nobeidzies laikam pc!

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas nobeidzies laikam pc!

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147923
    krisis32
    Participant

    Isti nezinu kas ar mani notiek… laikam melna svitra sakusies kad viss plist un luzt…

    Vakar parinstallleju windowsu veiksmigi.. tad kr4e bija problema ar internetu.. kamer mans bralis mekleja draiver diskus es izdomaju atvienot pc no stravvas un iebazt citas matennes tikla karti… iebazu piesledzu pie elektribas . sledzu ieksa un skatos.. pc iesledzas un sak pikstet… cd rooma bija disks..; ( iebazu adatu un dabuju ara cd) deg cd room gaismina.. pie katra pikstiena iedegas gaisminja…. monis ari nesledzas ieksa… sodein ir doma aizvest pie meistera .. bet isti nezinu vai tas palidzes… kads nezin kas pa vainu… tad piesledzu moni pei cita pc , bet monim viss ok. kads nezin kadu variantu ko darit?

    #188661
    krisis32
    Participant

    paskatijos sitaja saita – https://gaaton.blogspot.com/2006/04/bios-error-signals.html

    man kipa “tik..tik..tik….” uz katru pikstienu cd room gaisminja iedegas.. pec ta ko taja weba ar sito salidzina sanak –

    continual.

    #188662
    krisis32
    Participant

    man kaut kas lidzigs sitam vairantam – https://www.eoz.lv/forum/showthread.php?p=108313

    #188663
    deivs001
    Participant

    No sākuma būs labi, ja tu izvāksi to tīkla karti ārā. Tad pamēģini.

    Pēc tam pārskati visus vadus, spraudzņus utt vai neesi izkustinājis. Pamēģini!

    Ja vēl tad neiet, ved pie džeka ar lielākām zināšānām kā tev.

    #188664
    krisis32
    Participant

    iznemu tikla karti… parspraudu hdd vadus …. cd room vadus… bet man ir aizdoma ka bralis cd room vadus ielicis nepareizi , jo man ir divi hdd.. laikam sajaucis vina vadus ar otra… bet ka jums liekas kas pec apraksta varetu pa vainu but ?

    #188665
    deivs001
    Participant

    Laikam varētu būt vaina tāda, ka tev skolā nemāca latviešu valodu.

    Vadus nevar sajaukt, tiem nav sanumurēts, kas kur spraužams.

    #188666
    krisis32
    Participant

    nu labi.. bet nekas cits nevar but.. iznemot to ka es ramu parspraudu un cd room vadus… bet no ta jau nekas nevar but iznemot ramu! Ka jums liekas kas varetu pa vainu but?

    #188667
    Loading
    Participant

    Video karte integrētā vai AGP/PCI-E? Dažādām mātes platēm, dažādi pīkstieni!

    #188668
    krisis32
    Participant

    Parspraudu ramus un aizgaja lidz screen kur uzrada – intel smintel leitas – tipa –

    del – bios f2 – setup utt.

    lidz turienei aizladejas a talak chus… pat del nevar nospiest lai ieietu biosa.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā