Nokia izblamējusies pa visu Eiropu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nokia izblamējusies pa visu Eiropu

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #178323
    zorgijs
    Participant

    Hi sākās vis par NOKIA, beidza par čigāniem. Interesanti, interesanti!!!!

    #178324
    samurajs
    Participant

    zorgijs wrote:

    Hi sākās vis par NOKIA, beidza par čigāniem. Interesanti, interesanti!!!!


    …Tā Kunga ceļi ir neizdibināmi…[img]https://i.smiles2k.net/aiwan_smiles/yahoo.gif[/img]

    #178325
    zorgijs
    Participant

    Bet par tēmu runājot, tas ir absurds. Katrs šodien cenšas rast izdevīgākos nosacījumus sava biznesa attīstībai(ieskaitot NOKIA), un politikas iejaukšanās ir galīgi nevietā. Protam ir s**īgi, ka tik daudziem nākas palikt bez darba, bet ir jāsaprot ari NOKIAS pārstāvji.

    #178326
    samurajs
    Participant

    Es gan nepiekrītu. Ja to Nokia ielaida Vācijā, tad viņiem tā arī vajadzēja deklarēt – mēs te būsim, teiksim 8 gadus un tad vāksimies prom. Vēl varētu saprast, ja būtu kādi objektīvi apstākļi, teiksim, ražotne nerentabla. Bet šinī gadījumā pusmonopolistam vienkārši virspeļņas sakārojās. Un tā jau ir cūcība uz vienkāršo cilvēku rēķina.

    #178327
    zorgijs
    Participant

    samurajs wrote:

    Es gan nepiekrītu. Ja to Nokia ielaida Vācijā, tad viņiem tā arī vajadzēja deklarēt – mēs te būsim, teiksim 8 gadus un tad vāksimies prom. Vēl varētu saprast, ja būtu kādi objektīvi apstākļi, teiksim, ražotne nerentabla. Bet šinī gadījumā pusmonopolistam vienkārši virspeļņas sakārojās. Un tā jau ir cūcība uz vienkāršo cilvēku rēķina.

    Ok piektītu, bet padomā, pirms 8 gadiem Nokia nevarēja zināt ka viņi vēlēsiesa pārvākties uz “citām mājām”. Piemēram Tu izveido firmu Liepājā un tā veiksmīgi attīstās pāris gadus. Tad Tu aprēķini, ka,teiksim Rīgā, tavai firmai ir daudz lielākas pespektīvas, tu atlaid Liepājā strādājošos un parvācies uz Rīgu. Cūcīgi vai nē, bet tas saucās bisnesa aprēķins(laikam). Kā mēs zinām pasaulē viss tiek balstīts uz naudu un ienākumiem, kā arī mazākiem tēriņiem. Tas saucās “Maksimāls efekts ar minimāliem līdzekļiem”.

    #178328
    samurajs
    Participant

    Es laikam esu kreisi politiski noskaņots, bet man šajā gadījumā vienkārši kļūst riebīgi. Saprotu, ja to dara maza firmiņa, kam vajag līdzekļus attīstībai, bet ne šitāds monstrs. Pie tam kā tas atsauksies uz produkcijas kvalitāti, ja pedantisko vāciešu vietā telefonus montēs kaut kādi čučmeki?

    No biznesa teorijas viedokļa jau viss ir pareizi… 😛

    #178329
    Sid
    Participant

    samuraj, imo, viņiem tā kvalitāte sevišķi nepērs. Visi jaunie telefoni ir caurmērā vienādi, kvalitātes ziņā, vienīgi siemens ir kakas by default, samsungs ar tagad ražo baigo lažu, man šams vēl gadu nav a sākās jau gļuki |(

    #178330
    msh
    Participant

    Sid wrote:

    samuraj, imo, viņiem tā kvalitāte sevišķi nepērs. Visi jaunie telefoni ir caurmērā vienādi, kvalitātes ziņā, vienīgi siemens ir kakas by default, samsungs ar tagad ražo baigo lažu, man šams vēl gadu nav a sākās jau gļuki |(


    Nemuldi tik daudz, tu aizmirsi priekšā vienu mazu vārdiņu – benq ;. No Siemens modeļiem kvalitatīvi nebija vienīgi santīmsipēju modeļi, kuri bija stellēti rumānijā :hmz: Un par kvalitatīvām klucijām var runāt tikai tad, ja tās ir ražotas somijā – kaut gan arī nav teikts. Redzēts pārāk daudz gļukojošu kluciju 😀

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā