nokia servisa instrumenti?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni nokia servisa instrumenti?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150546
    jupis
    Participant

    sveika tauta !

    Interesē jautājums kur varētu tādus brīnumus nopirkt ?

    pagaidām izlīdzos ar isu kas ir pa rokai 😀 bet tas nav prātigi reizēm vajag speciālos instrumentus 🙂 kur tādus varētu npirkt 🙂

    #227297
    TokRa
    Participant

    Un precīzāk, lūdzu.

    #227298
    Jaunzems
    Participant

    jupis wrote:

    sveika tauta !

    Interesē jautājums kur varētu tādus brīnumus nopirkt ?

    pagaidām izlīdzos ar isu kas ir pa rokai 😀 bet tas nav prātigi reizēm vajag speciālos instrumentus 🙂 kur tādus varētu npirkt 🙂


    mazais sešstūrītis, lodāmurs. Depo, Siguldas šoseja 6, Ulmaņa gatve un citur.

    #227299
    jupis
    Participant

    mani interesē orģinālie nokia instrumenti 🙂 jo daudziem telefoniem ir litas ko bez speciāla instrumenta nevar nemaz izdarīt 🙂 ir nokia service tools kit tāds koferīts ar visiem štrumiem 🙂 piemēram speciālu instrumentu lai izņemtu kameru vai lai izņemtu mikrafonu 🙂

    #227300
    Jaunzems
    Participant

    Veicot remontu nesertificētā vietā, zaudē nevainību garantiju.

    #227301
    jupis
    Participant

    man vajag priekš saviem telefoniem un tiem kam garantija beigusies 🙂 tik stulbs jau arī neesmu ka garantijas laikā līdīšu telefonā iekšā 🙂 vienkārši interesē kur tādus tūļus var dabūt 🙂

    #227302
    Holmss
    Participant
    #227303
    m2tv
    Participant

    jupis wrote:

    mani interesē orģinālie nokia instrumenti 🙂 jo daudziem telefoniem ir litas ko bez speciāla instrumenta nevar nemaz izdarīt 🙂 ir nokia service tools kit tāds koferīts ar visiem štrumiem 🙂 piemēram speciālu instrumentu lai izņemtu kameru vai lai izņemtu mikrafonu 🙂


    Tev pat nojausmas nav cik maksā oriģinālais Nokia servisa aprīkojums un instrumenti. Tādi cipari Tev sapnī nav rādījušies un dod dievs Tev nopelnīt 10 gadu laikā. Varbūt sāksim ar pašu sākumu: ESD aizsardziba Tev ir? Vispār zini kas tas tāds ir? Vai Tu izlādē no sevis statisko elektrību pirms ķeries pie Nokia, jo tā Tu viņu vari izvest no ierindas? Tā ka aizmirsti, un nopērc kādu štrunta ķīniešu komplektu, Tev pietiks. Pilns internets ar piedāvājumiem. Bet vēl labāk aizmirsti par tādu domu kā līst uz savu galvu telefonā, sajāsi vēl to kas vēl strādā.

    #227304
    root
    Participant

    Tādu aparātu, kuru varētu piebeigt ESD no normāla cilvēka rokām es līdz šim vēl neesmu sastapis. Varbūt esmu stulbs, varbūt esmu nepraša, varbūt Nokia neražo ChingDao Hund Dzjin (c) kvalitātes ierīces… Tu gadījumā nestrādā kāda mobu servisā? Aizdomīgi kategorisks esi. Personīgi es nevienu mobu neesmu labojis servisā, izņemot to reizi, kad salabot servisā izmaksāja lētāk kā nopirkt detaļas pašam. Un redz, visi mobi ar ESD salādēti hopā ņem un darbojas gadiem ,pēdējais arhajiskais, kurš ja nemaldos ir jaukts 50+ reižu ir savus 8 gadus vecs nokiška.

    Anyway, komplektiņu ar kuru pilnīgi mierīgi var labot primitīvas un ne-tik primitīvas ierīces var iegādāties 636 veikalā, centrālās stacijas otrajā stāvā, virs stacijas mazās zāles. Instrumenti nav A klases, bet ir pilnīgi pietiekami, ja izmanto ar galvu, ne spēku. Maksā kaut kur ap 6 Latvijas Valsts Rubļu. Tici man, Tev pietiks. Par oriģinālajiem instrumentiem m2tv k.gam ir taisnība – ne tu, ne iespējams arī es tādus nopirkt nevaram un diez vai arī vajag.

    #227305
    jupis
    Participant

    Nu par to vai tas ir vajadzīgs tas jau ir cits jautājums tā bija vienkārši interese 🙂 m2tv izskatās ka tu tiešām esi no kāda mobilo servisa 🙂 jo uzbrūc man tik asi par to ka pats gribu taisīt telefonus tas varētu nozīmēt ka tev ar biznesu neiet gluži kā vajag 🙂 es savus mobīlos nekad neesmu stiepis uz servisiem jo taisu pats!

    #227306
    Aldis
    Participant

    es ari gribeju par ebay iemineeties..

    lai vai kaa.. es vsp.. ebajaa esmu pasutijis displejus, detaljas, korpusus.. un ko tik ne telefoniem – un nepiecieshami shtrumi naak jau liidzi.. pofik kautvai vienreiz lietojamie.. bet neko jau vairaak ar nevajag..

    jaa.. un depo pirkts skruuvgrieznju komplektinjsh – ar mazajiem uzgaliishiem! 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā