Nobeidzās videokarte

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Nobeidzās videokarte

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156450
    Willis
    Participant

    Beidzot uz 99% (netā vēl visu redzu normāli) nobeidzās mana videokarte XFX Radeon HD 6850 , Battlefield 3 spēles laikā visi uzrakstu burti aiziet vienās švīkās un pa visu monitoru var redzēt solarizētu vai kā krāsainās negatīvās filmiņas attēlu, ja agrāk sastinga tikai bilde, tagad sastingst arī skaņa, Spēlējot Battlefield: Bad Company 2 un Call of Duty MW3 nekas tāds nav novērots, par cik karte ar katru dienu paliek vājāka, taisos līdz 1.maijam pasūtīt karti kura spētu pavilkt, ja ne uz Ultra iestatījumiem, tad uz mazliet vairāk kā vidējiem spēli Battlefield 3 .

    Varianti videokatres izvēlei ir divi Shapphire Radeon HD6950 un GigaByte Radeon HD7850, ‘čorts’ viņu zina kuru pirkt ?

    … Ja nebūtu kam uzprasīt, es ņemtu/pirktu Giga Byte Radeon HD7850, 2GB, GDDR5, OC, liekas viņa pavilks arī citas jaunākās spēles …

    #285217
    Crow
    Participant

    Noteikti 7850.

    https://www.anandtech.com/bench/Product/510?vs=549

    Un par lielu prieku Wuu man nākas atzīt, ka zaļā puse atkal nespēj laicīgi piedāvāt neko jēdzīgu :nuke:

    #285218
    Willis
    Participant

    Varbūt kādam ir vai zina kādu kurš jau ir izteicis savu viedokli spēlējot jaunākās spēles ar videokarti GigaByte Radeon HD7850 ?

    #285219
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sēžu uz 7850 šobrīd un mierīgi velk 1440p uz mid-high settingiem, plus karte ir maziņa, un ar ļoti lielu overclock potenciālu.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā