Nokia 6600 Slide(RM-414) flashing problēmas

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Nokia 6600 Slide(RM-414) flashing problēmas

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156201
    mikasa
    Participant

    Sveicināti!

    Ir tāda lieta, ka pie manis atnesa Nokia 6600s un jautāja vai es spēju viņam ko darīt, jio vins neslēdzās iekšā, bet nokia logo rādija uz tumša ekrāna.

    Tad nu es neko ļaunu nedomādams šo to pamēiģināju, kā arī Nokia phoenix flashing programmu.. Viss sākas ļoti jauki, jo nepieciešamais proces sākās ar dzēšanu, tad turpinājās ar jaunās programmatūras uzlikšanu, kad bija 100% tad vins meklēja response from device, bet to nesagaidīja un tad viss arī sākās, beigu beigās neatrada ierīci un uzmeta flashing aborted.

    Tagad ir tā, ka telefons ir pieslēgts pie datora caur usb vadu un liekas, ka kāds visu laiku rautu ārā un spraustu iekšā (reconnecting) visu laiku, jau apnicis.

    Cik saprotu, tad telefons ir palicis flashing mode un nekādīgi no tā neiet ārā.

    Programatūru telefonam novilku caur Navifirm..

    Vai ir kāds zinošs cilvēks šai jomā, jo es esmu izbraucis pusi googles un nekāda pavediena.

    #283702
    BERILS
    Participant

    mēģini reflešot , ja nē, garantija…. es savu lg p500 arī recovery mode nokāvu… jo pārflešojot firmware, pakārās gan programma , gan telefons.. man apnika gaidīt un norāvu telefonu no PC…. voilā , telefons pat smaku no dzīvības nedvesa 🙂 garantijā pat nepateica ka rūtots vai vēl sazin ko…. iedeva jaunu 🙂

    #283703
    depo
    Participant

    Tev beigās noskaitīja sekundes no 25 uz leju un tad uzmeta kaudzi ar erroriem?Kad sāki flašot,tad dators atpazina ierīci un ieinstalēja telefona draiverus?

    #283704
    mikasa
    Participant

    Jā, viss notikās.. Es visu darīju cuar dead usb variantu.. tad sāka skaitīt sekundes un līdz pateica, ka vairs nevar izveidot savienojumu un nu visu laiku raustās savienojums. Nav iespējams visu sākt no jauna, jo stabils savienojms neveidojas, visu laiku connect/disconnect.

    telefons jau labs gribētos vest pie prāta viņu, bet šaubos, vai vēlos izlikt naudu par kaut kādiem jaf boxm cyclone vai universal box.. tie bišk par sālītu priekš tāda kaktu daktera… 😀

    #283705
    mikasa
    Participant

    Vēl jo projām aktuāli.

    #283706
    depo
    Participant

    Kādā stāvoklī truba ir tagad?Pirms sāki ko darīt,jau tad ieslēdzot rādījās tikai logo Nokia un telefons neslēdzās iekšā vai arī pēc darbībām ar Phoenix?

    Pieslēdz pie datora un pieturi uz pāris sekundēm iesl/izsl taustiņu un atkārto šo darbību pēc 10-15 sekundēm un ierīču pārvaldniekā apskaties-vai atpazīst usb ierīci un ienistalējās draiveri.Lai nav izsaukuma zīmes.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā