No maija e-talonu varēs izmantot vilcienos…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība No maija e-talonu varēs izmantot vilcienos…

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #257850
    Rustyscrew
    Participant

    Jaukie kontroles darbinieki…;) 😉

    Vsp man jau labas attiecības ar viņiem, es vnm reģistrēju savu e-talonu, taču bija tāds laiks, kad man tāds nebija

    un es iztērēju ap 45 Ls par braukāšanu vien….

    Vsp es jau arī labi uzvedos un esmu tāds, normāls cilvēks, mēdzām pajokoties vēl vakarā…

    Atgriežoties pie tēmas…

    Man pašam patika tie laiki, kad pie manis pienāk kontroles darbinieks un es viņam parādu biļeti un ir miers mājās, jo tu zini, ka vis būs un ir kārtībā…

    1. Varētu būt arī tādi plusi, ja kāds ierodas pēdējā brīdi un iekāpj iekšā vilcienā, viņam parasti jāmaksā soda nauda, taču e-talonu tu pieliec un nekādas soda maksas tev nav jāmaksā…

    2. Tev nebūs jāgaida, kamēr pie tevis stacijā «Skulte», kurā nav kur nopirkt biļeti, pienāks kontroles darbinieks, pajautās, cik tu tāli gribu braukt un izrakstīs biļeti…

    3. Nebūs jāstāv rindā, lai saņemtu biļeti…. [Kasēs, kurās pārdodas biļetes pašlaik..]

    4. E-talonu varēs nopirkt dažādās vietās…..

    UN citi plusiņi..

    #257851
    Evers
    Participant

    Kādas jaunas darba vietas tiks radītas darbu zaudējušajiem kasieriem? :>

    #257852
    root
    Participant

    jebkurā gadījumā, e-talons IR ērtāks, kā pirkt parastās biļetes. Kaut pakaries.

    #257853
    arturs24
    Participant

    vares pa zakji maukt 🙂

    #257854
    nevertell
    Participant

    Nē, māt, NAV ĒRTÄ€KS!

    Strīdīgs jautājums, jo, ja tu zini, ka tev viņu vajadzēs 5 dienas uz priekšu, tad arī varbūt ir ērtāks.

    Bet maņļoti riebjas, ka, pirms es skrienu uz autobusu, es no sākuma skrienu uz benzīntanku iemaksāt par braucieniem etalonā. Zūd elastība, nevaru braukt kad gribu/kur gribu, ja neesmu iemaksājis etalonā braucienus/laiku. Un “sods” par to, ka nepērc etalonu un traucē šoferi ir pārāk liels, imho.

    #257855
    root
    Participant

    Varbūt ja skrien, nopērc pie vadītāja, TÄ€ PAT, kā tu to darīji LĪDZ TAM pie konduktora/kontroliera? Gan jau arī vilcienos būs iespēja iegādāties “ārkārtas biļeti”. Pie tam, man piemēram vienmēr ir 2 taloni – viens laika un viens uz braucienu skaitu. Laika izmantoju manam darba maršrutam bet braucienu stāv somā rezervē na vsjakij pažarnij.

    IR Ērtāk. KLAUSi MÄ€TI!!!

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā