No Windows vāks ārā klasisko Control Panel

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas No Windows vāks ārā klasisko Control Panel

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161414
    samurajs
    Participant

    Tuvākajā laikā no Windows 10 tikšot aizvākts pierastais Vadības panelis (Control Panel) – tā tviterī ziņoja Microsoft programmatūras izstrādes vadītājs Brendons Leblanks (Brandon LeBlanc). Tas notikšot tiklīdz Windows 10 Settings papildinās ar trūkstošajām sadaļām. Gabriels Auls papildināja ziņojumu ar skaidrojumu, ka šāda dublēšanās apgrūtina izstrādi, prasa liekus diska un RAM resursus.

    Vadības panelis Windows sistēmā ieviests jau kopš 1987. gada ar Windows 2.0, un kopš tā laika ir neiztrūkstoša sastāvdaļa. Tanī apkopoti visi galvenie datora iestatījumi kā Pele, Klaviatūra, Skaņa, Ierīces, Programmas u.c. Jaunā tipa Iestatījumi parādījās līdz ar Windows 8, lai būtu vieglāk “gramstīties” ar pirkstiem pa skārienekrāniem.

    Arī lietotāji esot vēlējušies vienu kopīgu Iestatījumu paneli – tas izrietējis no atsauksmēm portālā UserVoice, kur Microsoft vāca ieteikumus.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_sshot215_1.png[/img]

    #320819
    dexsters
    Participant

    Slikti,slikti.Besī tās ,,lielās,, iespējas..Klasiskajā kontrolpanelī varēja uzlikt ,,small icons,, lai cilvēcīgāk.Vel tikai vajadzētu aizvākt no folderiem ,,list,, view un uztaisīt tā lai mapes pa visu mapi.Man pat uz desktopa viss ir ,,list,, skatā.

    https://jimcofer.com/personal/2007/07/05/download-deskview/

    #320820
    SWC
    Participant

    winsūds ir miris, lai dzīvo linux

    #320821
    Andron MacBeton
    Participant

    Viņi paši to Windowsu iznīcinās.

    Kad ieraugu kārtējo Winpadsmit tad Win+R ir biežākā kombinācija. Tālāk tur control system vai control kaukas

    Ja to izbeigs tad es vairs nevienam nekādus Vinndoffus neinstalēšu.

    #320822
    Crow
    Participant

    Ä€tri gan jamiem daiet. Žēl tik, ka pilnīgi otrādi.

    #320823
    akms47
    Participant

    Mjā… par šito jau pavasarī Liepājas pasākumā M(irstošās) S(tervas) pārstāvis ieminējās.

    #320824
    iKey
    Participant

    nu nedomā ar galvu. Winda ir topā… cilvēki ir pieraduši un tagad visu apgriež ar kājām gaisā

    #320825
    Crow
    Participant

    Nu paskatīsimies 🙂

    https://news.softpedia.com/news/matthew-garrett-leaves-linux-kernel-and-forks-it-493867.shtml

    Linux ideoloģija man nav pieņemama, bet vot Linusa attieksme pret idiotiem man konkrēti patīk. Ja nedari darbu un vēl pļurksti kaut kādu tuftu – pa ausīm nah. Windows augšgalā sročno tādu vajadzētu, citādi tur tagad vieni vienīgi pediņi savākušies, ar šito ņergaino tukšpļūti Aulu priekšgalā.

    #320826
    Viestartss
    Participant

    es jau sen zinu, ka man līkas rokas, datoru ķimerējot, bet nu līdz šim kontrolpanelī bija visi vajadzīgie iestatījumi atrodami. tiešām būtu kaut ko derīgu izdarījuši, nevis kaut kādu vipendronu bīdījuši un vienkārši tupi nomainījuši nosaukumu, kuru tagad sauks par kaut kādu Iestatījumu centru vai tamlīdzīgi

    ā nu labi, atvainojos, startup procesus var caur win+r -> msconfig atslēgt, tas gan nebija kontrolpanelī. tad nu gan tagad būs lielais uzlabojums

    #320827
    Imhoteps
    Participant

    “God Mode” is the answer…

    #320828
    oyo
    Participant

    firmas paliks(jo daudziem nav variantu), bet no parastiem home jūzeriem padir*īs pāris procentus.

    #320829
    aoma
    Participant

    Un no kurienes tie pāris procenti radīsies? No mājsaimniecēm, kas pēkšņi pāries uz Linux, vai Apple OS? 99% win lietotāju pat nezin, ko tas control panel ziemā ēd.

    #320830
    re-mix
    Participant

    Cerība uz Classic Shell čaļiem…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā