Nokia C6-01

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Nokia C6-01

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157337
    meitene
    Participant

    Labdien!

    Man atgadījusies tāda ķibele : šī gada februārī man nozaga nokia c6-01 un šodien kaimiņu dzērājs ieradās un teicās, ka atradis manu telefonu, lieta tāda, ka viņam virsū ir uzlikts nezinu kāds Mobile Security. Vai ir iespējams šo telefonu kādā veidā atlauzt? Un tad ja man policijā ir iesniegts ziņojums, vai ir iespējams ka viņi man viņu atlauž bez maksas?

    #291341
    samurajs
    Participant

    Par velti 100%, ka neviens neko nedarīs, bet tehniski laikam ar Phoenix Service Software var par jaunu pāršūt visu Symbian programmatūru. Tā kā neesmu specs par Nokijām, sīkāk nepateikšu, bet vislabāk painteresēties kādā servisa darbnīcā. Pati vienalga neizdarīsi.

    #291342
    shadow118
    Participant

    Hard reset mēģināji? Kamēr telefons ir izslēgts, pieturi skaļuma regulēšas apakšējo pogu, kameras pogu un izvēlnes pogu, un turot tās 3 pogas slēdz iekšā telefonu, kamēr parādās Nokia logo. Pēc idejas tas noreseto telefonu uz rūpnīcas iestatījumiem un izdzēš visu info no C: atmiņas

    #291343
    meitene
    Participant

    Liels paldies, Shadow 118, izdevās, ātri un vienkārši! Nezinu kā lai pasakās!

    Pēc šī laikam datus nekādi neatjaunot, lai redzētu, kas tad viņu ir nozadzis un kā lietojis, vai ne?

    Kamēr bija nozagts mēģināju caur ovi kontiem informāciju saglabāt, bet neizdevās, tāpēc esmu ar cerību, ka varbūt izdosies?

    #291344
    shadow118
    Participant

    Nu tas, kas bija telefona atmiņā, laikam gan būs zudis. Ja ir atmiņas karte (nezinu gan, vai tam modelim visp. ir :D), tad no tās nevajadzētu nekam pazust

    #291345
    meitene
    Participant

    Nu neko darīt, priecāšos par to, ka telefons ir pie manis un ganrīz tādā pašā stāvoklī kā tika nozagts! 🙂 Pat maciņu atdeva! Tāpēc ar pozitīvu noti pateikšos un teikšu, lai cilvēki vairāk notic brīnumiem 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā