nomiris laptops

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU nomiris laptops

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 84 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153867
    web33
    Participant

    Sveki visiem, manā rokās ir nonācis laptops fujitsu siemens amilo pa 2548

    Ieslēdzot to ir melns ekrāns,HDD lampiņa sāk darboties un noskan 3 pīkstieni 1 garš un 2 īsi ,kas tieši ir nodedzis ?

    #267713
    deivs001
    Participant
    #267714
    KristoZ
    Participant

    Visticamāk, ka videokarte.

    #267715
    web33
    Participant

    Es te paplosījos pa google arī tā secināju.

    ss ir,kas pārlodē tos čipus cik diez tāds prieks izmaksā ?!? +/- ss Tur jau nevar saprast tipa no 20Ls 🙂 , bet vairāk izskatās pēc marketinga trika

    Varbūt uzreiz lētāk plati nopirkt ? ebay nemanīju tādam hibrītam

    #267716
    deivs001
    Participant

    Neko nezinu par tavu modeli, bet HP DV6*** sērijai, video čipa maiņa 90 naudiņas. Nezinu dārgi, lēti, bet tā man piedāvāja.

    #267717
    nevertell
    Participant

    Tur jau ar re-ballingu var izlīdzēt, un mainīt tur neko nav jēga. Tā pat tur ar laiku viss nosprāgs atkal.

    #267718
    web33
    Participant

    Tas dators nemaksā tik dārgi 90Ls 🙂

    #267719
    web33
    Participant

    To es arī skatījos ,bet tāds variants cik ilgi dzīvo ?

    Youtube skatījos ka citi uzskarsē pashu chipu un arī droši vien kādu laiku iet

    #267720
    nevertell
    Participant

    Vismaz tu naudu praktiski netērē uz jaunām detaļām. Jo arī jaunais čips tev nodegs ar laiku.

    #267721
    brivprac
    Participant

    Ar šiem F. Siemens ir kā ir, liekot jaunu GPU neatmaksājas (ap Ls 80), ja gribi pasildīt tad uzmanīgi, jo blakus atrodas dienvidu tilts, un itin bieži cilvēks cepinot ar “fēnu” izgrūsta dienvidnieku.

    #267722
    web33
    Participant

    Pakarsēju video chipu ar matu fēnu aizgāja hvz cik ilgi ies 🙂

    #267723
    Stat1CX
    Participant

    Ar matu fēnu nebūs aršanas, tur pat 100 grādu nav, pēc pāris dienām atkal pārvērtīsies par ķieģeli.

    #267724
    web33
    Participant

    Nu tagad pa rokai nav nekas labāks izmantoju kas ir 🙂 nu nekāds švakulis arī nav šis fēns ,uzgriežot uz pilnu jaudu roku nevar pielikt klāt. Nu kad nobeigsies jāpasilda ar celtniecības fēnu

    #267725
    Jetijs
    Participant

    Kā tu to darīji? Vienkārši izgriezi folijā kvadrātu un bliezi ar fēnu gaisu virsū? Cik ilgi?

    Man viens tāds HP klucis mētājas (NVIDIA defekts – ekrāns sešās daļās). Gribētos reanimēt, ātrs viņš ir. Pats jau vairs tādu nelietošu, bet par mammas portatīvo ir labāks, gribētos atdot viņai.

    #267726
    web33
    Participant

    Vēl iet tas dators 🙂

    Jā liku foliju un karsēju video chipu ar matu fēnu,bet nu tāds jaudīgs tas fēns! Nu max 7min karsēju nu tik ilgi ,kamēr roku nevarēja pielikt pie video chipa .

    #267727
    Jetijs
    Participant

    OK, paldies, jāpamēģina, sliktāk jau nebūs 🙂

    Man arī ir viens tāds pusprofesionālais ar 2kW jaudu, ar to varētu pietikt.

    #267728
    Sysadmins2
    Participant

    Š ādi karsēts maksimāli nostrādās 1 nedēļu, kad pacelsies celiņi augšā un keramiskie kondensātori izūš no pārmērīgās karšanas , nelīdzēs pat nekādas videočipa maiņas. tad varēsi izmest to visu miskastē.

    #267729
    Sysadmins2
    Participant

    Tur jau tā lieta, laicīgi bija dators jātīra un lētajos modeļos lodalva ar kūst uz zemākām temperatūrām, visi šie datori pakļauti tādām beigām Asus, Acer, HP it īpaši, atceros ka es visus atrunāju ņemt tos HP, bet par mani tikai noņirzda, lūk sagaidījāt beidzot vēlamo rezultātu.

    #267730
    Jetijs
    Participant

    Ko iesaki?

    Pašlaik alternatīva ir izmest miskastē tūlīt. 🙂

    Tas ir 3g vecs HP laptops ar T7250 proci. Drusku žēl, jo ar 3gb ramu un 7200 rpm disku gāja ļoti labi, plus vēl Win7 licence tai mātenei piesaistīta. Tajā pašā laikā nopietnas summas par tā dzelža remontu arī vairs nav vērts maksāt.

    #267731
    Sysadmins2
    Participant

    Videočipa ņoņemšanas darbs ir piņkerīgs un atbildīgs un tāds darbs nemaksā ne 30 Ls, ne 60 Ls, bet stipri vairāk, tādas impulsīvās lodēšanas ierīču centri maksā tūkstoši un viņas ir kādam arī jātpelna, es tavā vietā dotos uz turieni un neķēpātos. Š ajos laikso arī 3 gadus veci datori ir vērtībā, tikai jāmāk pārdot un atrast pareizo pircēju.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 84 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā