NOKIA X3-02 atjaunot rūpnīcas uzstādījumus

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni NOKIA X3-02 atjaunot rūpnīcas uzstādījumus

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155072
    krisbuk
    Participant

    Labdien! Mani nupat skāra tāda problēma, ka manam telefonam NOKIA X3-02 nereaģē ekrāns kad pieskaros. Nav tā ka nedarbojas pavisam. Ekrāns jūt pieskārienu, bet nekas nenotiek (neko nevar uzspiest, viss stāv kā sākumā). Domāju, ka varētu līdzēt tā sauktais HARD RESET, bet kad uzspiežu to taustiņu kombināciju, tad man vajag to apstiprināt ar pieskārienu ekrānam. Ir kādi risinājumi?

    #276515
    samurajs
    Participant

    Izņem bateriju, pagaidi 10 min. lai viss izlādējas. Ja tas nepalīdz, tad kājo uz garantijas darbnīcu, pats neko tur neizdarīsi.

    #276516
    BERILS
    Participant

    Ja ir vaina ar ekrānu , pašmāju apstākļos to būs grūti atrisināt… iespējams ka kautkur telefons ir atsities , or something .. ? Līdzīga problēma piemeklēja arī manu draugu , bet viņam laikam dažreiz gāja , dažreiz nē. Aiznesa uz garantiju atkal staigā vesels ar savu noklu ^^

    #276517
    krisbuk
    Participant

    Š ī problēma ir 80 % NOKIA X3-02 lietotājiem. Man arī visu laiku bija tā, ka brīžiem iet, brīžiem nē. Bet tagad laikam nomira pavisam.

    #276518
    grisha
    Participant

    Visticamaak ka softs jaapaarshuj. Man arii naakas dazhreiz vairaakas reizes spiest pogu, lai kaut kas notiktu. TAa kaa X3 ir sameeraa jauns, tad nes uz garantijas remontu. Man ir probleemas vairaak ar softu instaleeshanu vinjam, arii Skype gljuko.Man tehniskais atbalsts nespeeja paliidzeet.

    #276519
    krisbuk
    Participant

    Aiznesu uz garantiju un man tur atbildēja, ka šī vaina NOKIA X3-02 ir pierasta lieta, bet tiesa gan, ka pēc ekrāna nomaiņas viss darbojoties bez problēmām. Tā ka laikam pie vainas pirmie saražotie displeji. Tēmu var slēgt.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Tēma ‘NOKIA X3-02 atjaunot rūpnīcas uzstādījumus’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā