Nokia ar WP7 – maisam gals vaļā!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nokia ar WP7 – maisam gals vaļā!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153391
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_nokia_4.jpg[/imgl]Jau izstrādāts konkrēts dizains pirmajiem Nokia un Microsoft sadarbības viedtālruņiem. Mobile World Congress preses konferencē Nokias pārstāve Jo Harlow apstiprināja, ka prototipi patiešām jau esot gatavi, un kompānijas galva Stīvens Elops būtu ļoti laimīgs, ja modeļus izdotos laist pasaules tirgū jau šogad. Kā redzam bildēs, tālruņiem ir 3 klasiskās WP7 pogas zem ekrāna, bet dizains zināmā mērā atgādina simbiāni Nokia C6-01. Starp citu, tik mazs/slikts displejs jaunumam nemaz nevar būt, jo WP7 minimālā prasība ir 800×480 pix. Arī procesors nedrīkst būt lēnāks par 1 GHz, un RAM mazāk par 256 MB.

    Nokia plānos ir padarīt WP7 par galveno platformu, bet 2011. gadā vēl parādīsies daži modeļi ar Symbian, un viens ar MeeGo. Savukārt mobilie servisi uzreiz tiks apvienoti ar Microsoft servisiem – tā kā meklēt iznāks vien caur Bing!

    Visus sajūsmas mīļvārdiņus ar gandrīz vai bučošanos var noskatīties Nokia preses konferences video.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_nokiawp7_lg1_08eed_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_nokiawp7_lg2_d1865_1.jpg[/img]

    #261743
    Kon
    Participant

    Man ir erekcija uz melno. Vnk patīk katra detaļa dizainā + OS [img]https://www.bildites.lv/images/ozxhomu5hzx1w6sdaro9.gif[/img]

    Kaut nu šī simbioze izdotos, tiešām negribu izmantot neko citu kā Nokia.

    #261744
    Imhoteps
    Participant
    #261745
    Bekons ar olām
    Participant

    Tas WP7 maiss bezdibenis smird pa gabalu. Bet nākotne pirms pāris gadiem likās tik gaiša:

    [img]https://content1.onliner.by/content/events/companies/symbian_revolution/042537.jpg[/img]

    [img]https://content1.onliner.by/content/events/companies/symbian_revolution/042540.jpg[/img]

    Nokia, nokaunies.

    [img]https://1.bp.blogspot.com/_ZsMz1q1HcPs/TEir3jMQwuI/AAAAAAAAABI/K_px9BHiRpY/s1600/nokia+symbian.jpg[/img]

    Sapirkšos pārdesmit pogainās Noķeles ar Symbian, lai būtu ko priekšdienās lietot. Uz WP7 bloatwari pat skatīties negribas.

    Kāds secīgi paverdzina Cilvēci: vispirms ar iOS, tagad ar WP7. Android arī nav risinājums.

    #261746
    Crow
    Participant

    NOKIA. Eat crayons. Shit the rainbow. Life in Technicolor!

    #261747
    Evers
    Participant

    Sapratīsim bekonu, arī nekrofīli ir cilvēki! 😀

    Es saprastu, nokias ar veco Nokia firmware OS, bet ne jau ar to murgu, kas kādreiz likās kruts, jo toreiz vienkārši nekā cita nebija, tā tiešām bija. Bet aizmirsa, ka laiks uz vietas nestāv, aizsēdējās par daudz mīkstā dīvānā, kamēr saprata, ka muskuļi ir atrofējušies un misters nāve klauvē pie durvīm.

    #261748
    iKey
    Participant

    Bekon, Evers ir viens no tiem vergiem, bez jebkāda vērā ņēmama papamtojuma (pienapuiku un sievišķīgie neskaitās) noniecina simbu.

    Andžai un WP jau palīdz pamatīgs PR

    #261749
    Evers
    Participant

    ZuliXP, es simbu noniecināju vēl tad, kad simba bija neapšaubāms līderis (konkurentu vienkārši nebija, WM6 bija apsmiekls), jau tad simba man likās lēna un pats galvenais – neērta, un cik sanāk darīšana – nekas nav mainījies. . Vienmēr esmu bijis klasiskās Nokia firmware OS fans, ceru, ka tā netiks atstāta novārtā, jo lai vai kā saista tie lepnie viedtelefoni, saprotu, ka man tas nav vajadzīgs un pagaidām pieturos pie klasiskajiem neviedajiem telefoniem.

    Jāucina lai tas lielekrāna tā un šitā, bateriju darbības laiki ir švaki, un nesēžu tikai ofisā. Ar smilšainām, eļļainām vai citādi netīrām ķetnām par vienkāršu kluci nav jāsatraucas, bet par viedo uzreiz kā invalīdam jājūtas, pietiek uzspiesties nejauši kautkur un ekrāns pagalam.

    #261750
    grisha
    Participant

    Shogad buus laiks mainiit telefonu,cerams ka veel paspeeshu uz Symbiaani. Peec tam laikam naaksies mainiit Nokia pret kaut ko citu. Nelietoshu Windows uz telefona, gribu stabilus sakarus, nevis zilos logus.

    #261751
    Kon
    Participant

    grisha wrote:

    gribu stabilus sakarus, nevis zilos logus.

    Crow, uzģenerē kaut ko labu, man pārāk labs garīgais priekš trollisma :>

    #261752
    Crow
    Participant
    Kefīrs
    Participant

    Smuki jau gan. Jāskatās kas sanāks. 🙂

    #261754
    nevertell
    Participant

    Labāk glūnēt uz nokias balto ekrānu 5 minūtes, kamēr viņš restartējas, jo redz es tāds cimperlīgs, man nepatīk, ka zvanot cilvēki dzird to mūziku, kas man skan pa austiņām, nekā lietot telefonu bez symbian ? :>

    #261755
    Kon
    Participant

    Izej pirmos divus caurkrišus un beidz krāmēties ar tiem modiem. Zināji, ka otrajā caurkritī bradājoties pa peļķēm Tev var izaugt vēl divas kājas o.0?

    #261756
    Crow
    Participant

    zOMG, kura tipa kājas? Tās, kas divas vai tās, kas trešā kāja saucās? o.0

    Enīvej, es biju novilcis otro un man negāja (uz Sivēna x64). Izmēģināju visus compatibility shit, Gugals stāsta, ka visiem citiem līdzīgiem izdevies kaut kā palaist, a man nē. FML 🙁

    #261757
    nevertell
    Participant

    Virtualbox, krou.

    #261758
    Crow
    Participant

    Slinkums. Kur nu vēl Valentīndienā! Iešu labāk Masas Efektā kādu romanci izspēlēt. FML 😀

    #261759
    Kon
    Participant

    mhm, tam spēļukam grafika sastāv no 20% gpu un 80% iztēlē, tāpēc Es pamēģinātu vb.

    Nez, man bija gumijas zābīši .. neizauga, bet lasīju netā, ka izaug 😀

    #261760
    msh
    Participant

    Evers wrote:

    Sapratīsim bekonu, arī nekrofīli ir cilvēki! 😀

    Es saprastu, nokias ar veco Nokia firmware OS, bet ne jau ar to murgu, kas kādreiz likās kruts, jo toreiz vienkārši nekā cita nebija, tā tiešām bija. Bet aizmirsa, ka laiks uz vietas nestāv, aizsēdējās par daudz mīkstā dīvānā, kamēr saprata, ka muskuļi ir atrofējušies un misters nāve klauvē pie durvīm.


    Arī klucijas ar firmwarēm bija sūds. Kantains sūds. Kad es tiku pie sava M35i kaut kādā 2004. gadā, tad ārpus apdzīvotām vietām, ar to tolaik vēl populāro 3310 un citus tā klucijas radiniekus varēja mierīgi piesmiet. Bet nu par cik klucija tolaik darīja to pašu, ko tagad aizkostais ābols – orientējas uz lāmeriem un piedāvā to, ko lāmeri grib [x35 un man liekas ka pat x45 kaut kādas draņķa bildītes vai zvana toņus pasūtīt nevarēja…], tad klucija izauga par spēcīgu mobju ražotāju.

    #261761
    Jetijs
    Participant

    Melnais prototips ir reāli smuks, jā.

    Bet ar inovācijām Nokiai pēdējos gados bija konkrētas problēmas. Man bija N73, kuru nopirku aptuveni tajā laikā, kad parādījās pirmais iPhone. Bija vairākas priekšrocības – 3G, DAUDZ labāka kamera, labāka baterija, copy-paste, vairākas interesantas lietotnes… Un tad sākās. Vienubrīd paziņoja par ciešāku integrāciju ar Flickr, bet pēc nākamā firmware jauninājuma tādas opcijas vairs nav. Meklē pats, kā dabūt atpakaļ.

    Ieviesa Lifeblog (bildes + īsziņas apkopotas laika skalā, blogošanas iespēja), bet nākamajā PC suite versijā tādas opcijas vairs nav. Īsziņu eksportēšanas formāts vairs netiek atbalstīts.

    Lietotājus var čakarēt, bet ne pārāk ilgi. Tagad man ir iPhone 4, un kādu laiku Nokias vairs negribēšu redzēt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā