Nodoklis datu pārraidei

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nodoklis datu pārraidei

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152396
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_img_2287_1.jpg[/imgl]Interesantu likumprojektu Krievijas valsts Domē vakar iesniedza piecu deputātu grupa. Papildinājums likumam “Par sakariem” paredz ar 2% nodokli aplikt audio/video materiālu skatīšanos tiešsaistē. Ideja ir tāda: ja ar kopēšanas nodokli apliek DVD matricas u.c. datu nesējus, tad skatīšanās tiešsaistē esot tāda pat datu kopēšana. Iegūtie līdzekļi nonākšot prēmiju fondā no pirātisma cietušajiem audio/video uzņēmējiem.

    Ja šo absurdu pieņems, tad nodokļa maksātājs būs interneta provaideri. Tiem nāksies nodalīt audio/video datu plūsmu no web, čata u.c. plūsmām (bet nav pateikts, kā?) un pārskaitīt 2% ieņēmumu valstij.

    “Kaimiņiem” ir tāds teiciens – дурной пример заразителен. Nekur nav teikts, ka šī ideja neiepatīkas arī Latvijas tautas kalpiem. Nemaz jau nav grūti aplikt ar šo nodokli, teiksim, Lattelecom Interaktīvo TV. Un var pie reizes visus kabeļtīklus pieķert klāt…

    Avots

    #250026
    nevertell
    Participant

    Patīk jau man tie nodokļi, tagad es samaksāju vairāk, jo es iespējams tur likšu “nelegālu” saturu. Gribētos vienreiz aiziet pie varas vīriem ar 2 tb cieto disku, kur iekšā ir tikai oupensors iekšā.

    #250027

    Utopija. Un kā viņi atdalīs izglītojošos materiālus no izklaides? Var protams youtube atdalīt no edu utt.. Bet nereti tieši youtube hostē tos pašus MIT materiālus u.c. stuff..

    #250028
    lilmoder
    Participant


    #250029
    rasty
    Participant

    tas viss izgāzīsies.. manas domas

    #250030
    shady
    Participant

    2012. nav tālu…

    Diemžēl Vanga ir pareģojusi tālu jo tālu nākotni…

    #250031
    izredzētais
    Participant

    Vanga ir viens interesanti domājošs cilvēks 😀

    #250032
    Snorx
    Participant

    Nu man jau nebūtu pretī maksāt par lietām labā kvalitātē, bet kā viņi (ne)nodrošinās šos filtrus, ko es ņemu kā video/audio ? Un p2p- tur tak vispār man liekas nav variantu…

    #250033
    eelektro
    Participant

    nu stulbāk, nu nevar būt ;/

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā