nomiris laptops

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU nomiris laptops

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 84 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #267732
    Jetijs
    Participant

    Zini, man ne visai interesē, ka kādam ir iekārta jāatpelna 🙂 Man ir dzelzis, kuru tieši pirms 3 gadiem nopirku par 610 Ls, un nedomāju, ka no tās sākotnējās vērtības daudz ir atlicis. Trīsciparu skaitli katrā ziņā es vairs viņā iekšā nelikšu. Es tāpat nevaru ar neuzticamu datoru strādāt, varētu vienīgi mammai atdot, jo šis ir vieglāks un spraunāks par viņējo. Bet tad jau labāk nopirkt kaut ko jaunu par 250 Ls.

    #267733
    Jetijs
    Participant

    Un tavs “es jau teicu” arī nestrādā, tā ir NVIDIA čipa vaina, vari palasīt kaut ko par to lietu. Tas GPU mēdza nočakarēties pilnīgi visos datoros, kur vien viņu iebāza. Viena ekrāna vietā ir 6 smuki mazi ekrāniņi un melna strīpa pa vidu.

    #267734
    Sysadmins2
    Participant

    Ne jau čips vainīgs, bet ražotāja skopums…saku visos lētajos modeļos arī tajā kuru tu taisies pirkt ir lēts alvas-svina sakausējums kurš ar laiku sāks pludot zem tava GPU čipa pārvēršoties vienā biezā lodaalvas kunkulī un lūk tev rezultāts uz ekrāna ar 6 līnijām, citam vispār nekas neparādas uz ekrāna. HP arī dārgajos datoros izmantoja šo lēto lodalvu, tad bija jakonsultējās ar speciālistu pirms ko pirkt, tā jau ir ka pērk uz savu galvu.

    #267735
    drunk_lizard
    Participant

    vot ibio, kaa sisenis te ir atdedzinaajis… paarreecos liiks. sjitaadas glupiibas pat no visidiotiskaakaa studenta nebiju dzirdeejis! raksti veel!!!

    iipasji patika teksts par keramisko kondensatoru izzjuusjanu un lodalvas pludosjanu. cik piedzeerusjies ir bijusji vinja vecaaki ienjemsjanas briidii?…

    #267736
    Jetijs
    Participant

    Vecīt, palasi relīzi https://www.nvidia.com/object/io_1215037160521.html

    Ļoti daudz “nespeciālistu” to zina. 🙂

    #267737
    ruukjis
    Participant

    Te vairs nav runa par dzērumu, ieņemšanas brīdi, drīzāk – cik dienas māte bija skaidrā grūtnircības laikā….

    #267738
    Sysadmins2
    Participant

    Kā jums vispār ar angļu valodu, jāsāk jautāt ?

    Today’s high performance notebooks are highly complex systems with extreme thermal environments. The combination of limited thermal management and frequent power cycling is particularly challenging for complex processors like the GPU.

    #267739
    Sysadmins2
    Participant

    Jums bērnus noteikti arī stārķis atnes ! Ar sīkajiem idiotiem nav jēgas strīdēties, atliek vienīgi pasmaidīt par Jūsu zemo IQ.

    #267740
    Jetijs
    Participant

    Nu ne jau PR buļļu kakas jālasa, bet gan šis:

    Separately, NVIDIA plans to take a one-time charge from $150 million to $200 million against cost of revenue for the second quarter to cover anticipated warranty, repair, return, replacement and other costs and expenses, arising from a weak die/packaging material set in certain versions of its previous generation GPU and MCP products used in notebook systems.

    Samaksās 200 citronus, jo piegādāja sūdīgu shēmu.

    Labi, ar šo “speciālistu” viss skaidrs. 🙂

    #267741
    Sysadmins2
    Participant

    Kā jau tev teicu vaina ir čipu dzešanā, lasīt gan mēs mākam ! Pats pameklē labāk googlē, diez kapēc servisos to pašu GPU čipu nolodē un to pašu uzlodē par jaunu virsū un pēc šī procesa dators strādā, Un vai tu to esi sev pajautājis, kapēc ar fēnu karsējot tas uz kādu laiku strādā, domā ka viņam patīk karstumā dzīvot, nu ja nav sajēgas par datora arhitektūru, tad nav.

    #267742
    Jetijs
    Participant

    Pēc tevis sacītā sanāk, ka NVIDIA sapiķoja 200 miljonus, jo HP, FS & Co. nemāk viņu čipus pareizi uzlodēt? 🙂

    #267743
    Sysadmins2
    Participant

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xmJYU_7P1C8&feature=related[/youtube]

    Lūk iemesls kapēc Tavs un citi datori iziet no ierindas, lūk jums alvas satecējums pēc pārkaršanas kas parasti noved pie šādām GPU čipa problēmām.

    #267744
    ruukjis
    Participant

    Jetij, pat nepūlies. Š itas ar mašīnkodu vīrusus ķer un ko tik vēl nedara.

    =>siseņpurns

    Nelielai zināšanai svina-alvas sakausējums kūst pie 180C grādiem – pārādi man kompī, kaut vienu, komponenti, kas uzvāras līdz tādai temperatūrai.

    Tas varbūt tavs līkais kantoris tā darīja, ka lodēja atpakaļ tos pašu nosvilušos čipus – āmurkāņiem jau visu var iestāstīt – arī švīkas un artefakus uz ekrāna var nosaukt par fīču.

    Edit:

    Mļe mudak – izlasi, kas rakstīts zem tevis liktā viģika – cirvis neaptēstais.

    #267745
    Sysadmins2
    Participant

    Tavai zināšanai vai zini kādās proporcijās tiek izmantoti alvas un svina sakausējumi lētajos datoros, ir proporcijas kuras var pat atlodēties 80 grādos. Palasi manu profilu tad sapratīsi kas es īsti esmu, tapēc pārzinu visu IT nozari, sākort ar programmēšanu, beidzot ar dzelžiem, tas tev nav LU sertifikāts..vecīt tas ir 100 stāvus augstāk.

    #267746
    Sysadmins2
    Participant

    Zinu ka visādiem rūkiem ar matemātiku ar tā pavisam pašvaki, lūk tev daži piemēri, Latvijā ir tikai trīs iespējamie sakausējumi, bet visādiem rūķiem ir viens, Ķīnā ir ap 20 veidu sakausējumi, tā lūk !

    https://www.liis.lv/tekstuzd/Uzdevumi/uzdevumi%20par%20procentiem%20un%20lielumu%20atieciibaam/Patstaaviigi/atris4.htm

    #267747
    drunk_lizard
    Participant

    davai veel raksti, veel!!! klava, ja kujeju. rozee sakauseejums datoros :> eto pstjec….

    siseni, tevi pat par aamuru nevar nosaukt, tu esi dumjaaks par sapleestu zaabaku.

    ps. sjo diagnozi uzstaada elektronikas inzjenieris ar 25 gadu staazju, ilgstosji straadaajis razjosjanaa pie bga cjipu lodeesjanas, ipc sertificeets :> tas tev nav tava kluinaa amerikaanju firmele ar paaris auniem :>

    #267748
    Sysadmins2
    Participant

    Sākumā iemācies latviski rakstīt, firmele strādā ar visiem brendiem mums ir visi iespējamie sertifikāti, ja jau esat tik gudri, ka gudrāku par jums nav tad kur ir jūsu LV inovācija, haha tādu nav ! Esat lietotāji tiešā nozīme, paši vien lietojat patentētās amerikāņu preces ražotas Ķīnā un iedomājaties ka esat gudrāki par visiem pasaulē, man tas atgādina lielīgos gaiļus kuri vairāk neko par spārnu vicināšanu nemāk.

    #267749
    KristoZ
    Participant

    Ja nav noslēpums, cik ilgi tu jau esi Amerikas Savienoto Valstu pilsonis?

    #267750
    ruukjis
    Participant

    Š e ņem palasi Un beidz rakstīt dumības.

    Brauc vien atpakaļ uz savu laimes zemi, tur moš kādam izdosies iestāstīt, ka sakausējumi pludo pa viņu kompi.

    #267751
    Sysadmins2
    Participant

    ps. sjo diagnozi uzstaada elektronikas inzjenieris ar 25 gadu staazju, ilgstosji straadaajis razjosjanaa pie bga cjipu lodeesjanas, ipc sertificeets :> tas tev nav tava kluinaa amerikaanju firmele ar paaris auniem :>

    ============

    Laikam 25 gadi pieredze matu žāvēšanā ! 25 gadus atpakaļ bija KP133RU5 kuras varēja nolodēt elementāri no plates, tagadējos čipus lai nolodētu vajadzīga dārga aparatūra, dārgais celtniek ! 2 cilvēku firmeles esmu redzējis tikai Latvijā, mūsu apjomus tev nepavilkt nekad.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 84 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā