Nokia cieš milzīgus zaudējumus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Īsziņas Nokia cieš milzīgus zaudējumus

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156402
    samurajs
    Participant

    Publicēts oficiālais kompānijas Nokia finanšu pārskats par 2012. gada 1. ceturksni. Tajā redzams, ka tīrie zaudējumi šajā 3 mēnešu laika posmā ir 1,34 miljardi €. Gadu atpakaļ – 2011. gada 1. ceturksnī tālruņu gigants vēl guva 439 miljonus € peļņu.

    Visvairāk krities viedtālruņu pārdošanas apjoms – vairāk nekā 2 reizes. Nokia nedaudz arī nolaidis cenas: vidēji par 18% parastajiem un par 2% – viedtālruņiem.

    Stīvens Elops to visu komentēja kā parasti – organizatoriskās grūtības sakarā ar pāreju uz jaunu platformu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_nokia_hq_getty_1.jpg[/img]

    https://press.nokia.com/2012/04/19/nokia-corporation-q1-2012-interim-report/

    #284941
    Black
    Participant

    Nesen cilvēkam, kam telefons nepieciešams sms un zvaniem, nopirku Nokia 1280. Spriežot pēc cenas, tiesa, daudz šamie nenopelnīja.

    #284942
    Evers
    Participant

    Pats šo modeli lietoju un esmu vienkārši sajūsmā. Pirms tam bija moderns smārts ar androīdu, ātri vien sariebās un notirgoju.

    #284943
    Black
    Participant

    Zinam, biedri Ever!

    HTC Wildfire S, atceros. 🙂 No 130 līdz 100, viens saimnieks, mazs noskrējiens, un notirgoji. Vietā plānoji pirkt SE Cedar, izskatās, ka tomēr paņēmi Nokia.

    Runājot par Nokia, iepriekš cilvēkam bija Nokia 6150, jau vairāk kā gadus 10. Darbojās vairs ne visai – ja zvana, tad ‘paceļot’ izslēdzas un baterija ilgāk par 6 stundām netur. Humors, vai ne?

    Š is Nokia 1280 ir pirkts pagājušajā ceturtdienā, un ar rūpnīcas baterijas uzlādējumu (vai kā to sauc) telefons turas jau nedēļu gaidīšanas režīmā.

    #284944
    Triggers
    Participant

    Man ir E52, un uzskatu, ka šis ir viens no visu laiku labākajiem pogu telefoniem.

    Gaidīšanas režīmā tur nedēļu. Var sinhronizēt Gmail un kalendāri. GPS ar bezmaksas kartēm reizēm labi noder ceļojumos.

    Neko vairāk no telefona arī man nevajag 🙂

    #284945
    mandariiins
    Participant

    domāju gan, kopš seniem laikiem biju nokia cienītājs! mana cieņa sāka pazust līdz ar novecojušo symbian, pēdējais tālrunis, kas man no viņiem ir palicis ir n97. Labi, tas nu tā, tajos laikos bija labu labais tālrunis, bet draudzene nopirka e6 un es atkal paŠ—leicinājos, ka nokia ar savām annām un bellām tā pat ir mēsli. Par meego vispār nerunāšu. Ciešamas ir windows 7 nokias. Par vēlu nokia ir attapusies! Tagad man nokias asociējas ar vājiem dzelžiem un kluciskiem izmēriem 😀 tās manas domas

    #284946
    vrt56
    Participant

    Nokia ir normāli telefoni, kas tik tiešām ir telefoni, nevis laptops kabātā(zinu, ka pārspīlēju), bet ņemot vērā to, kā mainās tendences, žēl, ka šamejiem tik švaki iet.

    #284947
    Foxsk8
    Participant

    Diez kā būtu, ja Nokia arī izlaistu kaut ko no droīdu saimes. Kad reāli nebija visu droīdu un citu velnu, apples, utt.. Nokai bija viena no labākām telefonu režotājām, un tad arī viss sākās, ne samsungi, ne visi pārējie tirgus spēlētāji Nokijai vienkārši nevarēja tikt līdzi.

    #284948
    iKey
    Participant

    e-lops savu darbu ir izdarījis…..

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā