noklonēt sistēmu

Sākumlapa Forumi Software Windows noklonēt sistēmu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161539
    samone
    Participant

    Sen near ko tādu neesmu darbojies, tagad ir radusies vajadzība.

    Vajag pārnest (noklonēt) sistēmu ar visu, kas virsū, no neejoša laptopa HDD uz jaunu laptopu. Variants pārmest HDD neder. Atceros, ka to izdarīt var, bet kā diemžēl esmu aizmirsis.

    Varbūt kāds palīdzēs.

    #321515
    Stat1CX
    Participant

    clonezilla

    #321516
    3Dklucis
    Participant

    aiznesi tur kur klonēja aitu “dolliju”Tur tevi pašu arī paarklonēs ,vai vismaz pārtaisīs-seņčiem obligāti nav jabūt dzīviem!

    #321517
    m_janis
    Participant

    Quote:

    …pārnest (noklonēt) sistēmu ar visu, kas virsū, no neejoša laptopa HDD uz jaunu laptopu.


    Klonēt jau var, iespējams pat izdosies piešķilt sistēmu uz cita dzelža, bet daudz lielāka varbūtība (ja vien dzelži nav identiski), ka beigu beigās vienalga instalēsi svaigu sistēmu.

    Bet tā – Hiren’s Boot CD 10.6 (šķiet pēdējais, uz kura vēl ir Acronis True Image un klonē uz nebēdu.

    #321518
    Haiduk
    Participant

    šitas mani iespārdīja tā, ka bija vnk jāsāk ņirgt 😀

    #321519
    oyo
    Participant

    Kādreiz lkm bij Paragon migration assistant, kurš palīdzēja noklonēt un nomest liekos draiverus un resetot konfigurāciju, lai varētu uzlikt uz cita dzelža.

    Tagad laikam tas jau saucas Paragon Drive Copy.

    #321520
    Andron MacBeton
    Participant

    Jāsamaksā kādam kas zin ko dara, nevis kārtējais XY-problem solving jāatbalsta.

    #321521
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nē.Jātbild cilvēkam uz jautājumu,nevis jakladzina takā vistai.

    #321522
    Andron MacBeton
    Participant

    NU TAD ATBILDI!!!

    #321523
    Stat1CX
    Participant

    Sākot no win 7 tā vairs nav problēma, uz win XP jā, ja mātesplates draiveri citi tad viss, parasti nekas negāja, uz win 7 un augšu var mierīgi mainīt visu ko tik gribi, viss strādās.

    #321524
    samone
    Participant

    Paldies visiem. Pamēģināšu tad jau redzēs ar ko izdosies.

    To m_janis jāklonē ir dēļ ļoti specifiska softa, kura instalācija nav diemžēl pieejama.

    To visādiem ***** līdz 2007 pats biju aktīvs (un pēc atsauksmēm neslikts) datortehniķis bet laiks ir pagājis un daidz kas ir piemirsies.

    #321525
    Andron MacBeton
    Participant

    Quote:

    līdz 2007 pats biju aktīvs (un pēc atsauksmēm neslikts) datortehniķis bet laiks ir pagājis un daidz kas ir piemirsies.


    😀 Pašiluzionists!

    #321526
    Imhoteps
    Participant

    https://www.todo-backup.com/products/home/free-backup-software.htm

    Funkcinalitāte “mājas” lietošanai – pāri malai +, kā medz rakstīt, “intuitīvs interfeiss”. Bezmaksas.

    #321527
    uldics
    Participant

    Gparted vai dd.

    #321528
    Lcs006
    Participant

    +1

    #321529
    Anonīms
    Neaktīvs

    Izskaidro man kā tu ar gparted vai dd taisies noklonēt ejosu sistemu.

    #321530
    Anonīms
    Neaktīvs

    Mans tolis ir clonezilla,jo ir vajadzība pārnest (noklonēt) sistēmu ar visu, kas virsū, no neejoša laptopa HDD uz jaunu laptopu. Tātad uz ārējā datu nesēja.To nedara ne acronis ne paragon ja nav pro.Taisnība sakot nezinu kas ir Mr.IMHOTEPA nosauktais todo-backups.Runājot par gparted un dd priekšcietā klonēšanas uz arējo.Tikpat labi es varu piedavat TAR.

    #321531
    m_janis
    Participant

    Quote:

    To nedara ne acronis ne…

    Interesants viedoklis. Tikai nez kāpēc es jau kādus padsmit gadus veidoju sistēmas/HDD image tikai ar Acronis True Image, uz kuru pārgāju no Norton Ghost. Nekādu problēmu.

    Ja jāmēģina saglābt info no sačakarēta HDD, tad gan jāveido pilns HDD image ar DD un tad jau to var čakarēt kā vēlas, neaiztiekot pusdzīvo HDD, bet šis nav tas gadījums.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā