Nokia N78 un Ubuntu 10.10

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Nokia N78 un Ubuntu 10.10

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153686
    lazix
    Participant

    Es izmēģinājis dažādas programmas iekš Ubuntu 10.10., to skaitā arī Series60-Remote, bet neviena no tām nav strādājusi korekti, proti, nevarēju savienot ar savu N78 vai arī nevarēju sinhronizēt datus.

    Vai kāds var ko ieteikt?

    #265251
    Kon
    Participant

    Pienācīgu operētājsistēmu tikai 🙂

    #265252
    lazix
    Participant

    Pienācīgu OS – Win???

    Paldies! Ja gribētu palikt pie Win, neņemtos ar Ubuntu.

    Izmēģinātas arī šādas programmas:

    -Kmobile;

    -Obex interface;

    Varbūt kādā no augstāk minetajām programām ir citiem ir strādājusi???

    #265253
    Evers
    Participant

    Wine+Ovi suite / Pc Suite nav mēģināts?

    #265254
    lazix
    Participant

    Wine+Ovi suite – italācija noritēja veiksmīgi, bet Ovi nespēja konsatēt (atrast) atbilstoši pieslēgtu nokiju.

    #265255
    Kon
    Participant

    btw, Es gāju tālāk, man arī bija n78, bet vecāka ubuntu versija kā Tev, Es uzliku virtuālu windu un mēģināju manuāli pievienot usb ierīci, bija kkāds tutoriālis gudrs .. nekas nesanāca 😀

    #265256
    lazix
    Participant

    Tomēr piedabūju strādāt Series60-Remote (0.5.0 Alpha 1 (0.4.80; Development release)) uz Ubuntu 10.10. Pirms tam mēģināju Series60-Remote 0.4.0 (Stable release), bet nevarēja uz N78 korekti uzinstalēt series60-remote-0.4.0.sis, porti, uzinstalējās, bet neparādījās pie programmām ikona, ar kuru varētu palaist šo programmu uz telefona.

    Ja kādam interesē (Ubuntam):

    1. novelkam Series60-Remote (0.5.0 Alpha 1 (0.4.80; Development release)) (avots: https://series60-remote.sourceforge.net/counter/getfile.php?id=33);

    2. Uzinstalējam Series60-Remote uz Ubuntu;

    3. Novelkam Series60-Remote priekš Nokia telefona (avots: https://series60-remote.sourceforge.net/counter/getfile.php?id=39);

    4. Uzinstalējam Series60-Remote uz Nokia telefona;

    5. Savienojam savu Nokia ar Ubuntu, izmantojot Bluetooth;

    6. Palaižam Series60-Remote uz Ubuntu un Nokia telefona;

    7. Nospiežam Series60-Remotā uz Ubuntu „connect”;

    8. Un varam pārlūkot kontaktus, importēt SMS, apskatīt kalendāru, sūtīt SMS, u.tml.

    P.S. Var arī, izmantojot Bluetooth, no Series60-Remote uz Ubuntu veikt Series60-Remote instalāciju Nokia telefonā, bet man tas ar Series60-Remote 0.4.0 (Stable release) neizdevās, bet ar Series60-Remote (0.5.0 Alpha 1 (0.4.80; Development release)) es to pat nemēģināju.

    #265257
    usins
    Participant

    Paldies par risinājuma parādīšanu. Gan jau kādam noderēs.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā