Nokia X6 vai Sony Ericsson U5i Vivaz

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Nokia X6 vai Sony Ericsson U5i Vivaz

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151723
    aIgArXLV4325
    Participant

    Labdien.

    Grasos nemt uz piesleguma ,itka velk uz nokiu ,bet gribetu zinat jusu viedokli,kurš no šiem tel ir labaks.

    Paldies jau iepriekš.

    #242386
    shady
    Participant

    Par nokia X6 manas domas ir pateiktas šeit: https://notepad.lv/7147/tests-nokia-x6/

    Sony Ericsson U5i Vivaz neesmu testējis, nevaru neko teikt (lai gan riskētu un ņemtu šo – SE).

    #242387
    aIgArXLV4325
    Participant

    Kadas domas, ko varat teikt par Samsung GT S8500?

    #242388
    shady
    Participant

    Samsung GT S8500 jeb Samsung Wave vēl nav nonācis manās rokās, vari izlasīt oficiālo samsung preses relīzi: https://notepad.lv/samsung-viedtelefons-wave-t6825.html

    Parametros jau nav slikts, bet izmanto speciālo samsung operētājsistēmu: Bada OS.

    Viss jau ok, bet iespējams, ka šīs OS supports jeb pareizāk piedāvātais programmu klāsts (apps) ir trūcīgs, ja salīdzina ar androīdu, symbian.

    Vispār jau grūti tā pateikt, ja vispār nezin tavas prasības pret telefonu.

    #242389
    aIgArXLV4325
    Participant

    Manas prqasibas ir ļoti vienkāršas lai var klausities muuziku,fotografet un filmet,dažreiz lai var normāli paseerfot interneta un kadu spēliiti uzspeelet kad sežu autobusa,jā un kad klausos muuziku ,lai akumulators ilgi tur.

    #242390
    shady
    Participant

    Tad varbūt skaties kādas Nokia (Xpress Music) virzienā. 5730 nav slikts.

    SE ar ir daudz mūzikas klases.

    Man jau personiski ir iepatikušies HTC ražojumi: HTC HD Mini ( notepad.lv/7006/tests-htc-hd-mini-(t5555) ), kuru nesen testēju, un ja maciņš atļauj, tad HTC Desire. Vienīgi bača gan nav no ilgākajām, regulāri jāuzlādē.

    #242391
    aIgArXLV4325
    Participant

    Laikam es pagaidām apstašos pie samsunga,paskatijos viseo youtube un man iepatikas.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā