Nokonfigurēt rūteri

Sākumlapa Forumi Software Windows Nokonfigurēt rūteri

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146293
    jurciks99
    Participant

    Man ir d-link 504 rūteris. palīdziet man viņu sakonfigurēt, jo man nekas nesanāk pēc pamācībām no googles tantes. man savienojas ar dreambox’u, bet datoram nav interneta. Man statiskā IP adrese 10.14.x.x

    NU galīgi nekas nesanāk. :duno: :duno: 😥

    #173022
    shady
    Participant

    Pamēģini šādi:

    Atver Internet Explorer vai FireFox, vai Opera etc.. un ieraksti pārlūkā: => https://192.168.0.1/

    Tālāk izmetīsies logs, kur ieraksti pie user: admin vai neraksti neko + paroli atstāj tukšu.

    => Vajadzētu tikt pie rūtera konfigurācijas, ja nesanāk, tad saki.

    #173023
    drono
    Participant

    Kas tas īsti ir par rūteri?

    DSL-504? Vai varbūt 504g adsl router?

    Abos gadījumos iepriekš pieminētajā lodziņā lietotāja vārds – admin, parole – admin.

    #173024
    jurciks99
    Participant

    Piedodiet bet kļudījos man ir D-Link 604

    Es jau meģināju to 192.168.0.1 visu sarakstu, bet nesanāk. Tikai nesaprotu vajag to dhcp enabled vai disabled.

    #173025
    shady
    Participant

    Pasaki man – cik tālu tu tiec?

    Iekšā rūtera settingos caur neta pārlūkprogrammu tiec?

    Jeb tev tikai nets neiet?

    DHCP vari uzlikt enable, bet pamēģini disable un ievadi visus parametrus manuāli ar roku.

    #173026
    Tvinky
    Participant

    Pievieno to net’a vadu pie D-Link, kādā no LAN D-link portiem iezpraud datoru un ieej pa adresi, kuru tev jau iepriekš minēja. Pa defaultam D-Link konfigurācijai logins: admin parole tukšums. Spiežot enter, ieej tālāk. Tur vari nomainīt tukšo paroli uz savu jauno utt. Tur arī izvēlies, ka tev nevis DHCP IP adrese (tb dinamiskā), bet statiskā. Tur ievadi savu statisko adresi etc… un tad laikam vēl jānorāda mak adrese pc wi-fi kartes (nēsmu pārliecināts) un protams arī WEP atslēgu, un visu pārējo. Tālāk jau vajadzētu strādāt 🙂

    P.S Es pats nēsmu viņu vēl konfiogjis, bet šo es stāstu pēc lasītā no D-Link uzstādīšanas manuāļa, kas gāja līdzi. Pats netiku konfigot, jo kaut kāds ūklis uzlika paroli un neatceras kādu.

    #173027
    drono
    Participant

    Tvinky wrote:

    Pats netiku konfigot, jo kaut kāds ūklis uzlika paroli un neatceras kādu.

    Tad ta problēma Reset pogu nospiest. Starp citu DI-604 rūterim nav Wireless, tāpēc arī WEP nebūs jākonfigurē.

    #173028
    memorex
    Participant

    try maybe 192.168.1.1

    #173029
    zhagis
    Participant

    Kāds Tev pieslēgums?

    Ja statistiskā,tad adrešu joslā 192.168.0.1 ,tālāk WAN ,un ievadi visu kas jaievada(ip,mask…)PC neta opcijās ieliec automātiski iegūt adresi.restartē.

    Ja kaut kāds modēms,tad adrešu joslā 192.168.0.1_>home_>run wizard.Tālāk manuprāt jaizvēlas pieslēguma veids->un next,next,next.Tur Tev piedāvās klonēt mac adresi.(tai brīdī drīma vadu atslēdz)Tālāk next,un beigās restart.

    Baigi sen esmu konfigurējis.Taāpēc varbūt kaut kur ko samurgoju.Bet secība tāda bija.

    #173030
    Tvinky
    Participant

    drono wrote:

    Tvinky wrote:

    Pats netiku konfigot, jo kaut kāds ūklis uzlika paroli un neatceras kādu.

    Tad ta problēma Reset pogu nospiest. Starp citu DI-604 rūterim nav Wireless, tāpēc arī WEP nebūs jākonfigurē.

    Mazliet vairāk par reset pogu… Vismaz, cik es FAQ skatījos. Rooteris nav pie manis, man nebija i-neta kur paskatīties kā nomest paroli 😉

    #173031
    jurciks99
    Participant

    Visu it kā sakonfigurēju, bet interneta nav. 😥

    #173032
    drono
    Participant

    Darām tā:

    1. Start –> Run –> ierakstām “cmd” bez pēdiņām. –> OK

    2. rakstām “ipconfig /all” un skatāmies, vai ir piešķirta IP adrese, Gateway un DNS adreses. (Š o izlaižam, ja IP adreses ir sarakstītas ar roku). Pierakstam Gateway adresi. Pieņemu, ka gateway adrese varētu būt 192.168.0.1 (Turpmāk izmantošu šo)

    3. rakstām “ping 192.168.0.1” spiežam Enter, skatāmies, vai ir “Reply from 192.168.0.1: bytes=32 time=7ms TTL=64” kaut kas tamlīdzīgs. Ja Reply nav, tad pārbaudām tīkla vadu utt.

    4. Ja ir Reply, tad takstām “ping notepad.lv” un skatāmies, kas notiek tad.

    5. Ja pirmajā reizē Reply bija, bet otrajā nē, tad varam ierakstīt “tracert notepad.lv” un skatīties, kurā serverī beidzas datu pārsūtīšana.

    #173033
    jurciks99
    Participant

    Internets vienalga datoram neiet. 😥

    #173034
    drono
    Participant

    Tev te cenšas palīdzēt, bet tu vari uzrakstīt tikai “mēģināju, bet nesanāk”.

    Nu tad uzraksti, kas tev nesanāk, iekopē ping un tracert rezultātus. Ieliec bildi no rūtera konfigurācijas. Varētu interesēt Statistics sadaļa, ja tāda ir un tās sadaļas, kurās kaut ko konfigurēji.

    #173035
    zhagis
    Participant

    Klausi drono!

    Iemet bildi.Tad redz kas Tev tur notiek.

    #173036
    jurciks99
    Participant

    OK, bik vēlāk ielikšu.

    #173037
    jurciks99
    Participant
    #173038
    shady
    Participant

    Kāda ir tava īstā IP adrese, tā kura tev ierakstīta līgumā?

    Jeb tā, kura tev parādījās agrāk iekš cmd pirms rūtera.

    #173039
    drono
    Participant

    Tev tur tā konfigurācija ir tāda jocīga. Rūterī DHCP serveri tu esi atslēdzis (Kāpēc?), bet datorā ipconfig rezultātos tev uzrādās DHCP Enabled – YES. Kā tad tas var būt? Kas tev to IP adresi piešķir.

    Tev internets neiet, jo tev nedarbojas DNS serviss. Pats arī izmantoju DI-604, tāpēc zinu, ka šajā rūterī nav iebūvēts DNS serveris, bet datora konfigurācijā tev DNS ir piešķirts 192.168.0.1, tātad rūteris. Tīklā gadījumā nav vēl kāds DHCP serveris?

    Š obrīd no redzētā varu ieteikt datorā ierakstīt ar roku statisko IP adresi:

    IP: 192.168.0.133

    Network mask: 255.255.255.0

    Gateway: 192.168.0.1

    DNS servers: 195.13.160.52

    Vai arī ieslēgt rūterim DHCP un uz datora izmantot Obtain Automatically.

    #173040
    Talismans
    Participant

    Man ir bijusi līdzīga problēma, un vienozīmīgi problēma bija tajā, ka nebiju norādījis dns serverus. Jeb precīzāk tie nebija norādīti pareizi.

    Rūtera konfigurācija

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā