Nokia pārdevusies Microsoft par 1 miljardu USD

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nokia pārdevusies Microsoft par 1 miljardu USD

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153549
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_440_c6405_1.jpg[/imgl]Jau rakstījām, ka Nokia pamet ierasto Symbian platformu, kā arī pārtrauc visus darbus pie MeeGo par labu Microsoft Windows Phone 7. Sākumā valdīja uzskats, ka visam tam par iemeslu ir Microsoft cilvēka Stīvena Elopa nākšana pie Nokia vadības stūres. Bet tagad atklājusies vecā patiesība: lai jebkurš mehānisms funkcionētu nevainojami – tas ir jāieeļļo.

    Un tā nu Microsoft sniegs Nokia “finansiālu palīdzību” par summu, kas ir vairāk nekā nekā 1 miljards USD “ātrākai WP7 ieviešanai”. Strikts noteikums ir tikai viens: nekādus Androīdus! Daļu no miljarda varēs saņemt uzreiz, to Nokia lietos jauno WP7 tālruņu modeļu un marketinga programmu izstrādei. Lai akcionāriem nerastos ilūzijas, ka nauda tiek mesta bezdibenī, Microsoft pēc tam iekasēs zināmu summu par katru Windows Phone 7 kopiju, kas uzstādīta uz Nokia tālruņa.

    Noslēgtais līgums ir spēkā 5 gadus.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_elopballmer_1.jpg[/img]

    Avots

    #263679
    mit2
    Participant

    Microsoft neguļ…

    #263680
    cracks
    Participant

    Ar šo nokia kopā ar ms šajā lauciņā pamirs. 🙂

    #263681
    Jaunzems
    Participant

    WP7 ir labākais, kas ar viedtālruņindustriju noticis.

    Symbian nāve ir otrais labākais, kas ar viedtālruņindustriju ir noticis.

    cracks… ko tu ar to domāji?

    #263682
    izredzētais
    Participant

    jaunzem, vai neesi nedaudz akli ieciklējies ms virzienā? 😀

    #263683
    Jaunzems
    Participant

    Nop. Tieši pašlaik testēju jau otru Windows Phone aparātu – LG Optimus 7. Nu vienkārši perfekti…

    #263684
    piwchix
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Nop. Tieši pašlaik testēju jau otru Windows Phone aparātu – LG Optimus 7. Nu vienkārši perfekti…

    Un tiešām izskatās, ka tev varētu būt taisnība.

    #263685
    shadowmen
    Participant

    Android izkonkurēs,kur google tur uzvara 🙂

    Piekritu cracks,pamirs windows ar visu nokia.

    #263686

    Nu, negribas man piekrist tam, ka Winda atmirs. Un arī Nokia kā jau somu uzņēmums ir pārāk vēlu reaģējošs vienums. Uz alternatīvu Simbiānam vajadzēja pāriet jau tajā laikā, kad radās pirmie konkurenti, nevis sēdēt kā vecai vistai uz nepareizajām olām.

    Man pašam ir Nokia 5230, 1.martā telefons nosvinēja gadu manā īpašumā. Vienīgais tā trūkums ir OS. Nelielu ilūziju gan sniedza SPB Mobile Shell, taču tas man lika tikai vēlēties, lai Nokia ātrāk saka ardievas Symbian, kas ir uzskatāms manuprāt par dinozauru laika radījumu. Es gan cerēju, ka Maemo beidzot tiks attīstīts un Nokia būs pašiem savs lielisks Linuxoīda OS, bet arī WinMob ir labāks par Simbiāni. Nu, dzīvosim, redzēsim, bet tik un tā, tas ir solis uz priekšu. MANUPRÄ€T.

    #263687
    ruukjis
    Participant

    shadowmen wrote:

    Android izkonkurēs,kur google tur uzvara 🙂

    Piekritu cracks,pamirs windows ar visu nokia.

    Muļķības. Situācija būs pilnīgi tāda pati kā šobrīd ar Windows vs Linux – vienam pieder mazāka tirgus daļa, taču mirt tas kategoriski atsakās. Arī šeit būs kaut kāda maģiska softu daļa, kura darbosies tikai uz vienas platformas, bet uz otras, pat ja būs analoģiska progas, tās smirdēs.

    #263688
    bezolaam
    Participant

    a taisnība, ka win 7 nav copy&paste funkcijas? 😀

    #263689
    TrakaisKursis
    Participant

    man pofig – dodiet cičus!

    #263690
    iKey
    Participant

    Delikāts_Psihopāts wrote:

    ……bet arī WinMob ir labāks par Simbiāni. Nu, dzīvosim, redzēsim, bet tik un tā, tas ir solis uz priekšu. MANUPRÄ€T.


    Pamatojums tam ir kāds? pats paspaidīju dažadus HTC lolojumus ar WM sakot no 5 līdz 6.5.5, tiem bija sarežģīts multitāskings (protams, bez 3-rd party progām).

    Simbas taustāmie patika ar dubultpieskārienu, par kuru daudzi sūkstās, toties ir mazāka iespēja atvērt nepareizo programmu, vai ielīst, tur kur nav vajadzības

    vai arī būsi to pusē, kuriem ir sieviešu loģika?

    Bet Andrītis maniem pirkstiem ir par mazu

    bezolaam wrote:

    a taisnība, ka win 7 nav copy&paste funkcijas? 😀


    līdz pirmajam apdeitam jā… kā arī apdeits sakārtos pārslēgšanās fīču starp atvērtajām progam

    #263691

    ZuliXP wrote:

    Delikāts_Psihopāts wrote:

    ……bet arī WinMob ir labāks par Simbiāni. Nu, dzīvosim, redzēsim, bet tik un tā, tas ir solis uz priekšu. MANUPRÄ€T.


    Pamatojums tam ir kāds? pats paspaidīju dažadus HTC lolojumus ar WM sakot no 5 līdz 6.5.5, tiem bija sarežģīts multitāskings (protams, bez 3-rd party progām).

    Simbas taustāmie patika ar dubultpieskārienu, par kuru daudzi sūkstās, toties ir mazāka iespēja atvērt nepareizo programmu, vai ielīst, tur kur nav vajadzības

    vai arī būsi to pusē, kuriem ir sieviešu loģika?

    Sieviešu loģika, ne sieviešu loģika, bet symbian jau ir sen aizmirstams produkts. Ja dodi priekšroku dinozauram ar riteņiem, nevis automašīnai, lūdzu – tās ir Tavas patērētāja tiesības. Bet es izvēlos kko, kas nav aizķēries iepriekšējās desmitgades otrajā pusē. :devil:

    WM vismaz uzlabojumi ir taustāmi un atšķiras no simbas, kuras apdeitu galvenais trumpis ir pāris jaunu saīšņu uzmešanā un to nosaukšanā par ātrpiekļuves programmu.

    Simbai vienīgais treknais pluss ir jau minētais dubulttačs, taču tas ir par maz, lai tai būtu kur izvērsties. Kur ir iebūvēts RDC? Un citi štrunti, kas ikdienā var būt nepieciešami kā maize un ūdens? Par spīti tam, ka esmu Open Source un Linux fans, es jau līdz ar pirmo Symbian alternatīvu parādīšanos tirgū teicu, ka Simba drīz sevi iztukšos un alternatīvas būs jāmeklē zibens ātrumā. Žēl, ka linuxoīda vietā tas ir MazāMīkstā ražojums. :mod:

    Simbas liktens ir kļūt par lētā gala viedtālruņu OS, kuru apdeito entuziasti. :nuke:

    Vienīgi žēl Maemo un viņa pēcgājēja MeeGo, kuri tiks aizmirsti WM dēļ un visas to (linuxoīdu) līdz šim iespējamās perspektīvas izmantos vien pārītis modeļu. 🙁

    #263692
    iKey
    Participant

    psihopāt, pamato, ar ko Symbian ir dinozaurs?

    #263693
    bezolaam
    Participant

    divaini, jo man gadījies pamocīties kādu gadu ar win 5 mobile, un pat tur bija copy paste cut

    #263694
    Mednieks
    Participant

    Agrāk biju Nokia fans! Tagad jau kādu laiku lietoju android, neko citu vairs nemaz negribas.

    Symbian R.I.P ar vai bez WP7.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā