Nobeidzas videne,iesakat, ko labak nemt!?

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Nobeidzas videne,iesakat, ko labak nemt!?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #272243
    aIgArXLV4325
    Participant

    jaukur bus attels ,tiesi pec battlefield spelesanas noglukoja https://foto2.inbox.lv/buffalo17/VIDEO-GALS/Fotoatt-ls0637.jpg kompis uzkaaraas

    #272244
    msh
    Participant

    Uzpūties atlobījies… Visām videorāmja mikrenēm ir kontakts ar radiatoru? Nav kāda ar milimetru vai pusmilimetru lielu spraugu?

    #272245
    Wuu
    Participant

    Es tev nevaru tieši pateikt ko pirkt, iesaku GigaByte variantu, par to 8800 tev atmiņa beigta. Š…emot vēra cenas atšķirību, es domāju tev ir tikai viena izvēle un domāt tur nav par ko.

    #272246
    aIgArXLV4325
    Participant

    Tad vien nemsu gyga-bity

    Paldies.

    #272247
    Brutto
    Participant

    Mjā, man kaut kas stipri līdzīgs.

    Kopš ieliku jauno Intel pamatplati un RAMu, tā sākās šādas-tādas problēmas ar videokarti (Asus EN8800GT TOP, kura man jau kopš 2007. gada).

    Vispirms jau video draiveri nobruka vismaz reizi dienā. It sevišķi pie flash animācijām, youtubes video vai vienkārši failu browserī, pārtinot bīdni.

    Tai pat laikā, spēlēs nekas tamlīdzīgs nenotika.

    Vēl pēc kāda laika kompis pāris reizes nokārās pamatīgi, pat jau pie logina ailes. Tad vairs neslēdzu un sāku prātot vai pie vainas nav barošanas bloks, kuram (kā jau te agrāk rakstīju) ir 2 nedaudz uzpūtušies kondensatori.

    Beigās nolēmu un pasūtīju Antec 520w bar. bloku. Diemžēl arī barbloka nomaiņa neko nedeva.

    Atlika vairs tikai pēdējais – pārinstalēt Win7 (64bit, home prem.), jo kopš plates nomaiņas, win palika nepārinstalēts, jo kļūdas nekādas nemeta un draiverus sainstalēju attiecīgos.

    Arī pēc lielā backupošanas un w7 pārinstalēšanas pasākuma nekas nemainījās – uzkārās ātri vien, pat nepaspēju MS AV uzlikt.

    Video draiverus izmēģināju gan pavecākus, gan pašus svaigākos, gan win defaultos…nekā (ar defaultajiem gan sanāca ilgāk noturēties bez kāršanās).

    Uzliku lai w7 automātiski nevelk, nemeklē un neinstalē draiverus…tad jā,..lai arī ar 640×480 izšķirtspējā, bet vismaz nekarās, tāpat kā safe modē.

    Videokartes temperatūras bez slodzes man rādīja (ar GPU-Z un win “gadžetu”) ap 59…60°, pie slodzes jau pāri par 70°. Kompim sāns ir vaļā un blakus pielikti 2x8cm vent-i lai appūš kaut čipseta radiatoru un arī v-karti.

    Nākamais solis jau man bija padomā, ka vajadzētu v-kartei noņemt radiatoru un palūrēt kas tur darās. Varbūt atjaunot termopastu…

    Ja nu galīgi nekā, tad jau laikam būs vietā jāgādā kas tāds https://www.pixmania.lv/lv/uk/8224042/art/sapphire-technology/radeon-hd-6870-1-gb-gddr5.html

    Lai gan ilgus gadus esmu bijis uzticīgs nVidia GPU.

    #272248
    Brutto
    Participant

    Manā gadījumā nekādi grafiski kropļojumi nav manāmi…ja neskaita šo

    https://content22-foto.inbox.lv/albums166740785/yuris_lat/Hardware/gf8800gt-safe-mode.jpg

    Un nu jau vēl kas – kompis pats pārstartējās, kad uzņēmu šo bildi.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā