Noderīgs resurss jQuery apguvējiem

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Noderīgs resurss jQuery apguvējiem

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152735
    Foxsk8
    Participant

    Noderīgs resurss tiem, kas vēlas vai jau apgūst, vai vēlas atsvaidzināt savas zināšanas jQuery izmantošanā:

    https://addyosmani.com/blog/jq143offlinelearningkit/

    Velkam nost šeit:

    https://addyosmani.com/blog/wp-content/uploads/2010/10/jquery1.4.3-offline-learningkit.zip

    #253798
    daGrevis
    Participant

    Paldies. Ļoti noderēs! :))

    #253799
    root
    Participant

    Fox, neapvainojies, bet kādam jābūt, lai lietotu to drazu? :} Vismaz ar manu “izsauc-kad-vajag” filozofiju galīgi neder.

    #253800
    Crow
    Participant

    Personīgi ar jQuery esmu saskāries apmēram tik, cik melns aiz naga. Un jau ienīstu.

    Bet nu… vai maz mēslu pasaulē, lai jau cilvēkiem tiek 😀

    #253801
    daGrevis
    Participant

    Pamatojiet Savu viedokli, nolādēts!

    #253802
    404
    Participant

    Korporācija IBM savā blogā par šo mēslu izsakās tikpat īsi:

    “jQuery is a de-facto standard cross-browser JavaScript library for selecting and manipulating nodes in an XHTML document (and in XML documents loaded through Ajax). It has been adopted by a large number of prominent companies including Google, IBM®, Microsoft®, and Twitter.”

    Kādi idioti.Pat Nokia nejēdz ko dara.Iekļāva vēl šamo iekš sava widgetu frameworka.

    #253803
    Crow
    Participant

    Atzīstu, ka jQuery ir augstākā mērā noderīgs un ērts, lai nebūtu jāurbjās cauri visām DOM stulbībām, W3C (ne)standartiem un pārlūku saderības kretīnismiem. Tas viss tīrajā variantā tiešām ir konkrēts lamermurgs, par to W3C cilvēķeļus vajadzētu apcepināt uz lēnas uguns, apkaisīt ar sāli un vārīt eļļā.

    Ir viens akurāt svarīgs “bet” – man nav pieņemami varianti, kas nerisina problēmu, bet tikai to paslēpj. Problēmas ir jārisina. Kas neprot vai nevēlas risināt – es palikšu savā vietā, jūs palieciet savējās.

    Cilvēka slinkuma un nevarības dēļ web izstrādei tiek uzkrauts vēl viens abstrakcijas līmenis, upurēts ārkārtīgi daudz resursu tikai tāpēc, ka kompīši ir kļuvuši pietiekami ātri, lai šķietami nemanāmi tiktu ar to galā. Web izstrāde arvien vairāk iespraucas arī citur sadzīvē, jo viss (vismaz consumer sektors noteikti) tiek “webiskots”.

    Protams, es te muldu tukšu teoriju, kas reāli nevienam nav vajadzīga. Tāpēc arī vēl neesmu ASV prezidents un arī uz Mēnesi vēl neesmu aizlidojis 😀

    #253804
    shb-
    Participant

    Web lapas necepu, bet, ja runājam par web aplikācijām, tad jQ noder. JS rakstīšana pēc būtības ir sāpes (dēļ pārlūku izdarībām un neizdarībām), un jQ šīs sāpes paņem uz sevi ;). Tāpat neko ērtāku selektēšanai pa DOMu arīdzen neesmu manījis.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā