No maija e-talonu varēs izmantot vilcienos…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība No maija e-talonu varēs izmantot vilcienos…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153060
    Rustyscrew
    Participant

    Sveiki.

    Daudzi jau pirms gada uzzināja to, ka ir PV ir ideja ieviest e-talonu vilcienos.

    Quote:

    Š o e-talonu varēs izmantot vilcienos Rīgas teritorijā.

    No 1.janvāra ir uzsākta e-talonu tirdzniecības dzelzceļa stacijās Rīgā, un jau maijā e-talonu varēs izmantot vilcienos Rīgas teritorijā, trešdien žurnālistus informēja PV valdes priekšsēdētājs Andulis Židkovs.

    Gada laikā šo pakalpojumu plānots attīstīt tā, lai ar e-talonu varētu norēķināties vilcienos visā Latvijas teritorijā. Židkovs uzsvēra, ka šī būs pasažieriem daudz ērtāka norēķinu sistēma.

    Patlaban e-talonus var iegādāties Rīgas Centrālajā stacijā, kā arī stacijās “Zasulauks”, “Zolitūde”, “Imanta”, “Torņakalns”, “BA Turība”, “Tīraine”, “Vagonu parks”, “Jāņavārti”, “Š ķirotava”, “Zemitāni”, “Brasa”, “Sarkandaugava”, “Mangaļi” un “Ziemeļblāzma”.

    Š onedēļ e-talonus sākšot tirgot arī Ogrē, Jelgavā un Salaspilī, vēlāk tiks domāts par Jūrmalas virzienu.

    Pirms kāda laika arī tika veikta aptauja un tajā vairākums piekrita tam, ka e-talona ieviešana būtu nepieciešama.

    Quote:


    PV atzīst, ka vēlās sadarboties ar SIA «Rīgas Satiksme»

    Tā esot arī laba sadarbības iespēja “Rīgas satiksmei” , jo paplašinās tirdzniecības vietu skaits.

    [align=right]Kādas ir jūsu domas un viedoklis par šo?

    #257831
    dzhonsons
    Participant

    Domāju, ka ir ok lēmums. Pārāk bieži vilcienos nevizinos, bet domāju, ka būs daudz ērtāk kā stāvēt rindā un gaidīt, kamēr babulis pie mazā lodziņa izsitīs tev biļetīti. Cik dzirdēts, tad arī “mikriņos” e-talonu taisoties ieviest.

    #257832
    nevertell
    Participant

    Kā ta viņi mikriņos ieviesīs, tur bezmazvai katrs otrais maršruts pieder citai firmai, vai ne tā ?

    #257833
    Rustyscrew
    Participant

    Cik man zināms, ka RP SIA “Rīgas Satiksme” plāno pārņemt arī mikriņus…

    #257834
    Crow
    Participant

    Vai ta jamie neizsecināja, ka bļētalons ir bijusi totāla izšķērdība un neatmaksājas tos “kompostēšanas” aparātus uzturēt? Nu bet lai jau – ja iet, tad līdz galam.

    #257835
    Rustyscrew
    Participant

    Pārāk ātri mēs mēģinam skriet pakaļ ES.

    Neko darīt, ja mūsu Latvijā strādā tādi cilvēki, kas

    nemaz nedomā ar galvu, tik domā, kur likt naudiņu…

    #257836
    dzhonsons
    Participant

    Nevertell, https://www.tvnet.lv/zinas/latvija/357048-ari_mikrinos_grib_ieviest_etalonu

    Rusty, ok, bez izdevumiem neiztikt. Tas ir fakts. Bet visu mūžu taču arī nedzīvosi, pērkot biļetes pie resnās tantes trolejbusa vidū, vai kavējot to pašu mikriņu kustību un novēršot vadītāja uzmanību no ceļa?

    Tas viss ir mūsu ērtībām (un kāda kabatai).

    #257837
    Rustyscrew
    Participant

    Īstenībā es jau sen biju iedomājies, ka iekāpšu vilcienā un varēšu braukt ar e-talonu..

    Protams, ka kādu laiku vis būs kārtībā, taču vēlāk notiks tas pats, kas atgadījās RS..

    Viņi sāka beidzot SAPRAST to, ka tas nav izdevīgi viņiem un cērt baigo robu arī citiem..

    Š eit gribētos pieminēt problēmas ar E-talonu un citas lietas, arī cenas…

    #257838
    Toms
    Participant

    Š āda ideja par vilcieniem jau virmoja gaisā, kad tikko yo-taloni parādījās RS`ā.

    Nepastāv bažas, ka ar yo-talona ieviešanu vilcienos, varētu pacelties cenas par braucienu vilcienā?

    Es gan esmu vecmodīgs un man patīk papīra biļetēni. Vismaz brīvā laikā, gaidot vilcienu/autobusu ir ko darīt – vari kabatas/maku atbrīvot no vecajām biļetēm un citām drazām, kas sakrājas virsdrēbēs.

    #257839
    Rustyscrew
    Participant

    Par to īpaši vajadzētu uztraukties tikai šogad, jo šajā gadā tikai Rīgas teritorijā būs braukāšana atļauta..

    Tie, kas gribēs pa Latviju pabrauktāties, tie arī sāks par to domāt…

    Vēlāk, šī gada beigās, plāno ļaut braukāties pa visu Latviju ar e-talonu…

    Es domāju, kad tas notiks, mums vairs nebūs šādas domas par cenu pacelšanu..

    #257840
    nevertell
    Participant

    Lai tie sfagņi nagus vāc nost no mikriņiem, savādāk tur arī cenas par vietu būs astronomiskas.

    #257841
    Rustyscrew
    Participant

    Noteikti, ka RS izdosies pārņemt mikriņus un šādā veidā RS domā uzlaboties, jo pagaidām RS nav tie labākie laiki..

    Varbūt, ka RS tikai labu ar to grib, ne jau uzmest gaisā cenas, taču tās zemāk nosist un tā būtu visiem labāk.. 😛

    Man liekas, ka būs diezgan ērti, ja E-talons būtu tāds, kas būtu domāts gan mikriņiem, gan vilcienam un sabiedriskajam transportam un nemaksātu dārgi…

    Es te paskatījos DELFOS un tur vienā bildē ir 2.50 cena vilciena e-talonam..

    Spriežat nu paši!

    #257842
    daGrevis
    Participant

    Vilciena būtu tīri ok, bet mikriņam – nu nē. Tad tas vairs nebūs mikriņš, bet maziņš autobuss. o_O

    Ko darīs visi cilvēki, kuri pārdeva biļetes vilcienam? Domāju kasieri. Kļūs par kontrolieriem? (puse tiks atlaisti…) Ehh. 🙁

    #257843
    Rustyscrew
    Participant

    Jā, par to ari viņi nemaz nedomā..

    No vienas puses ir žēl cilvēciņus, kas paliks bez darba, bet no otras puses ir prieks par e-talona ieviešanu, taču LĪDZ galam šis projekts nav apdomāts īsti…

    Euuu!

    Tak līdz gala beigām viņi netiks atlasi no darba, jo tikai gada beigās plāno visā Latvijā atļaut braukāties ar e-talonu. Tad arī atlaidīs, taču pagaidām jau paturēs, jo cilvēkiem tak jāpērk biļete uz tālākiem mērķiem, kas ir ārpus Rīgas..

    #257844
    nevertell
    Participant

    Zudīs konkurence un cenas tikai augs, ja viņi paņems arī mikriņus. Jo ir maršruti, kur nekas cits kā mikriņš neved.

    #257845
    dzhonsons
    Participant

    Vienīgi jautājums par maršrutu cenām. Piemēram, no Punka A līdz punktam Z ir cena, piemēram, 60 sant. A, ja man vajaga punktu E? Raus laikam nost pilnā maršruta cenu.

    #257846
    Rustyscrew
    Participant

    Tas viņiem varētu būt tīri izdevīgi šajos laikos…

    Ko ta padarīsi, ja raus, ta raus…

    Piketu taisīsim 13. Janvarī vai 😉 😉 ?

    Neko tur nepadarīsi, jo RS pašlaik iet diezgan slikti, taču šogad viņi nedaudz «iegrābsies» naudiņas un atkal dzīvos zaļi.

    #257847
    daGrevis
    Participant

    Es sēdēju autobusā un domāju. Kāpēc Man vajadzētu pīkstināt e-talonu, ja Man tāpat ir bez-termiņa e-talons visam mēnesim šajā transportā. Kāpēc?

    #257848
    dzhonsons
    Participant

    daGrevis – statistikas un tā 😀

    #257849
    nevertell
    Participant

    Divu latu sods, ja tev ir etalons, bet tu viņu nepīkstini. Man jau šito kādas trīs reizes mēģināja iestāstīt, bet naudu nesavāca 😛

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā