No e107 uz phpbb

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB No e107 uz phpbb

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146746
    archeens
    Participant

    Es jau kādu laiku vēlos pāriet no e107 uz phpbb, bet negribu zaudēt saglabāto informāciju ar 3000 lietotājiem. Cik reāli ir iespējams pārnest visu no e107 uz phpbb varbūt ir kāda pamacība vai fox varētu man paskaidrot vairāk.

    PS. e107 ir viena liela ******

    #177676
    memorex
    Participant

    https://www.diporg.com

    Tip plugins nēesmu pētijis smalkāk, bet laikam bija iespēja kā lai pareizi pasaka, apvienot datubāzi

    #177677
    Foxsk8
    Participant

    Man nav nedz laika, nedz vēlēšanās kaut ko nest. Tur ir jāskatās. Tas ir samērā liels un atbildīgs darbs. Man darba netrūkst. Dodies iekš php.lv, gan mana amata brāļi, tev palīdzēs. Nezinu, droši vien nāksies maksāt par to visu, jo mūsdienās web coderi, par velti nestrādā.

    #177678
    archeens
    Participant

    nu es negribēju uzreiz citam to uzicēt, vēlējo painteresēties vai ur nav kā pašam vieglāk to izdarīt kkā? Ar converter vai kkaā tā, cik maksātu pārnest datubazi uz phpbb ar 3000 lietotajiem?

    #177679
    Foxsk8
    Participant

    Tur jāskatās, kādā struktūra ir veidota tā tava iepriekšējā datubāze. Nezinu, ar tādām lietām negribu strādāt. Cenu arī tev nepateikšu uzreiz. Viss ir atkartīgs no sarežģītības pakāpes un laika.

    Sākumā provē ar conventieriem.

    #177680
    archeens
    Participant

    neatradu nevienu converteri ;/

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā