Nokia GPS navigācija – turpmāk bez maksas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nokia GPS navigācija – turpmāk bez maksas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150448
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ovi_2.jpg[/imgl]Lai popularizētu GPS pakalpojumus, kā arī Nokia viedtālruņus – vadošais mobilās tehnikas ražotājs turpmāk piedāvās programmu Ovi Maps par velti. Š ī aplikācija atbalsta autobraucēju un gājēju soļu navigāciju ar balss komentāriem. Līdz šim tikai bāzes funkcijas bija bezmaksas, par ekstrām bija jāmaksā.

    Pēc Canalys datiem, 2009. gada beigās 27 miljoni cilvēku lietoja Nokia GPS. Tagad kompānija cer šo skaitli dubultot.

    Atceramies, ka līdzīgu aplikāciju jau agrāk piedāvāja Google, bet šai gadījumā Nokia ir ārpus konkurences: GPS pakalpojumi ar soļu navigāciju pieejami 74 valstīs 46 valodās, kamēr Google – pagaidām tikai ASV teritorijā. Bez tam Nokia serviss ļauj skatīties pilsētu kartes 180 valstīs, un 10 valstīs saņemt informāciju par satiksmes sastrēgumiem.

    Ja salīdzina GPS navigācijas izdevumus – Nokia Ovi Maps patērē 10 reizes mazāk interneta trafika nekā analoģisks Googles serviss. Tas tāpēc, ka Nokia lieto oriģinālu hibrīdtehnoloģiju, kas uzklāj vektorgrafiku iepriekš atmiņā saglabātām kartēm. Turpretī Googles GPS programma pat pie mēroga maiņas ielādē karti par jaunu.

    Papildinformācija un lejupielāde – šeit.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_turn_1.jpg[/img]

    #225817
    Scandal
    Participant

    Man uz 6700 ir Ovi maps. Lēns un kakains. Nezinu, vai ir jēga maz izmantot, ja jālieto A-GPS!

    #225818
    TokRa
    Participant
    #225819
    Evers
    Participant

    Kārtējais iemesls, kas mani varbūt beidzot piespiedīs iegādāties 5800 🙂

    #225820
    coofen
    Participant

    Žēl, ka manai nokiai nav iebūvētais GPS. ;(

    #225821
    vincister
    Participant

    Jā, tikai Google maps ir pieejams plašākam telefonu klāstam.

    Es jau neatteiktos no kādām sakarīgām kartēm savā 6233, vēlams jau nokaāātām, lai nav jātērē GPRS. Pagaidām tikai Google maps esmu dabūjis.

    P.S. GPS neinteresē. Gribu karti, lai nav papīra jāstaipa līdzi.

    #225822
    iKey
    Participant

    OVI Kartes es arī izmantoju uz sava 5630 XM, un viņš manu aptuveno vietu parāda pēc torņa

    #225823
    Gensek
    Participant

    Mani ļoti pat apmierina ovi maps sakačā visu valsti kurp dodies un būs tev katra mazākā miestiņa karte. Gps gandrīz nelietoju, apskatos ielu nosaukumus noeju kvartālu, un secinu kur atrodos un kurā virzienā skatos, tiesa iebūvēts kompass nekaitētu. Google maps ārzemēs pačakarēs smadzenes, jo vajadzēs kaut kādu datu pārraides viesabonēšanu, un vispār baigi dārgi, ja nav bezlimita 3G internets.

    #225824
    daGrevis
    Participant

    O, vektoragrafika… Tas man patīk! 🙂

    #225825
    iKey
    Participant

    Gensek, eksistē arī tāda fīča kā WLAN, vai arī nopērc vietējā operātora priekšapmaksas karti

    #225826
    norixs
    Participant

    Sorry, bet man par velti nekas nenotiek. Uz sava mobilā uzliku jauno versiju, palaidu softu, uzliku maršrutu, bet pēc pāris sekundēm, parādās uzraksts, ka navigācija (kājām vai ar auto) ir maksas pakalpojums. Te tev nu bija navigācija par velti….

    #225827
    80MXM08
    Participant

    norixs wrote:

    Sorry, bet man par velti nekas nenotiek. Uz sava mobilā uzliku jauno versiju, palaidu softu, uzliku maršrutu, bet pēc pāris sekundēm, parādās uzraksts, ka navigācija (kājām vai ar auto) ir maksas pakalpojums. Te tev nu bija navigācija par velti….


    noteikti ka vajag atjaunināt vispirms to programmu!!!

    #225828
    NorKais
    Participant

    80MXM08 wrote:

    norixs wrote:

    Sorry, bet man par velti nekas nenotiek. Uz sava mobilā uzliku jauno versiju, palaidu softu, uzliku maršrutu, bet pēc pāris sekundēm, parādās uzraksts, ka navigācija (kājām vai ar auto) ir maksas pakalpojums. Te tev nu bija navigācija par velti….


    noteikti ka vajag atjaunināt vispirms to programmu!!!

    Man tas pats, vakar pamēģināju atjaunot softu un kartes, nekas nemainās 🙁

    Labots: Izdevās uzlikt atjauninājumu, lai itkā būtu bezmaksas navigācija, taču pēc šī atjauninājuma vairs nevar palaist Nokia Maps 🙁 🙁

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā