Nokia C5

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153367
    Willis
    Participant

    Man pilnīgi nobruka Nokia E51, vajadzīgs jauns

    Kādas atsauksmes ir par Nokia C5 telefonu?

    Nekādas programmas ievilkt netaisos, man vajadzīgs normāls, ērts telefons bez liekām funkcijām. Daudz izmantoju organaizeri.

    #261544
    Jaunzems
    Participant

    Labs aparāts ar lielām pogām. Tiesa gan, ar Symbian. Š ķiet, ka Evers mācēs pateikt plašāk

    #261545
    RicoPico
    Participant

    Š…emot vērā, ka man ir liels fetišs uz spīdīgu metālu, varu ieteikt Nokia 8800 sirocco.

    Ja nu gadijumā ~500< Ls ir biš pa traku, tad reku vēl viens metālists: Nokia 6700 Classic

    #261546
    Willis
    Participant

    RicoPico wrote:

    Š…emot vērā, ka man ir liels fetišs uz spīdīgu metālu, varu ieteikt Nokia 8800 sirocco.

    Ja nu gadijumā ~500< Ls ir biš pa traku, tad reku vēl viens metālists: Nokia 6700 Classic

    Nokia 8800 Sirocco nav monobloks un vēl tā cena.. – garām.

    Nokia 6700 Classic ir spaidīts, neērti taustiņi un manā skatījumā briesmīgs dizains, tāds paprasts izskatās, 🙂 no tā pilnīgi prastums dveš.

    #261547
    Evers
    Participant

    Par to C5

    Dizainiski telefons ir glīts un pogas ir ērtas, ārēji ļoti patīkami lietot. Taču problēmas sākas iekšpusē – Symbian, kuru es neciešu ne acu galā, bet ja tu biji pieradis pie E51, tad nepārdzīvos tik traki, tika firmware apdeitus gan liec. Man gan tie neizlaboja bremzīgumu un nevienmērīgu displeja elementu ielādi (izskatās nesmuki), pēc atjauninājuma pat palika par kapeiku lēnīgāks. Ak jā, man ar viņu ir gļuks – dažreiz zvanot, mani otrā galā nemaz nedzird, ir jānoliek klausule un tad jāzvana vēlreiz, tad aiziet, novelšu vainu uz Symbian. Nepatīk, ka nav iebūvēta GPS un WLAN.

    Lai nebūtu tikai zākāšanās – telefonam, manuprāt, ir salīdzinoši kvalitatīva fotokamera, kas ir daudz daudz pārāka manu klasiskā nokia 2710 kameru, un nejau dēļ megapikseļiem.

    Rezumē: Ja tu esi pieradis pie Symbian un tev tas patīk, tad nebūs tik traki, tikai ja tev paveiksies un nebūs tas nejaukais gļuks ar zvanīšanu. Centos būt objektīvs. 🙂

    #261548
    elvisburdajs
    Participant

    Ever, C5 ir aGPS un pagaidām nekādi gļuki ar zvaniem mana tēva telefonam nav bijuši. Par pārējo, vienīgais ko var piebilst ir sliktais skata lenķis ekrānam. Visādi citādi labs telefons! 🙂

    #261549
    RicoPico
    Participant

    Vot par skata leņķi runājot- Super AMOLED ekrāni ir izcili. iPhone pakāš šinī jomā.

    #261550
    Willis
    Participant

    Galvenajos vilcienos it kā viss ir skaidrs – telefons nav kaucis.

    Izlasot par Frimware updates, no uztraukuma mazliet nelabi sametās, es tādus nekad, nevienam telefonam neesmu licis, ja nāksies tādus uzlikt, būs 🙂 jāatklāj jauna pasaule.

    Pirmdien “Pērkons un Dēli” man tādu pa 95.Ls. pārdos.

    #261551
    Evers
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Ever, C5 ir aGPS

    Es runāju par īstu GPS, nevis kautko tādu, par kura izmantošanu ir jāmaksā, un kas ir atkarīgs no operatora pārklājuma. Manam otram Nokia 2710 ir iebūvēts reālais GPS, gluži kā TomTom, tikai kādu minūti ilgāk jāpagaida kamēr savienojas.

    Willis, nav tik sarežģīti (ja vien nenogļuko) ar Nokia Ovi Suite tas ir izdarāms. Un nelikt atjauninājumus būtu nedaudz muļķīgi. 🙂

    #261552
    Willis
    Participant

    Esmu nopircis Nokia C5, priekš manis ļoti normāls. Nepatīkams pārsteigums-telefonam nav izslēgšanas poga, telefonu var izslēgt pilnīgi nejauši, atliek tikai viegli nospiest sarkano taustiņu, visi taustiņi ir ļoti jūtīgi, lai atvērt kādu funkciju vajag bez maz vai tikai pieskarties taustiņam. Citādi viss ir OK!

    #261553
    Zars
    Participant

    https://mobilaistelefons.lv/nokia-c5-apraksts/ – varbūt palīdzēs.

    dīvains aparāts, man personīgi nepatika, rokās jūtās nedaudz plastmasīgs, protams, visu nosaka cena/ko grib no mobtela. bet ar E sēriju nevar salīdzināt, vecie E sērijas mobilie telefoni bija kvalitatīvāki.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā