Nokia kukuļos darbiniekus ar viedtālruņiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nokia kukuļos darbiniekus ar viedtālruņiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153433
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_nokiawp7_1.jpg[/imgl]Nokia lēmums aizmirst Symbian un pāriet uz Windows Phone 7, pie reizes atmetot arī daudzsološo projektu MeeGo, izsaukusi daudzu neapmierinātību. Kompānijas vadība jau izdomājusi, kā atmaidzināt dusmīgos prātus.

    Tīmeklī noplūdusi vēstule, kas adresēta visiem “Nokia Launchpad” dalībniekiem. Tanī teikts, ka katrs savā īpašumā bez maksas saņems jauno Nokia E7, kā arī kādu no topošajiem modeļiem ar Windows Phone 7.

    Programmu “Nokia Launchpad” dibinājusi pati kompānija. Tanī apvienojušies galvenokārt Ovi Store programmatūras izstrādātāji. “Nokia Launchpad” ir kā elitārs klubs, dalība maksā 300€ gadā (pirmajā gadā nav jāmaksā biedru nauda). Biedriem pieejami visi izstrādes rīki, un daudz un dažādi bonusi.

    Avots

    #262123
    usins
    Participant

    Man jau sāk likties, ka visas nplūdušās vēstules un lietas ap Nokia + Microsoft ir PR triks, visi pievērš uzmanību. Bet nu stulbi sanāk, ka visu darbu ar symbian un MeeGo vnk uzmet.

    #262124
    Eob
    Participant

    Gan jau Symbian nekur nepazudīs. Kāds pārpirks tiesības or smth un pēc tam šamos varēs redzēt kāda cita ražotāja izstrādājumos.

    #262125
    nevertell
    Participant

    Kādas tiesības tiks pārpirktas, ja simba bija domāta kā atvērtā koda projekts ?

    #262126
    garaisezis
    Participant

    nez, vai vēl uz pirmo gadu var paspēt pieraksties kā Nokia Launchpad lietotājs un saņemt jaunu nokia!!! vēlams gan tā E7 vietā labāk N900

    #262127
    Snorx
    Participant

    Klusa aizdoma, ka tās visas relīzes par to WinMobīli uz Nokia ir tīrākais BS. Izlaidīs ierobežotu skaitu Nokias ar Winmobile, lai parādītu, ka MeeGo ir pārāks vai kaut kā tamlīdzīgi 🙂

    #262128
    izredzētais
    Participant

    snorx, filozofētājs 😀

    pamājam ar dievas simbai/meego un dzīvojam tālāk laimīgi.. neviens ražotājs neāakarēsies ar simbiāni vai meego, kamēr androīdam pieder tik milzīga tirgus daļa, savukārt w7 ir tik daudzsološs.

    manuprāt šāda nokia stratēģija ir pat ļoti pašsaprotama, esmu vairāk kā pārliecināts ka šāda sadarbība nokiai izmaksā mazāk kā sava osa kodēšana + tiek iegūts neskaitāmas reizes labāks produkts … ko vēl tur filozofēt?

    #262129
    iKey
    Participant

    izredzētais wrote:

    snorx, filozofētājs 😀

    pamājam ar dievas simbai/meego un dzīvojam tālāk laimīgi.. neviens ražotājs nečakarēsies ar simbiāni vai meego, kamēr androīdam pieder tik milzīga tirgus daļa, savukārt w7 ir tik daudzsološs.

    manuprāt šāda nokia stratēģija ir pat ļoti pašsaprotama, esmu vairāk kā pārliecināts ka šāda sadarbība nokiai izmaksā mazāk kā sava osa kodēšana + tiek iegūts neskaitāmas reizes labāks produkts … ko vēl tur filozofēt?


    labāks? WP 7 jau ir totāls bloatware, un iespēju ziņā, ne ar ko īpašu neatšķiras no Nokia s40

    #262130
    izredzētais
    Participant

    tik pat labi vari salīdzināt ubuntu ar windows 7.

    lets take mobile messaging deployment for instance 🙂

    #262131
    Jaunzems
    Participant

    ne gluži. tieši šobrīd uz mana galda stāv Samsung Omnia 7 (šķiet, ka šeidijam arī), un vismaz es sajūsmā laužu krēslus.

    #262132
    shady
    Participant

    Jaunzemam taisnība, patestēju wp7 un esmu apmierināts, protams, vēl vajadzīgi uzlabojumi. Man jau dažs labs tālruņu ražotajs (tā pat nebija nokia) teica, ka symbian projekts ir norakstāms, un tas jau bija pirms sākās šis bums. Tā kā…samierinaties, tehnoloģijas iet uz priekšu un vecais tiek nomainīts ar jauno.

    Gaidiet testu:) Tur izklāstīšu smalkāk savas domas.

    #262133
    Jaunzems
    Participant

    Pie uzlabojumiem ir skaitāmi:

    Facebook un Foursquare aplikāciju exception un error LABOJUMI

    multitaskings (pietrūka), piemēram, tviterī atverot linku un mēģinot atgriezties – tviteraplikācija jāsāk no jauna

    klasiskais cut’n’copy’n’paste

    pārāk garais aplikāciju menu

    iespējas pārvietoties rakstāmajā testā trūkums

    ///bet četrus mēnešus ēterā esošam operētājsistēmai tas ir pieņemami – atceramies, cik žēlīgi 2008. izskatījās androīds… un WP7 ir tik ātrs un plūstošs, ka man drīz pietrūks krēslu, ko sajūsmā lauzt!///

    #262134
    iKey
    Participant

    nākamajā apdeitā WP7 iegūs kopīpeist fīču un uzlabotu tāsk menedžeri

    #262135
    Kon
    Participant

    /me turpina onanēt uz WP7, vēl nav brīvu finansiālo līdzekļu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā