Nokia phone flashing.

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Nokia phone flashing.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151757
    Edžus
    Participant

    Labas dienas tautai!

    Cik man te zināms, tad te (notepad.lv) savācas visādi gudri prāti, tad nu lūk man sekojoša problēma:

    Ielādējot jaunāko NOKIA firmware telefona tika norauts datu kabelis, protams muļķīgi, bet neko nepadarīt, mēģināju iziet no situācijas aizejot uz labi zināmo TSC servisa centru, kur man skaidrā valodā paskaidroja, ka tas man maksāšot divpadsmit mūsu smukās naudiņas, protams tās ar zivi virsū! Kā jau noprotat, tad mani šī versija īpaši neapmierināja, tad nu lūk parakājos ”mātes” Gūgles informācijas krājumā un atradu, ka to var veikt pašu spēkiem ar divām programmām, objektivitātes dēļ nenosaukšu kas tie par ”zvēriem” ir un ko tie ”ēd”.

    Vai kādam ar ko šādu ir nācies saskarties, varbūt kāds var ieteikt kādu labu programmu?

    Kā zināms NOKIA darbojas uz Symbian platformas, man konkrēti vajadzētu programmu Symbian OS v9.1 + S60 3rd Edition flešošanai.

    Paldies jau iepriekš par sakarīgām atbildēm! 😀

    #242711
    TokRa
    Participant

    TSC servisa centru, kur man skaidrā valodā paskaidroja, ka tas man maksāšot

    Rakari tādi. Jeb garantija jau beigusies?

    Vai kādam ar ko šādu ir nācies saskarties, varbūt kāds var ieteikt kādu labu programmu?

    Phoenix vai JAF tā saucamajā dead modē. Svarīgi: dažus modeļus šajā režīmā nevarot noflašot. Kāds modelis tev ira? Spriežot pēc simptomiem, varētu būt kāds ar POP portu? Cik atceros, tam bija pašvaks kontakts.

    Tieši dead modē man vēl nebija nācies darboties, taču šie abi brīnumi darbojas arī no VirtualBox’ā palaistās XP (Linux hostā) — iespējams, tas kādam būs aktuāli.

    #242712
    Edžus
    Participant

    TokRa, garantija jau man beigusies, diemžēl, Tevis iemestais links ar pamācību no NOKIA mājaslapas nestrādā, jo telefons ”iebūtojas” un nekas vairāk par baltu ekrānu ar NOKIA logo man neparādās, tad telefons sāk pats restartēties periodiski… :S So, mans domāt, ka man tam telefonam ir smagi klājies… :S

    Phoenix jau izmēģināju, un nedarbojas, JAF novilku, bet man ir pirmkārt Win7 x64, so kā pēc apraksta sanāk, ka nevaru viņu darbināt uz x64 sistēmas, plus man antivīruss bļauj ka tur trojāņi pa ”biezo” sēž iekšā, vismaz tajā P-KEY failā… :S So, ko man darīt, mēģināt atslēgt antivīrusu un riskēt noraut k-kādu ”zarazu”? 😀 Un jā, man ir neveiksmīgais POP ports, respektīvi NOKIA N73 ME, kuram arī pagrūti bija atrast offline firmware update, k-gan nezinu cik man tas daudz dos, ja lietoju tikai sms un calling… 😀

    TokRa, vari dot vēl kādu padomu, un paldies, es neapskaužamā situācijā… ”Kāposts” nav, bet telefonu ta’ vajag… :D:D:D

    #242713
    TokRa
    Participant

    VirtualBox + XP bez AV tieši šim nolūkam.

    #242714
    Edžus
    Participant

    Hmm, un TokRa, esmu lasījis par citiem softiem kuri aizstāj firmware, kas ar tiem, nav sakarīgāk uz viņa mēģināt k-ko tādu uzlikt, vai tas man dod garantētu iespēju atvadīties no NOKIA firmwareun iespējamu ”crash” bez iespējas to izlabot? 😉

    #242715
    Edžus
    Participant

    Hmm, VirtualBox, pastāstīsi kas tas par ”zvēru” un ko tas labprāt ”ēd”? 😀 Ar mani telefoni nedraudzējas, labāk uzreiz zināt ar ko to ”iebarot”… 😀

    #242716
    iKey
    Participant

    Esmu flašojis Nokijas ar JAF-u, kuras, pat dzīvākos eksemplārus, ar NSU un fēniksu nevar noflašot.

    Bet ar fēniksu esmu flašojis nokautās firmwāres

    re kur pamācība ar JAF un ar fēniksu.

    Viss tika darīts ar WinXP SP3 32-bit

    Tā un Edžus, antivīrusi daudzas mazas programmiņas saukā par vīrusiem, tādēļ vari nebaidīties par to P-Key failu (esmu pats pārbaudījis).

    EDIT: Daudz vienkāršāk sanāks: aizej uz veikalu pēc aliņa, un ar to aliņu ej pie kāda drauga, kura datoram ir WinXP

    #242717
    samurajs
    Participant

    Virtualbox ir programmiņa virtuālo OS instalēšanai. Viegli saprotama arī čaiņikiem. Uzmet Virtualbox, tad tanī uzinstalē kādu apgraizītu TinyXP vai ko līdzīgu. Un tanī virtuālā OS vari darboties bez riska sajāt pamatsistēmu. Tev tur strādās visi PC dzelži, zibatmiņas utt.

    https://www.virtualbox.org/wiki/Downloads

    #242718
    Edžus
    Participant

    Paldies arī tev, ZuliXP, ņemšu vērā, tad jau secinot no augstāk minētā man jāizmanto fēnikss, jo man tieši ir nobrucis firmware… 🙂 Am i right? 😀

    #242719
    Edžus
    Participant

    Ho hO, Samuraj, paldies, es jau graužu VirtualBox pamācību, tagad sapratu ap ko tas grozās, es sazin’ kādu iemeslu dēļ biju sadomājies, ka tas ir k-kas saistīts ar phone software… 😀 Bet jā, paliekam pie ”’čaiņikiem”… 😀

    #242720
    iKey
    Participant

    JAF ir biki sarežģītāks, neesu krāmējies ar to, lai atdzīvinātu.

    Bet firmwāri novilki?

    #242721
    Edžus
    Participant

    Hmm, man viņa tāda dīvaina, manuprāt nav kā īstā, bet tipa skaitās… :S Citu nevarēju atrast netā: http://www.x-drivers.ru_nokia_n73_rm-133_sw_4.0839.42.0.1 Š…emot vērā, ka man vajag jaunāko, jo nevaru ”downgreidot”, lai ”nenobrucinātu” telefonu šī atbilst NOKIA mājaslapā izliktajai… 🙂 Plus nav Baltic valodu paka, bet gan Baltian vai k-kā tā… 😀

    #242722
    iKey
    Participant

    Sagūglē NaviFirm.

    Tad caur Navifirm sameklē sava telefona firmwāri un to saglabā C:program filesNokiaPhoenixProducts

    tur izveido mapīti ar sava telefona rūpnīcas modeli (RM- kurš tur) to vari atrast uz nakļeikas zem bačas, un taja mapītē saglabā visus FW failus, jo fēnikss by default ņem no turienes FW failus

    Vēl viens variants – caur fēniksu – Tools -> Data Package download, tajā lodziņā ieraksti telefona produkta kodu (uz nakļeikas zem bačas 7-ciparu numurs), un atrašanas gadījumā piedāvās novilkt, un ķeries pie beigtās flešošanas

    #242723
    Edžus
    Participant

    Labi, PALDIES par info visiem, pagaidām resursu ”kā un ar ko salauzt” man pietiek! 😀 Š ovakar notestēšu kas sanāks un tad jau gaidiet rītā verdiktus… 😉

    #242724
    TokRa
    Participant

    Tajā forum.allnokia.ru ir lērums ar vizuālajām un pat video pamācībām. Silti iesaku.

    #242725
    iKey
    Participant

    Ja firmvāre ir Baltian, tad tur ir LV, LT, EST, RUS un ENG valodas.

    Vienreiz pāršuvu N73ME, un pēc ieslēgšanas prasīja produkta kodu (tas pats 7-ciparu kods)

    #242726
    Edžus
    Participant

    Hello TAUTA! 🙂 Vakardien pavadīju visu vakaru pie tā telefona, rezultāts nekāds… :S

    Izmēģināju visu, abus softus, gan video skatījos, gan tāpat, nekas nesanāk, nezinu, maybe firmware nepareizs, ir idejas? :S

    #242727
    iKey
    Participant

    tad ir klātienē jaskatās

    #242728
    depo
    Participant

    https://rapidshare.com/files/405412662/Phoenix_Service_Software_2010.24.003.43250_Cracked.rar.html jaunākais Phoenix,kas labi darbojas uz Windows7 un nevajag atsevišķi meklēt telefona softa versiju-File>scan product>programma parādīs produkta kodu,valodu ciparu un esošo softa versiju,tad jāatver Tools>Data Package download un fēniks pats ielādēs vajadzīgo un tev atliks Firmware Update un Refurbish un viss.J.A.F.s ir sarežģītāks,kur bez instrukcijas labāk klāt neķerties…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā