukjis
    Participant

    Crow wrote:


    Tagad gribu no “veca” BD-ROM iztaisīt PS3.

    Nu kas tad tur grūts? Vajadzēs vecu Nintendo Joysticku un mazliet vairāk izolenes! 😀

    Autoram:

    Ja tev vērezi uznāk sajūta: “Nav ko darīt” – turpini neko nedarīt… tā būs labāk, savādāk, man ir aizdomas, ka mēs te ieraudzīsm kā no veca blendera pagatavot plašu atskaņotāju…

    #259157
    drunk_lizard
    Participant

    ruukjis wrote:

    man ir aizdomas, ka mēs te ieraudzīsm kā no veca blendera pagatavot plašu atskaņotāju…


    tas buutu interesanti. diemzjeel no mopsja neko praatiigu nekad neviens nesagaidiis. liimenis nav tas. prosts basjtika beernelis…

    #259158
    blondine
    Participant

    Ja kādam zilonis uz ausīm uzkāpis, vai nabadziņš nekad neko nav dzirdējis labi skanam, tad var priecāties par šādu, atvainojiet, sūdu. Nu nav tā lētā CD šūblāde Mūzikai paredzēta; neviens 10 lašu vērtā brīnumā nebāzīs labu DAC. Un ar tādu austiņu izeju var tikai troksni fonā vai fona troksni (kā labpatīk) taisīt. Atkārtoju vēlreiz – ja kāds pamēģinās šūblādes digitālo izeju ar labu ārējo DAC salāgot (nopietna skaņas karte, jēdzīgs resīvers vai pat minidisku rakstītājs), rezultāti būs daudz, daudz labāki.

    #259159
    Kon
    Participant

    Norādi, kurā vietā autors ir minējis, ka veido augstas kvalitātes/audiofīliskus eargasmus radošu kompaktdisku atskaņošanas sistēmu. Tiešām tik blonds?

    Tas, ka indivīds izvēlējās līmlenti jau pierāda, ka no high fidelity tur nebūs ne smakas 😀

    #259160
    msh
    Participant

    blondine wrote:

    Ja kādam zilonis uz ausīm uzkāpis, vai nabadziņš nekad neko nav dzirdējis labi skanam, tad var priecāties par šādu, atvainojiet, sūdu. Nu nav tā lētā CD šūblāde Mūzikai paredzēta; neviens 10 lašu vērtā brīnumā nebāzīs labu DAC. Un ar tādu austiņu izeju var tikai troksni fonā vai fona troksni (kā labpatīk) taisīt. Atkārtoju vēlreiz – ja kāds pamēģinās šūblādes digitālo izeju ar labu ārējo DAC salāgot (nopietna skaņas karte, jēdzīgs resīvers vai pat minidisku rakstītājs), rezultāti būs daudz, daudz labāki.


    Kad tie podziņu brīnumi bija jauni, tie maksāja vismaz 30 ls. Blonds kas blonds 🙂

    Un kvalitāte parasti ir pilnīgi pietiekama. Drīzāk tiem vecajiem diskdziņiem varētu būt disku lasīšanas problēmas. Sevišķi, ja tādam jau ir softiskā [firmwariskā 😀 ] disku atskaņošana, nevis dzelziskā.

    #259161
    root
    Participant

    blondine wrote:

    Ja kādam zilonis uz ausīm uzkāpis, vai nabadziņš nekad neko nav dzirdējis labi skanam, tad var priecāties par šādu, atvainojiet, sūdu. Nu nav tā lētā CD šūblāde Mūzikai paredzēta; neviens 10 lašu vērtā brīnumā nebāzīs labu DAC. Un ar tādu austiņu izeju var tikai troksni fonā vai fona troksni (kā labpatīk) taisīt. Atkārtoju vēlreiz – ja kāds pamēģinās šūblādes digitālo izeju ar labu ārējo DAC salāgot (nopietna skaņas karte, jēdzīgs resīvers vai pat minidisku rakstītājs), rezultāti būs daudz, daudz labāki.


    Jūs esat nekompetents. Ejiet prom no interneta.

    #259162
    msh
    Participant

    runcio wrote:

    Būtu labāk izārdījis tās skandas (tumbas) un barošanu paņēmis no tām! Tur tāpat droši vien 12V.


    Diezgan labi redzams ka tev nav sajēgas par to, ko tu raksti 🙂 12v tur varbūt arī būs, bet tam trafiņam 99% garantija, ka rezerves nav. Un kur tu dabūsi +5v?

    #259163
    muzikalais
    Participant

    ko jūs nabagam uzbrūkat visi ,viņs parādīja labu ideju ,nu labi nebija viss līdz galam izdomāts .bet galvenais ka cilvēks kaut ko dara brīvajā laika un pavēsta to citiem .manuprāt labs rakstiņs vairāk tādu kur būtu pastāstīts kā no datora sastāvdaļam uztaisīt kaut ko citu.pašam man ar patīk ar to nodarboties .man kā parastam IT entuziastam patika raksts

    #259164
    izredzētais
    Participant

    ideja veca kā pasaule, rakstiņ š kā jau bērna līmenī, bet centīgs gan mopsis, visu laiku kaut ko drukā. i admire that 🙂

    lai vai kā, neskatoties uz negatīvajiem komentāriem, ir redzams ka cilvēkiem patīk lasīt šos rakstus, paskat kā visi komentē un pievērš uzmanību. mopsim ir baigi interesantā pieeja šķietami tik ikdienišķām lietām.

    #259165
    ruukjis
    Participant

    muzikalais wrote:

    …bet galvenais ka cilvēks kaut ko dara brīvajā laika un pavēsta to citiem…

    Es brīvajā laikā nodarbojos ar piromāniju – hobijs tāds. Es šeit varētu salikt bildes ar apdegušiem cilvēku līķiem un mazliet pastāstīt par degmaisījumiem, kādus izmantoju. Būšu ļoti vīlies, ja jūs nenovērtēsiet manus centienus…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā